Atpūtas ceļojums uz Spāniju

Ko uzzināsi šajā rakstā:

Spānija lepojas ar savu eleganto arhitektūru un saulainajām pludmalēm, kā arī brīnišķīgajiem botāniskajiem dārziem un dabas parkiem, kuros acis priecē skati uz klinšainiem kalniem, vulkāniskām ainavām un zaļām ielejām. Ceļotāju vidū īpaši iemīļotas ir saulainās Kanāriju salas un slavenā Costa del Sol reģiona kūrortpilsētas Malagā, kur pieejamas visdažādākās atpūtas iespējas – sākot ar pastaigām pilsētās un dabas parkos un beidzot ar izbraucieniem ar jahtām un aizraujošām izklaidēm pasaulslavenos atrakciju parkos.

Kam iesakām ceļojumu uz Spāniju?

Spānijas piekrastes pilsētas un tai piederošās Kanāriju salas ir piemērota izvēle atpūtas ceļojumam gan ar otro pusīti vai draugu lokā, gan ģimenēm ar bērniem, jo rosīgajos piekrastes kūrortos ikviens var atrast sev interesantu nodarbi. Šeit varēsiet relaksēties komfortablās viesnīcās pie labiekārtotām pludmalēm, baudīt spāņu klutūru un atmosfēru kolorītajās pilsētās, kā arī apbrīnot brīnišķīgos tikai Spānijai raksturīgos dabas skatus. Spānija ir slavena arī ar savu aktīvo nakts dzīvi klubos, bāros un restorānos, kas īpaši patiks jauniešiem. Savukārt, plašās ūdens atrakciju iespējas un tematiskie parki sniegs daudz prieka mirkļu arī pašiem mazākajiem ceļotājiem.

Ko apskatīt Spānijā?

Tenerife

Kanāriju sala Tenerife atrodas netālu no Āfrikas krastiem, tuvu ekvatoram, tāpēc tai raksturīgi silti laikapstākļi visos gadalaikos. Saulainās Atlantijas okeāna pludmales, kolorītās pilsētas, krāšņā daba un plašās izklaižu iespējas Tenerifi padara par ideālu ceļojuma galamērķi romantiskai atpūtai ar otro pusīti, jautrām izklaidēm draugu kompānijā vai ģimeniskām brīvdienām.

Kā bērnus, tā pieaugušos šeit priecēs iespaidīgi atrakciju parki un botāniskie dārzi, labiekārtotas pludmales, brīnišķīgi dabas skati uz Teides vulkānu un Los Gigantes klintīm, džipu safari apvidū, kā arī iespēja snorkelējot satikt bruņurupučus vai no kuģīša klāja vērot delfīnus un vaļus to dabiskajā vidē.

Apskati atpūtas ceļojumu piedāvājumus uz Tenerifi šeit.

Grankanārija

Tenerifes kaimiņiene Grankanārija lepojas ar 320 saulainām dienām gadā, tādēļ, ja vēlies atvaļinājumu pavadīt siltās pludmalēs pie Atlantijas okeāna, Grankanārija būs pareizā izvēle jebkurā gadalaikā. Šo Kanāriju salu dēvē arī par miniatūru kontinentu, jo tās dažādais reljefs padara salas ziemeļu un dienvidu klimatu atšķirīgus. Siltā klimata dēļ salas dienvidu daļā ir izvietoti kūrorti, bet vēsākajā – ziemeļu pusē – atrodas iespaidīgi dabas parki, kā arī kolorīti ciematiņi un pilsētas, no kurām ievērojamākā ir Kanāriju salu arhipelāga lielākā pilsēta Las Palmas.

Gan pieaugušos, gan bērnus Grankanārijā priecēs aizraujoši atrakciju parki un krāšņi botāniskie dārzi, kā arī izjādes ar kamieļiem pa tuksnešainajām Maspalomas kāpām un jūras kruīzi, kuru laikā iespējams satikt arī vaļus un delfīnus. Te patiks ikvienam, kam svarīgas daudzpusīgas izklaides iespējas – gan pāriem, gan draugu kompānijām, gan ģimenēm ar lielākiem un mazākiem bērniem.

Ceļojumiem uz Grankanāriju piedāvājam individuāli sagatavotas ceļojumu programmas.

Malaga

Malaga ir saulaina kontinentālās Spānijas piekrastes pilsēta Costa del Sol reģionā, kas īpaši iecienīta, pateicoties tās zeltaino smilšu pludmalēm, siltajai Vidusjūrai un kvalitatīvajām viesnīcām. Malagas vēsturē savijusies dažādu kultūru ietekme – fēniksiešu, romiešu, arābu un, protams, karstasinīgo spāņu, kuras neatņemama sastāvdaļa ir flamenko šovi, kā arī tradicionālie vīni un tapas restorānos.

Asāku izjūtu cienītājiem iesakām izstaigāt Malagas dziļās Nerja pazemes alu sistēmas un doties pastaigā pa slaveno Caminito del Rey taku, kas vijas 100 metru augstumā gar stāvajām El Chorro kanjona sienām, bet mākslas mīļotāji noteikti gūs baudījumu acīm un dvēselei apmeklējot Picasso un Carmen Thyssen muzejus, kuros skatāmi slavenu mākslinieku darbi. Un tam visam pāri – iespēja ikdienu tvert siltās Malagas saules starus daudzajās zeltainu smilšu pludmalēs Vidusjūras kūrortos un baudīt malagiešu vīnu un tapas tradicionālajos restorānos.

Malaga patiks arī ģimenēm, kas ceļo ar bērniem, jo daudzas viesnīcas šeit piedāvā bērnu baseinus ar slidkalniņiem, rotaļu laukumus un izklaidējošas animācijas turpat viesnīcas teritorijā. Bērniem atpūtu krāsaināku padarīs arī ūdens prieki Malagas akvaparkos, delfīnu šovi delfinārijā un zemūdens pasaules skaistums milzu akvārijā.

Ceļojumiem uz Malagu piedāvājam individuāli sagatavotas ceļojumu programmas.

Labākais laiks ceļojumam uz Spāniju

Pludmales atpūtai piemērotākie un siltākie laikapstākļi Malagā ir no jūnija līdz septembrim. Šajos mēnešos klimats ir karsts, saulains un ūdens ir ideāli piemērots peldēšanai. Ja vēlies veltīt laiku ekskursijām un karstums šķiet traucējošs, tad labākie mēneši ceļojumam uz Malagu būs maijs un oktobris, kad laika apstākļi ir silti, taču ne karsti.

Savukārt, Kanāriju salās – Grankanārijā un Tenerifē saule un siltums valda visu gadu, tādēļ pludmales atpūtu un ekskursijas šeit var baudīt jebkurā gadalaikā.

Noderīga informācija ceļotājiem

Interesanti fakti par Spāniju

  • Kanāriju salu un Grankanārijas nosaukums nav radies par godu košajiem kanārijputniņiem, kā varētu domāt. “Canariae Insulae” no latīņu valodas tulkojas kā “suņu sala”. Pastāv dažādas versijas, kādēļ radies tieši šāds nosaukums. Viena no tām – Kanāriju salu pirmatklājēji to krastos redzējuši daudz lielus suņus.
  • Lielākā daļa pludmaļu Tenerifē ir mākslīgi veidotas ar šim mērķim speciāli atvestām dzeltenajām smiltīm. Dabiskās pludmales parasti ir ar vulkāniskajām, melnajām smiltīm.
  • Maljorka ir bagāta ne tikai ar gleznainām pludmalēm, bet arī ar neskaitāmām dabas takām (~400 km garumā), pa kurām doties pārgājienos un velo braucienos.
  • Malaga, iespējams, ir viena no pasaules senākajām pilsētām. To dibinājuši fēniksieši vēl 770 gadus pirms mūsu ēras.  Pilsētas sākotnējais nosaukums bija Malaka, kas nozīmē “fabrika”.
  • Pateicoties ekoloģiski tīrajai un dažādajai dabai, Menorkas sala 1993.gadā ieguvusi UNESCO Biosfēras rezervāta statusu.
  • Līdz pat 1992.gada Olimpiskajām spēlēm Barselonas pilsētai nebija nevienas pludmales. Tās tika mākslīgi izveidotas un pašlaik stiepjas 4.5 km garumā, bet septiņām no tām piešķirts Zilā karoga statuss.

Tieši Jūsu vēlmēm atbilstoša ceļojuma sagatavošanai piedāvājam divus pakalpojumus.

Konsultācija par ceļošanas iespējām – būs piemērota, ja vēlaties izvērtēt un pieņemt lēmumu par ceļošanu. Uzzināsiet vairāk par ceļojuma galamērķi, par transportu un dzīvošanas iespējām, par izmaksām, drošības situāciju, kā arī citiem svarīgiem jautājumiem.

Individuālā ceļojuma plānošana – būs piemērota, ja jau izlēmāt par došanos ceļojumā. Iegūsiet profesionāli saplānotu un noorganizētu individuālu ceļojumu, kā arī saņemt atbalstu ceļošanas laikā. Pakalpojumā iekļauta arī sākotnējā konsultācija par ceļošanas iespējām

Uzzināt vairāk par Konsultācija par ceļošanas iespējām pakalpojumu un pieteikties šeit.

Uzzināt vairāk par Individuālā ceļojuma plānošana pakalpojumu un pieteikties šeit.

Saņem ceļojumu jaunumus savā e-pastā!

Izdevīgi piedāvājumi, idejas un padomi veiksmīgam ceļojumam.
Uzdot jautājumu
Saņem atbildi no Vanilla Travel ceļojumu ekspertiem.

Saņem ceļojumu jaunumus e-pastā!