7 galamērķi krāšņai 2020.gada sagaidīšanai

Svētkus var svinēt jebkurā pasaules malā. Atšķirīgas tradīcijas, nacionālā virtuve, krāšņas svētku dekorācijas un grandiozs salūts apvienojumā ar citas kultūras un ievērojamāko apskates objektu iepazīšanu var padarīt Tavu gada nogales svētku ceļojumu par neaizmirstamu piedzīvojumu, ko ar prieku atcerēsies vēl visu nākamo gadu.

 

Tādēļ iedvesmai piedāvājam aplūkot, mūsuprāt, piemērotākos ceļojumu galamērķus, kuros svinēt Ziemassvētkus un sagaidīt Jauno gadu, kā arī gūt jaunus iespaidus un uzlādēt enerģiju nākamajam gadam. 

1. SPA atpūta un Jaunā gada svinības Lietuvā

Tikai īsa brauciena attālumā – tepat kaimiņvalstī Lietuvā vari baudīt izklaidēm piesātinātu Jaunā gada sagaidīšanas svētku programmu ar elegantām vakariņām restorānā un relaksāciju SPA centra baseinos un saunās. Turklāt, īpašajā svētku noskaņā varēsi iejusties arī šarmantajā, svētku dekorācijās ievītajā Viļņas vecpilsētā, kuras restorāni un nakts klubi iepriecinās ikvienu svinētāju. 

2. Jaunais gads krāšņajā Vīnē

Iespaidīgi svētku pasākumi, koncerti, slavenas operas izrādes un līksma Jaunā gada sagaidīšana visa vecgada vakara garumā Tevi iepriecinās valšu galvaspilsētā – Vīnē. Sagaidi nākamo gadu Vīnes vecpilsētas ieliņās vai populārajā Prater parkā un vēro krāšņu Jaungada uguņošanu kopā ar tūkstošiem citu līksmu svinētāju. Dejas valša mūzikas pavadībā, popmūzika, karaoke un šampanietis – katrs var Vīnē atrast, kas sirdij tīkamāks! 

3. Jaunā gada svinības Seviļā, Spānijā

Iepazīsti Seviļas vecpilsētu svētku noskaņās un sagaidi Jauno gadu kādā elegantā jumta restorāna terasē vai Plaza Nueva laukumā kopā ar tūkstošiem citu svinētāju. Slaveni arhitektūras meistardarbi, spāņu temperaments un autentisks flamenko priekšnesums sagādās Tev pilnu emociju gammu un enerģiju nākamajam gadam. Bet, kad pulkstenis pusnaktī nositīs divpadsmit, sagaidi 2020.gadu sevillano stilā un nodrošini sev garantēti laimīgu nākamo gadu, apēdot 12 vīnogas, ko spāņi tradicionāli izmanto laimes piesaukšanai.

4. Ziemassvētki un Jaunais gads Ēģiptē

Ja pirms nākamā gada darba cēliena vēlies kārtīgi atpūsties un sasildīties saulainās pludmalēs un nopeldēties Sarkanajā jūrā, Tev piemērotākā izvēle būs kāds no Ēģiptes kūrortiem – Hurgada vai Šarmelšeiha. All Inclusive serviss, bagātīgas svētku vakariņas un visiem vecumiem piemērotas izklaižu programmas viesnīcās, kā arī plašs ekskursiju klāsts uz senajiem faraonu tempļiem, tuksnesi un jūras kruīziem nodrošinās bezrūpīgu atpūtu un daudz pozitīvus iespaidus.

Ja baltu Ziemassvētku vietā sapņo par siltu, saulainu un palmu ieskautu pludmales atpūtu, tad Tenerife ar saviem vasarīgajiem laikapstākļiem arī decembra mēnesī būs Tev ideāli piemērots galamērķis. Šī krāšņā Kanāriju sala piesaista ar tropu augiem bagātiem botāniskiem dārziem, zaļām kalnu ielejām, skarbām piekrastes klintīm, vaļu un delfīnu vērošanas kruīziem un Teides kalna sniegoto virsotni, kas redzama gandrīz no jebkuras vietas uz salas. Savukārt, Ziemassvētku noskaņas varēsi baudīt kādā eleganta restorānā un Ziemassvētku tirdziņos.

Apvienotie Arābu Emirāti ir bagāta valsts, kas ar savu greznību un grandiozajām celtnēm var pārsteigt ikvienu ceļotāju. Dodies turp, ja vēlies relaksēties augsta līmeņa pludmales viesnīcās, baudīt austrumu kultūras šarmu un iespaidīgus panorāmas skatus uz debesskrāpjiem, kā arī ļauties zīmolu shoppingam pasaules līmeņa tirdzniecības centros! Savukārt, Jauno gadu sagaidi piedaloties svētku pasākumos vai vērojot grandiozu uguņošanu no kāda debesskrāpja jumta.

Uzsāc Jauno gadu ar svaigu skatu uz ikdienišķām lietām! Eksotiskā Taizemes kultūra ar saviem zeltainajiem budas tempļiem, gardo ēdienu, pludmales ballītēm un slavenajām relaksējošajām tajiešu masāžām ievilks Tevi savā burvībā un atmiņas par šo skaisto piedzīvojumu Tevi pavadīs vēl ilgi. 

Ja vēlies skaistām emocijām piesātinātus un iespaidiem bagātus Jaunā gada sagaidīšanas svētkus – šie ceļojumi ir domāti tev!

Saturs

Saņem ceļojumu jaunumus e-pastā!

Akcijas, iedvesma un padomi ceļotājiem!

saņem savā epastā