Informācija par ceļojumiem uz Tenerifi no Rīgas 2021!

Saturs

Tiešais lidojumi notiks katru piektdienu martā un aprīlī.

Atpūties Atlantijas okeāna saulainajās pludmalēs, iepazīsti Tenerifes pilsētas un krāšņo dabu! Lai ceļojums noritētu raiti un bezrūpīgi, ievēro visas prasības drošai ceļošanai.

Informācija drošam ceļojumam uz Tenerifi

Dodoties uz Tenerifi

Jāuzrāda negatīvs Covid-19 PCR testa rezultāts

Ielidojot Tenerifē, pieaugušajiem un bērniem no 6 gadu vecuma jāuzrāda negatīvs Covid – 19 (PCR) testa rezultāts angļu valodā. Testam jābūt veiktam ne vairāk kā 72 stundas pirms ierašanās Tenerifes lidostā (atskaites punkts ir laiks, kad paraugs paņemts analīzei, nevis brīdis, kad saņemts testa rezultāts). Pievērsiet uzmanību laika starpībai starp valstīm!  Gadījumā, ja nebūs ievērots noteiktais 72 stundu periods, ceļotāju var neielaist lidmašīnā.

Jāaizpilda veselības veidlapa

Ne vairāk kā 48 stundas pirms iebraukšanas Tenerifē jāaizpilda veselības veidlapa šajā vietnē, kurā jāsniedz ceļotāja personiskā informācija un jānosauc valstis, kuras apmeklētas pēdējo 14 dienu laikā. Pēc veidlapas aizpildīšanas saņemsiet QR kodu, kas vēlāk būs jāuzrāda lidostu veselības kontroles punktos.

Papildus – iegādājies ceļojuma apdrošināšanu

Iesakām noformēt ceļojuma veselības apdrošināšanu, kas ietver ārstēšanās izdevumus ārzemēs, tajā skaitā saslimšanu ar Covid-19 (15 EUR personai) un apdrošināšanu Covid Pause (19 EUR personai) – ja pirms izbraukšanas uz Tenerifi būs pozitīvs Covid testa rezultāts, nezaudēsiet par ceļojumu samaksāto naudu, bet varēsiet to izmantot cita ceļojuma apmaksai nākotnē.

Atgriežoties Latvijā

Aizpildīta forma COVIDPASS

Ne vairāk kā 48h pirms atgriešanās Latvijā jāaizpilda anketa ar apliecinājumu, ka, ierodoties Latvijā, tiks ievēroti valstī noteiktie epidemioloģiskās drošības pasākumi.Pēc veidlapas aizpildīšanas saņemsiet QR kodu, kas vēlāk būs jāuzrāda lidostu veselības kontroles punktos. Ņemiet vērā, ka pēc atgriešanās no Tenerifes, Latvijā ir jāievēro 10 dienu ilga pašizolācija!

Negatīvs COVID-19 PCR testa rezultāts

Atgriežoties Latvijā, pieaugušajiem un bērniem no 11 gadu vecuma jāuzrāda negatīvs Covid – 19 (PCR) testa rezultāts angļu valodā. Testam jābūt veiktam ne vairāk kā 72 stundas pirms ierašanās Rīgas lidostā (atskaites punkts ir laiks, kad paraugs paņemts analīzei, nevis brīdis, kad saņemts testa rezultāts).

Pievērsiet uzmanību laika starpībai starp valstīm! Gadījumā, ja nebūs ievērots noteiktais 72 stundu periods, ceļotāju var neielaist lidmašīnā.

COVID-19 testu var neveikt:
 • personas, kuras ar atbilstošu dokumentu var pierādīt, ka jau ir izslimojušas Covid-19 un kopš pēdējās slimošanas reizes nav pagājuši vairāk kā 3 mēneši
 • personas, kuras ir vakcinētas pret Covid-19
 • diplomātiskā korpusa pārstāvji
Kur Tenerifē var veikt COVID-19 PCR testu?
 • Klīnika Quirónsalud Costa Adeje (testu iespējams veikt no pirmdienas līdz sestdienai laika posmā no 9.00 līdz 12.00. Cena par testu 99EUR.);
 • Klīnika Quirónprevención (testu iespējams veikt no pirmdienas līdz sestdienai laika posmā no 9.00 līdz 12.00. Cena par testu 99EUR.)

Nav nepieciešams veikt iepriekšēju rezervāciju. Detalizētu informāciju par PCR testa veikšanu sniegs tūrisma operatora pārstāvis Tenerifē.

Kā rīkoties, ja pirms lidojuma uz Latviju saņemts pozitīvs Covid-19 testa rezultāts?

Būs jāpaliek Tenerifē pašizolācijā. Viesnīcas vai operatora pārstāvis sazināsies ar ārstu. Atgriezties Latvijā varēs, kad būs saņemts apstiprinājums no vietējā ārsta, ka apkārtējiem vairs nepastāv risks inficēties ar Covid-19. Šajā gadījumā uzturēšanos viesnīcā un atpakaļceļa izdevumus apmaksā pats ceļotājs vai apdrošināšanas kompānija, ja ir noformēta ceļojuma veselības apdrošināšana, kura ietver Covid-19 saslimšanas risku.

Noteikumi Tenerifes viesnīcās

 • Viesnīcu telpas un koplietošanas priekšmeti tiek regulāri dezinficēti, lai nodrošinātu maksimālu viesu drošību.
 • Atsevišķās viesnīcās iespējams ierodoties reģistrēties viesnīcas online aplikācijā, tādējādi saīsinot reģistratūrā pavadīto laiku.
 • Sauļošanās gultas pludmalēs un pie baseina izvietotas ievērojot 1.5 metra attāluma principa.
 • Maltītes restorānos un bāros pasniedz un servē apkalpotāji. 
 • Pēc iespējas jāievēro 2 m distance starp citiem viesnīcas viesiem un personālu.

Apskates objekti un izklaides

 • Restorāni un kafejnīcas darbojas, atļaujot ierobežotu cilvēku skaitu pie viena galdiņa.
 • Atvērti muzeji, tūristu apskates objekti un tirdzniecības centri. To apmeklējuma laikā jānēsā maskas. Tiek organizētas ekskursijas un kruīzi mazās grupās.
 • Bērnu iecienītās atrakcijas: Loro Park, Siam Park un Poema del Mar pašlaik ir slēgtas.

Vai ceļojuma laikā jālieto sejas maskas?

Gan lidostā, gan lidmašīnā lidojuma laikā ir jālieto sejas maksas. Tās jālieto arī sabiedriskās vietās, piemēram, transports, baznīcas, veikali, kā arī pastaigājoties pludmalē (izņemot bērnus līdz 6 gadu vecumam) u.c. Sejas maskas nav jālieto maltīšu laikā, kā arī peldoties vai sauļojoties pludmalē (ja nepārvietojaties).

Apskati ceļojumus uz Tenerifi!

Vēlies doties uz saulaino Tenerifi? Apskati labākos piedāvājumus šeit.

Saņem ceļojumu jaunumus e-pastā!

Akcijas, iedvesma un padomi veiksmīgam ceļojumam.
Līdzīgi raksti

Saņem ceļojumu jaunumus e-pastā!