Atpūtas ceļojumi uz Bali

Personalizēts atpūtas ceļojums uz Bali

Uzzini par ceļošanas iespējām!

Par galamērķi

Ko apskatīt Bali?

Tropiski karstā un eksotiskā Bali ir Indonēzijas arhipelāga pērle. Tas ir ceļojums eksotiskas, senas kultūras un neskartas dabas baudīšanai, kā arī iespēja iepazīt balinēziešu bagāto vēsturisko mantojumu un svētajos tempļos smelties iedvesmu savai garīgajai izaugsmei. Bali būs arī lieliska izvēle tiem, kas vēlas baudīt romantisku ceļojumu divvientulībā saules izbalinātajās Nusa Dua un Seminyak kūrortu pludmalēs vai hipsterīgu atpūtu sērfotāju bāros un restorānos Kutas kūrortpilsētā.

Dodieties ceļojumā uz Bali un baudiet ekskursijas uz seniem tempļiem, iepirkšanos rosīgos tirdziņos, tropu dabu un pludmales, kā arī izslavētās balinēziešu masāžas!

Lembongan salas pludmales

Bali mazā māsa Lembongan sala ir slavena ar unikālajiem klinšu veidojumiem un dažādajām pludmalēm. Šeit varēsiet baudīt mierīgu atpūtu bez lieliem tūristu pūļiem pludmalēs, autentisku vidi un plašas ūdens sporta iespējas.

Tegellalang rīsu terases

Viena no apmeklētākajām un iespaidīgākajām vietām Bali. Atrodas Ubudas ziemeļos, stāvās terašveidīgās nogāzēs, veidojot ikoniskus skatus, kas lieliski izskatās fotogrāfijās.

Pērtiķu mežs

Pērtiķu rezervātā Monkey Forest savu mājvietu raduši vairāki simti lielāku un mazāku pērtiķu, kurus satikt var pastaigājoties pa parka bruģētajiem un muskatkoku ieskautajiem celiņiem.

Pura Taman Saraswati

Bali kultūras centrs – pilsēta Ubuda ir bagāta ar daudziem krāšņiem tempļiem, taču viens no ievērojamākajiem ir Pura Taman Saraswati, kas veltīts hinduistu mākslas un zināšanu dievietei Saraswati.

Balinēziešu tradicionālie šovi

Balinēziešu šovi ir ļoti krāšņi. Skaistas dejas un tērpi ir būtiska viņu kultūras sastāvdaļa. Katrs šovs ir ar savu vēstījumu – emocionāla deju horeogrāfija, spilgtas krāsas un kostīmi apvienojumā ar augsta līmeņa izpildījumu un skaņas kvalitāti.

Atrakcijas bērniem

Bali Zooloģiskais dārzs

Lauvu safari, tīģeru barošana un pat brokastis ar orangutantiem! Iepazīstiet vairāk kā 500 retus un eksotiskus dzīvniekus zaļā un tropiskā vidē.

Bali putnu parks

Sadalīts vairākos reģionos, kuros atspoguļota putnu dabiskā vide un tajā esošie augi. Uzziniet, kādi putni dzīvo Indonēzijā, Latīņamerikā, Āfrikā un Austrālijā! Noskatieties dažādus šovus, izstādes un eksotisko putnu barošanas paraugdemonstrējumus.

Akvaparks Waterbom Bali

Moderns ūdens atrakciju parks, kas dabiski iekļaujas eksotiskajā augu valstī. Dažāda augstuma ūdens slīdkalniņi visiem vecumiem – sākot no pašiem mazākajiem līdz adrenalīna cienītājiem – pieaugušajiem. Noteikti vērts izmēģināt – sērfošanas kalniņus un atpūtu tropu augu ieskautajā plūstošajā upē Lazy river!

Labākais laiks ceļojumam uz Bali

Bali ir raksturīgas divas izteiktas sezonas – sausā sezona un lietus sezona. Lai arī laikapstākļi vienmēr ir tropiski karsti, atšķiras nokrišņu daudzums.

Sausā sezona ir no aprīļa līdz oktobrim, kad nokrišņu tikpat kā nav un laikapstākļi ir ideāli piemēroti pludmales atpūtai.
Lietus sezona ir no novembra līdz martam, kad vērojami nokrišņi – visbiežāk vakaros un naktīs, kas netraucē salu iepazīt ekskursijās.  Šis ir arī laiks, kad ir mazāk tūristu un izdevīgākas ceļojumu cenas.

Noderīga informācija ceļotājiem

Oficiālās valodas: balinēziešu un indonēziešu

Reliģiskā piederība: 90 % hinduistu

Spriegums tīklā: 230 V

Laika josla: centrālā Indonēzijas laika josla (+6 st.)

Naudas vienība: Indonēzijas rūpija (IDR)

Interesanti fakti par Bali

  • Bali patiesībā sastāv no vairākām salām. Tās piekrastē, apmēram 20-30 minūšu laivas brauciena attālumā atrodas Bali piederošās Nusa Penida, Nusa Lembongan un Nusa Ceningan salas. Atpūta uz kādas no šīm salām patiks tiem, kas vēlas relaksēties mierīgā un autentiskā atmosfērā.
  • Hinduisma un Budisma, kā arī citu mitoloģiju ietekmē, balinēziešu ticībā pastāv dažādu dievu pārbagātība.  Pateicoties tam, uz salas ir vairāk kā 20 000 tempļu un to dēvē par Dievu Salu.
  • Bali ir nirēju un snorkelētāju sapnis, jo atrodas tā saucamā Koraļļu trijstūra reģionā un tās ūdeņi ir bagāti ar krāšņiem koraļļu rifiem, eksotiskām zivīm un jūras bruņurupučiem.
  • Ja esat SPA un masāžu cienītājs, tad ceļojums uz Bali jūs īpaši iepriecinās, jo uz salas atrodas ap 1200 dažādu SPA, kuras piedāvā daudz un dažādas procedūras, tai skaitā, izslavēto balinēziešu masāžu.
  • Pateicoties bagātīgajai svaigu augļu un dārzeņu izvēlei, Bali ir veģetāriešu un vegānu, kā arī ikviena svaigēdāja paradīze.
  • Balinēzieši ļoti kritiski skatās uz ļaunajiem gariem, tādēļ pastāv daudz un dažādas tradīcijas, kā tos padzīt un neielaist mājās. Tiem atstāj ziedojumus ēdienu izskatā, rīko ceremonijas, kā  arī uz māju sienām iegravē zīmes to aizbaidīšanai.

Saņem ceļojumu jaunumus e-pastā!