10 eksotiskas un elpu aizraujošas pludmales

Īsts atvaļinājums nav iedomājams bez atpūtas gleznainā baltu smilšu pludmalē, kur tevi ieskauj palmas un lutina saule un silts ūdens… Izpēti mūsu eksotisko ceļojumu galamērķus vai piesakies mūsu īpašajam pakalpojumam Individuāli sagatavots ceļojums un ļauj mūsu ceļojumu ekspertiem izplānot ceļojumu, kas atbilst tieši tev, tavām interesēm un vēlmēm.

 

 

Bet vispirms iedvesmai piedāvājam aplūkot, mūsuprāt, satriecošākās pludmales pasaulē!

Ko tu redzi, skatoties uz šo pludmali? Citi redz dinozauru, vēl citi vali 😊. Katrā ziņā šis būs viens no skaistākajiem skatiem, ko būsi piedzīvojis!

Vai tavs sapnis ir malkot kokteili no kokosrieksta čaulas glāzes pasakainā pludmalē? Pa Tong pludmale tev jau gaida!

Phan Tiet lepojas ar baltu smilšu pludmalēm 15 kilometru garumā, un tās skaistākā pērle ir Mui Ne pludmale.

Pludmale, kurā nesastapsi lielus ļaužu pūļus un varēsi baudīt baltas smiltis, tirkīza krāsas ūdeni un vērot bruņurupučus. Kā arī veidot šādas interesantas bildes starp akmeņiem.

Medano ir vieta, kur baudīt pludmales ballītes un, protams, neticami skaistu dabu un interesantās formās veidojušās klintis.

Saadiyat pludmali uzskata par vienu no skaistākajām AAE. Te atradīsi labu balansu starp pasaules klases viesnīcām un skaistu dabu.

Ciemats ar ikonisku pludmali, ko iemīlējuši sērferi un vietējie iedzīvotāji. Varam garantēt, ka telefons vai kamera būs pilna ar attēliem no šīs skaistās pludmales.

Cayo Levanto salu un tai visapkārt esošās pludmales dēvē par Karību jūras paradīzi. Un ne velti – šeit patiešām var aizmirst par visu, kas notiek pasaulē.

Izbaudi sauli un siltumu visa gada garumā Cayo Largo salā – šeit sajūta ir kā pirms daudziem gadu desmitiem un var izbaudīt autentisko Kubas garšu.

Eksotikas karaliene, Hikaduvas pilsēta Šrilankā, ir vieta, kur baudīt pilnīgu mieru un iemācīties sērfot!

Izvēlies savu sapņu pludmali un sazinies ar mums – mēs tevi tur nogādāsim 🙂

Neatkarīgi no tā, kādas ir tavas ceļotāja prasības, esam droši, ka tev noderēs mūsu pakalpojums, kura ietvaros mūsu pieredzējušie ceļojumu eksperti saplānos perfektu, tieši tev individuāli sagatavotu ceļojumu! Piesakies konsultācijai, pastāsti, kas tev patīk, un saņem savu ideālo ceļojuma plānu, netērējot savu dārgo laiku!

Saturs

Saņem ceļojumu jaunumus e-pastā!

Akcijas, iedvesma un padomi ceļotājiem!

saņem savā epastā