5 idejas aizraujošam ceļojumam ar bērniem ziemā

Ko uzzināsi šajā rakstā:

Uzsāc gadu ar atpūtu kādā tropiski siltā un eksotiskas kultūras caurvītā galamērķī un dāvā savai ģimenei enerģijas un pozitīvisma lādiņu nākamajam darba cēlienam!

Mazie ceļotāji mēdz būt viskritiskākie ceļa biedri – muzeji un arhitektūra viņus bieži garlaiko, garas pastaigas šķiet nogurdinošas, bet saule ir pārāk spilgta. Tajā pašā laikā – bērni spēj patiesi priecāties par plunčāšanos baseinos, skraidīšanu pa dabas takām, eksotisku dzīvnieku vērošanu, kā arī saulainu braucienu ar kuģīti.

Uzzini, kuri 5 galamērķi ir piemērotākie ģimeniskai atpūtai ar bērniem!

1. Snorkelēšanas paradīze – Ēģipte

Ēģiptes kūrorti piesaista ar savām skaistajām pludmalēm un krāšņo Sarkanās jūras zemūdens pasauli, kuru visa ģimene varēs pilnībā izbaudīt snorkelējot un dodoties braucienos ar izklaižu zemūdenēm vai kuģīšiem.

Ja izvēlēsieties atpūtu viesnīcā ar ūdens slīdkalniņiem un All Inclusive servisu, tad ūdens priekiem bagāta un bezrūpīga atpūta garantēta! Savukārt, lai gūtu priekšstatu, kā dzīvo beduīni, dodieties džipu safari uz beduīnu ciematiņiem un izbaudiet izjādes kamieļa mugurā tuksnesī.

2. Mūžīgā pavasara sala – Tenerife

Kanāriju salai Tenerifei ir raksturīgs mēreni silts un patīkams klimats visu gadu, pateicoties kuram tā tiek dēvēta par mūžīgā pavasara salu un ir īpaši piemērota ceļojumiem ar bērniem ziemā. Lielu prieku mazajiem ceļotājiem Tenerifē sagādās slavenā Loro parka apmeklējums, kas ir 14.5 hektārus plašs zooloģiskais dārzs. Savukārt, ūdens prieku baudīšanai iesakām apmeklēt Siāmas atrakciju parku, kuru uzskata par vienu no iespaidīgākajiem pasaulē.

Braucieni ar katamarāniem, vaļu un delfīnu vērošanas kruīzi, kartinga trases, kā arī dabas mīļotājiem – pārgājieni Teide nacionālajā parkā – sev piemērotas aktivitātes Tenerifē atradīs gan bērni, gan pieaugušie!

3. Grandiozie Arābu Emirāti

Parādiet bērniem pasaulē augstākos debesskrāpjus, varenākos izklaides kompleksus un lielākos iepirkšanās centrus! Uzdāviniet gan sev, gan viņiem pozitīvu emociju devu un ūdens priekus iespaidīgajā ūdens atrakciju parkā Yas Waterworld, kā arī neaizmirstamus piedzīvojumus tematiskajos parkos Warner Bros. World un Ferrari World.

Arābu Emirātu siltā saule, skaistās pludmales un elegantās viesnīcas nodrošinās lielisku atpūtu gan bērniem, gan pieaugušajiem!

4. Karību noskaņas eksotiskajā Dominikānā

Kilometriem garas balto smilšu pludmales un tirkīzzila jūra apvienojumā ar vēsturiskām koloniālām pilsētām, plašiem lietus mežiem un kristāldzidriem ūdenskritumiem. Izpētiet nacionālā parka Parque Los Tres Ojos fantastisko alu kompleksu, izmēģiniet zip line trases un pavadiet piedzīvojumiem pilnu dienu tematiskajā parkā Scape Park

Šīs koraļļu rifu ieskautās Karību salas tropiski siltais klimats un skaistā daba iepriecinās visu ģimeni un palīdzēs uzlādēties ar pozitīvu enerģiju nākamajam gadam. 

5. Tūkstoš smaidu zeme – Taizeme

Taizeme ir ļoti daudzveidīga un piedāvā neskaitāmas izklaides un atpūtas iespējas visu vecumu ceļotājiem. Relaksējieties sniegbaltu smilšu pludmalēs pie dzidrās Andaman jūras Puketas salā, iepazīstiet budismu senos tempļos, dodieties izbraukumos uz piekrastes saliņām, ļaujieties iepirkšanās priekam tradicionālajos nakts tirdziņos, kā arī baudiet ūdens priekus Splash Jungle akvaparkā vai piedzīvojiet jautrus mirkļus un papildiniet savu ģimenes albumu ar sirreālām fotogrāfijām 3D Phuket Trickeye muzejā.

Saņem ceļojumu jaunumus savā e-pastā!

Izdevīgi piedāvājumi, idejas un padomi veiksmīgam ceļojumam.

Saņem ceļojumu jaunumus e-pastā!