Atpūta Grieķijas kūrortos 2021

Saturs

Viesmīlīgā Grieķija atsāk uzņemt ceļotājus! Uzzini par atpūtas iespējām populārākajos Grieķijas kūrortos! 

Informācija drošam ceļojumam uz Grieķiju 2021

Ieceļošana Grieķijā

Ielidojot Grieķijā, pieaugušajiem un bērniem no 6 gadu vecuma jāuzrāda negatīvs Covid – 19 (PCR) testa rezultāts angļu valodā. Covid-19 PCR tests jāveic ne ātrāk kā 72h pirms ierašanās Grieķijas lidostā. Testa rezultātam jābūt papīra formātā (drukātam vai oriģinālam) angļu valodā. Tajā jāietver informācija: personas vārds un uzvārds, pases numurs, testa datums un laiks, laboratorijas identifikācijas numurs un kontaktinformācija, kā arī testa veikšanas tehnika un negatīvais rezultāts.

Covid tests nav jāveic ceļotājiem, kuri ar vakcinācijas sertifikātu var pierādīt, ka ir saņēmuši pilnu Covid – 19 vakcināciju un no tā brīža pagājušas vismaz 14 dienas. Pieņemamo vakcīnu saraksts: Pfizer BioNtech, Moderna, Astra Zeneca / Oxford, Novavax, Johnson + Johnson / Janssen, Sinovac Biotech, Gamaleya (Sputnik), Cansino Biologics, Sinopharm.

Jārēķinās, ka ieceļošanas brīdī nejaušas atlases kārtībā var tikt veikts ātrais tests (rapid test), un tikai negatīva testa gadījumā tiks dota atļauja turpināt ceļu.

Veselības veidlapa

Pirms iebraukšanas Grieķijā jāaizpilda veselības veidlapa šeit on-line, veidlapa jāiesniedz iepriekšējā dienā pirms lidojuma līdz 23:59. Pēc veidlapas aizpildīšanas saņemsiet QR kodu, kas būs jāuzrāda lidostas personālam (izdrukāts vai viedtālrunī). Ja pasažieris pirms lidojuma nevar uzrādīt QR kodu, tiek liegta iekāpšana lidmašīnā. Uz ģimeni var izpildīt vienu formu.

Noteikumi Grieķijas viesnīcās

 • Atsevišķās viesnīcās iespējams ierodoties reģistrēties viesnīcas online aplikācijā, tādējādi saīsinot reģistratūrā pavadīto laiku.
 • Maltītes restorānos un bāros pasniedz un servē apkalpotāji.
 • Pie ieejas viesnīcā var tikt mērīta apmeklētāju ķermeņa temperatūra.
 • Sauļošanās gultas pludmalēs un pie baseina izvietotas ievērojot 1.5 metra attālumu.
 • Pēc iespējas jāievēro 2 m distance starp citiem viesnīcas viesiem un personālu.
 • Viesnīcu telpas un koplietošanas priekšmeti tiek regulāri dezinficēti, lai nodrošinātu maksimālu viesu drošību. 

Ierobežojumi apskates objektos un izklaides vietās

 • Atvērta daļa no arheoloģiskajiem parkiem un citiem apskates objektiem. To apmeklējuma laikā jānēsā maskas.
 • Restorānos un kafejnīcās atvērtas terases, darbojas veikali.

Vai ceļojuma laikā jālieto sejas maskas?

Grieķijā maskas jālieto arī visās sabiedriskajās vietās – gan telpās, gan ārpus telpām.

Kā rīkoties, ja pirms lidojuma uz Latviju saņemts pozitīvs Covid – 19 testa rezultāts?

Būs jāpaliek Grieķijā pašizolācijā uz vismaz 10 dienām. Viesnīcas vai operatora pārstāvis sazināsies ar ārstu. Atgriezties Latvijā varēs, kad būs saņemts apstiprinājums no vietējā ārsta, ka apkārtējiem vairs nepastāv risks inficēties ar Covid – 19. Šajā gadījumā ceļotāji un personas, ar ko ceļo kopā, tiks nogādātas karantīnas viesnīcās. Izmitināšanas izdevumus karantīnas viesnīcās sedz Grieķijas valsts.

Ar visiem aktuālajiem noteikumiem par atgriešanos Latvijā var iepazīties šeit.

Krētas sala

Siltās Vidusjūras ieskautā Krēta ir lielākā un ceļotāju iecienītākā Grieķijas sala. Tā priecē gan ar saules pielietām, zeltainām smilšu pludmalēm populārākajās kūrortpilsētās Hersonisos, Hanija un Malia, gan klinšu ieskautiem līcīšiem un lagūnām citviet piekrastē. 

Atpūtu Krētas salā iesakām jebkuram tūristam. Ģimenes ar bērniem te atradīs lieliskas viesnīcas ar attīstītu infrastruktūru atpūtai ar bērniem – izklaides pasākumiem, ūdens atrakcijām un rotaļu laukumiem, kā arī interesantus un izglītojošus apskates objektus un tematiskos parkus. Jauniešus priecēs rosīgas kūrortpilsētas ar bāriem, restorāniem un naktsklubiem, kā arī iespēja par mazām naudiņām noīrēt mašīnu un doties uz vientuļām pludmalēm vai pārgājienā kalnos vai aizās. Pāri būs sajūsmā par fantastiskiem saulrietiem, romantiskiem ciematiņiem un satriecošiem saulrieta skatiem virs Mirabello līča.

 • Tiešie lidojumi no Rīgas: 15. maijs – 24. oktobris
 • Izbraukšanas dienas: trešdiena, sestdiena un svētdiena, septembra un oktobra mēnešos – arī ceturtdienās
 • Atpūtas ilgums: trīs, četras, septiņas, desmit, vienpadsmit un 14 dienas

Apskati atpūtas ceļojumu piedāvājumus uz Krētu šeit.

Rodas sala

Lielākā Dodekanese sala, pie kuras krastiem satiekas divas jūras – Vidusjūra un Egejas jūra. Īpaši iecienīts atpūtas galamērķis, pateicoties saulainajām, klinšu ieskautajām smilšu pludmalēm populārākajās kūrortpilsētās Faliraki, Ixia un Kallithea. Savukārt, senatnes mīļotāji novērtēs Rodas vecpilsētu un autentiskos grieķu ciematiņus. 

Uz Rodas salu iesakām doties ģimenēm ar bērniem, jo tur ir kvalitatīvas viesnīcas ar dažādām atrakcijām, daudz dažādu fermu, kur var satikt dzīvniekus – ēzeļus, strausus, pāvus, kā arī liels ūdens atrakciju parks. Bērni būs sajūsmā par izbraucienu ēzeļa mugurā pa skaisto Lindos pilsētiņu, bet vecāki varēs nesteidzīgi baudīt idilliskus skatus. Rodas sala būs piemērota arī dažādu ūdenssportu cienītājiem. Rietumu piekraste izcili derēs sērfotājiem un kaitsērfinga piekritējiem, jo tur vienmēr ir viļņi.

 • Tiešie lidojumi no Rīgas: 15. maijs – 24. oktobris
 • Izbraukšanas dienas: sestdiena un svētdiena
 • Atpūtas ilgums: viena vai divas nedēļas

Apskati atpūtas ceļojumu piedāvājumus uz Rodas salu šeit.

Peloponēze

Grieķijas pussala, kurā vislabāk saglabājušās grieķu vēstures liecības un tradīcijas. Ja vēlies iepazīt senus, mītiem apvītus apskates objektus, patverties no lielpilsētu kņadas, izbaudīt apkārt esošo zaļumu, dzidro jūru, garas smalko smilšu pludmales un gleznainus līcīšus, Peloponesa būs lieliska izvēle. 

Uz Peloponēses pussalu iesakām doties pāriem un ģimenēm, kas meklē mierīgu atpūtu prom no lielpilsētas kņadas, jo šeit viesnīcas atrodas prom no centriem, īstos Grieķijas laukos un var netraucēti baudīt mieru, jūru un skaistu dabu. Šeit atrodas daudzi interesanti vēstures objekti, kuru apmeklējums lieliski papildinās ceļojumu.

 • Tiešie lidojumi no Rīgas: 30. maijs – 19. septembris
 • Izbraukšana: reizi nedēļā svētdienās.
 • Atpūtas ilgums: viena vai divas nedēļas

Apskati atpūtas ceļojumu piedāvājumus uz Peleponēzi šeit.

Korfu sala

Siltās Jonijas jūras ieskautā un smaržīgām ciprešu un olīvkoku audzēm bagātā Korfu ir zaļākā Grieķijas sala.  Šeit varēsi relaksēties zeltainu smilšu pludmalēs, dzidros klinšu ieskautos līcīšos un lagūnās, kā arī no kuģīša klāja baudīt skatus uz jūras ūdens izskalotajām klinšu alām.

Atpūtu Korfu salā rekomendējam pāru atpūtai un dabas skatu kolekcionētājiem. Šī nelielā, zaļā sala pārsteigs ar ainavu dažādību, romantiskiem līcīšiem un majestātiskām drupām, bet mazās omulīgas grieķu viesnīciņas un tavernas sniegs māju sajūtu, it kā esat atbraukuši pie savas grieķu vecmāmiņas uz pasakaini skaistu vietu.

 • Tiešie lidojumi no Rīgas: 9. septembris – 7. oktobris
 • Izbraukšana: reizi nedēļā ceturtdienās
 • Atpūtas ilgums: viena vai divas nedēļas

Apskati atpūtas ceļojumu piedāvājumus uz Korfu šeit.

Santorini

Grieķijas sala Santorini ir viens no romantiskākajiem pasaules galamērķiem. Tā apbur ar savu unikālo arhitektūru, kurā baltas mājiņas un bruģētas ieliņas mijas ar zilajiem baznīcu kupoliem un krāšņiem oker-krāsu akcentiem. Spilgtus iespaidus un brīnišķīgas fotogrāfijas nodrošina siltās Egejas jūras klinšainās piekrastes ainavas, gleznainās pilsētiņas un panorāmas skati ar purpurkrāsas saulrietiem. Savukārt, mierīgu atpūtu saulē var baudīt dažādu krāsu un formu pludmalēs. Šeit acis un pēdas priecēs gan melnas un sarkanas smiltis, gan tumši oļi un klintis.

Pateicoties ērtajai prāmju satiksmei, ceļojumu uz Santorini ir ērti un izdevīgi apvienot ar atpūtu Krētas salā.

Ceļojumiem uz Santorini piedāvājam individuāli sagatavotas ceļojumu programmas.

Jaunums! Izdevīgāko piedāvājumu meklētājs!

Lai Tu ātri atrastu un pareizi izvēlētos savu atpūtas ceļojumu, esam izveidojuši unikālu meklētāju, ar kuru atradīsi labākos cenas/kvalitātes samēra piedāvājumus. 

 • Tikai pārbaudītas, novērtētas un attiecīgajai kategorijai atbilstošas viesnīcas.
 • Cena tiek salīdzināta pie visiem tūroperatoriem un parādīta izdevīgākā.

Apskati labākos atpūtas ceļojumus uz Grieķijas salām šeit!

Ekskluzīvi! Individuāla ceļojumu programma uz Grieķiju

Individuāli saplānota ceļojuma programma atpūtai Grieķijas populārākajos galamērķos – Korfu, Santorini, Mikonosā, Atēnās un Salonikos.

Piesakies konsultācijai un uzzini vairāk par personalizēta ceļojuma izveides pakalpojumu šeit!

Uzzini par visiem atpūtas piedāvājumiem populārākajos Grieķijas kūrortos!

Saņem ceļojumu jaunumus e-pastā!

Akcijas, iedvesma un padomi veiksmīgam ceļojumam.
Līdzīgi raksti

Saņem ceļojumu jaunumus e-pastā!