Ekskluzīva zveja Spānijā

Atpūta kūrortā un gulēšana pludmalē bieži vien ir vairāk tīkama daiļā dzimuma pārstāvēm, kas lielu daļu atvaļinājuma var pavadīt gozējoties smiltīs. Tā kā brīvdienas kūrortā parasti tomēr ir ģimeņu pasākums, ir vajadzīgas nodarbes, kas patiktu arī vīriešiem.  Tieši viņiem šajā sezonā Tez Tours piedāvā ekskluzīvu ekskursiju "Savvaļas zveja", kuras laikā būs iespējams ķert doradas un austeres.

DoradaDoradu ķeršana ar rokām

Ja dodaties atpūtā uz Spāniju - Costa Dorada, interesantu dienas izklaidi ir sarūpējis tūroperators Tez Tours, piedāvājot doties ekskursijā uz Ebro upes deltu,  kuras regions ir viens no lielakajiem un skaistakajiem dabas aizsardzības rezervātiem Katalonijā, un nodarboties ar zveju. Ar jēdzienu zveja tiek domāta zivju ķeršana kailām rokām. Savvaļas zvejas pasākums nozīmē,  ka Jūs, stāvot ūdenī līdz ceļiem sēklī, ķersiet doradas. Šīs zvejas specifika ir tāda, ka zivis, sajūtot briesmas, mēģina ierakties smiltīs un paslēpties, taču tām tas izdodas ne visai sekmīgi, jo saules staros atspīd sudrabotās zvīņas. Vietējie zvejošanas speciālisti noteikti parādīs, kā vispareizāk to darīt, lai loms neaizbēgtu.Austeres

Austeru audzētava un gardas pusdienas

Lai dažādodu zvejas ķeršanas pieredzi, ekskursijas turpinājums notiek austeru fermā, kas ir ierīkota uz pontoniem atklātā jūrā. Fermas darbinieki iepazīstina ceļotājus ar molusku un austeru audzēšanas noslēpumiem. Tur pat būs iespējas gan paturēt rokās dzīvas mīdijas un austeres, kā arī nobaudīt tās jau sagatavotas gardā maltītē.

Zvejnieki varēs paši sturēt savas motorlaivas

Ebro upeEbro upes delta ir otrais lielakais Spanijas Nacionalais parks, kur deltas ainava ir visai savdabīga ar plašām palienēm un zemienēm, kurās tiek audzētas lauksaimniecības kultūras - augļi un dārzeņi. Tur pat ir arī rīsa lauki, kas maina ainavas krāsu atkarībā ne sezonas.  Varētu teikt, ka šī piekraste ir viena no skaistakajam Vidusjuras ainavam. Šos dabas skatus varēs baudīt apmēram stundas pārbraucienā no Salovas pilsētas lidz Santkarlesas de la Rapitas ostai, esot pie četrvietīgas motorlaivas stūres. Ja vien ceļotāji vēlēsies, tie varēs kļūt par šīs viegli vadāmā peldrīka kapteini. Tie, kas vēlēties tāpat izbaudīt braucienu, varēs sēsties ekskursiju pavadošajās astoņvietīgajās laivās.

Šo ekskursiju Jūs variet izmantot, ja dodaties ceļojumā ar Tez Tours uz Spānijas saulainajām pludmalēm ar tiešo reisu no Rīgas katru sestdienu līdz pat septembra beigām.

Birkas: Zveja Spānijā