Pludmalē ir pilns ar cilvēkiem - kāpēc neviens nepeldas?

"Pirms diviem gadiem mūsu uzņēmums visiem darbiniekiem piešķīra ceļojumu uz Indiju. Negaidīti. Ātra gatavošanās, ilgs ceļojums – un, lūk, mēs esam Indijas galvaspilsētā Deli. Valts iekaroja mūsu sirdis ar pirmo acu uzmetienu, ar pirmo pieskārienu karstajam nakts gaisam, ar pirmo svaigi spiestās mango sulas glāzi," atceras Ludmila.

Somija – zeme, kur nededzina kūlu un rūpējas par dzīvo dabu

Nosauciet pilsētu, kuras centrā var satapt drošu zaķi vai lepnu fazānu. Vienu tādu var nosaukt pilnīgi droši – tā ir Hamina Somijā.

Sala Taizemē, kas atgādina Latviju

"Ceļojums uz Taizemi notika 2011. gada martā, kur apbrīnu radīja pasakaini skaistā daba. Viens no mērķiem bija apskatīt Taizemes Dienvidu salas. Vislielākais pārsteigums bija sala, kas ļoti atgādināja Latvijas karti," raksta Vjačeslavs.

Ar ko bērni rotaļājas Marokā?

Marokā gadījās ieklīst Agadiras putnu tirgū, kur milzu pūlī un haosā pamanīju milzīgu kasti pilnu ar krāsainiem cālēniem. Mazliet pabrīnījos un pajautāju tirgonim atļauju tos safotografēt.

Pie tīģeriem un mūkiem Taizemē

"Ceļojumi bijuši dažādi - tuvāki un tālāki. Pāršķirstot albumus, katru reizi skats un atmiņas aizkavējas pie šiem tīģeriem, kuru sabiedrībā izdevās pabūt 2006.gadā Taizemē, Tīģeru Templī," raksta Inga.

Populārā Budas statuja nepopulārajā Japānas parkā

"Pievienotā bilde [Budas statuja] ir fotografēta Japānas ceļojuma laikā 2012.gada marta beigās. Milzīgā Budas statuja atradās kalnainā parkā 2 stundu braucienā no Tokijas," stāsta Renārs.

Lauvu un leopardu parks Dienvidāfrikas Republikā

"Abās fotogrāfijās iemūžināti mirkļi no šī gada marta, kad viesojāmies kādā lauvu un leopardu parkā Dienvidāfrikas Republikā, netālu no Kronstates pilsētas. Vēlos jums pastāstīt par plēsīgo dzīvnieku barošanu, kas mani pārsteidza ar savu brutālo dabiskumu. Veģetāriešiem vai cilvēkiem ar vājiem nerviem bildes skatīties neiesaku," stāsta Ilze.

Baltais kalns jeb kokvilnas pils Turcijā

"Paši turki par šo vietu mēdz teikt - kas nav tur bijis, nemaz nav bijis Turcijā. Viņi sauc to par 8. pasaules brīnumu. Šī vieta atrodas Turcijā un saucas Pamukkale. Tulkojumā no turku valodas – kokvilnas pils. Pirmajā mirklī, skatoties uz šo balto kalnu, rodas iespaids, ka tas veidots no ledus. Tomēr, pieskaroties baltajam materiālam, nav ne miņas no aukstuma," raksta Agnis.

Ganga – Indijas vissvētākā un, šķiet, visnetīrākā upe

"Šis 2010.gada februāra ceļojums atstājis neaizmirstamu iespaidu neaprakstāmo kontrastu dēļ. Indiešu dzīves stils, apstākļi un dzīves uztvere tik ļoti atšķiras no mūsējās, ka neiespaidot ceļotājus tas vienkārši nevar. Vienaldzīgo šeit nebūs," – raksta Harijs.

IL-62 Vācijā: Kas vieniem metāllūžņi, citiem – muzejs

"Deviņdesmitajos gados pa televizoru skatījos kā IL-62 nolaižas Vācijā uz parasta lauka. Diktors vēstīja, ka lidmašīna tiks pārveidota par muzeju. Jau toreiz mani pārsteidza šis notikums, tāpēc, kad 2011.gadā biju Berlīnē, nolēmu apmeklēt šo lidmašīnu-muzeju. Tas atrodas nieka simts kilometru attālumā no Berlīnes," – raksta Igors.