7 idejas siltai un eksotiskai atpūtai drēgnajā novembrī

Vanilla Travel Blogs

Aizmūciet no drēgnā un lietainā novembra un dodieties baudīt pludmales atpūtu kādā tropiski siltā un eksotiskas kultūras caurvītā galamērķī! Lai ceļojumu gars nenorimtu arī šajā – gada tumšākajā mēnesī, piedāvājam 7 saulainu ceļojumu idejas Tavam novembra atvaļinājumam.

1. Izdevīga atpūta Puketas salā, Taizemē

Bezgala skaista un ļoti daudzveidīga! Elpu aizraujoši dabas skati, iespaidīgi budas tempļi, silta pludmales atpūta, tropu augi un tradicionālā tajiešu masāža pilnīgai relaksācijai.

2. Komfortabla All Inclusive atpūta Šrilankā

Garas smilšu pludmales pie Indijas okeāna, ājurvēdas tradīcijas, UNESCO atzītas vēstures liecības un eksotiska daba. Atklājiet sevī jaunus garīgos spēkus, iepazīstot budisma filozofiju zemē, kura ir viena no tās pirmavotiem!

3. Ceļojums pa Vjetnamas dienvidiem un atpūta Mui Ne pludmalē

Klinšaini kalni, tropiski meži, balto smilšu pludmales un modernas metropoles, kurās vietējā senā kultūra pastāv līdzās lepniem debesskrāpjiem. Slavena arī ar savu interesanto virtuvi!

4. Izdevīga All Inclusive atpūta Meksikā

Meksikāņu temperaments, kolorīta vide, seno acteku un maiju kultūras pieminekļi un atpūta skaistākajās Karību jūras pludmalēs. Iepazīstiet šīs senās valsts satriecošo garīgo un kultūras mantojumu!

“Mazā Anglija” Karību jūras krastā ar koloniālā stila arhitektūru, pasakainām pludmalēm un krāšņu zemūdens pasauli. Slavena arī ar saviem festivāliem, aktīvo nakts dzīvi un ruma gatavošanas tradīcijām. 

Retro auto uz ielām, koloniālā arhitektūra, viesmīlīgā atmosfēra un tradicionālās kubiešu mūzikas ritmu pavadītā ikdiena liks jums aizmirst par ierasto dienas ritējumu un radīs “ceļojuma pagātnē” sajūtu!

Lietus meži, baobabu audzes, eksotiski dzīvnieki un unikāli augi dabas rezervātos, kā arī relaksācija tropiskajās Indijas okeāna pludmalēs. Šīs salas ģeogrāfiskā izolētība un auglīgie meži ir radījuši dabas brīnumus, kas nav atrodami nekur citur uz zemeslodes!

Ja meklē kontrastiem piepildītu novembra atvaļinājumu – šie eksotiskie ceļojumi ir domāti tev!

Uzdot Jautājumu