Atpūtas ceļojumi uz Barbadosu

Personalizēts atpūtas ceļojums uz Barbadosu

Izveidosim Tavām vēlmēm atbilstošu ceļojumu!

Par galamērķi

Ko apskatīt Barbadosā?

Barbadosa ir Karību sala, kas ceļotājus priecē ar palmu ieskautām sniegbaltu smilšu pludmalēm, bezrūpīgu Karību atmosfēru, brīnišķīgiem tropiskiem dārziem, koloniālo arhitektūru un visdažādākajiem ūdens sporta veidiem. Šī viesmīlīgā sala sevī apvieno Rietumāfrikas kultūras eksotiku un britu koloniziācijas ietekmi, kas visvairāk jūtama Barbadosas galvaspilsētā Bridžtaunā, kurā atrodas UNESCO pasaules mantojumā iekļautas vēsturiskas ēkas. Barbadosa ir slavena arī ar krāšņiem festivāliem, rosīgu nakts dzīvi, cukurniedru plantācijām un senām ruma gatavošanas tradīcijām.

 

Ļaujies atpūtai vienā no pasaules skaistākajām salām ar tās pērļu baltajām smilšu pludmalēm, dzidri zilo Atlantijas okeānu un krāšņo zemūdens pasauli! Barbadosa ir piemērots galamērķis gan atpūtai kopā ar bērniem, gan romantiskam ceļojumam ar otro pusīti.

Harisona ala

Barbadosas sirdī, 210 m virs jūras līmeņa, atrodas viens no tās lielākajiem brīnumiem – brīnišķīgā Harisona ala. Šajā kaļķakmens alā var apskatīt iespaidīgus stalaktītu un stalagmītu veidojumus un dabiskus kristāldzidra ūdens baseinus. 

Kārlailas līcis

Pusmēness formas līcis un dabiska osta Barbadosas rietumu krastā, kas robežojas ar galvaspilsētu Bridžtaunu. Pateicoties pērļu baltajām smilšu pludmalēm, kristāldzidrajai jūrai un bagātīgajai zemūdens pasaulei ar seniem nogrimušo kuģu vrakiem, šī ir populāra pludmales atpūtas un niršanas vieta. 

Vēsturiskā Bridžtauna

Barbadosas galvaspilsēta, kas piesaista ar britu koloniālo arhitektūru, 17. gadsimta garnizonu un zirgu sacīkšu trasi. Šeit senais un vēsturiskais satiekas ar mūsdienīgo un  moderno, piedāvājot plašas izklaides iespējas katrai gaumei.

Hunte's dārzi

Tropu augiem bagāts botāniskais dārzs, kas izveidots Barbadosas lietus meža ieplakā. Pateicoties neparastajam izvietojumam, takas šeit ved vairākos līmeņos – sākot no saulainām, klajām vietām līdz pat tumšiem džungļiem. Nelieli dārziņi harmoniski saplūst ar kopējo ainavu un veido dažādu tekstūru, krāsu un smaržu kokteili.

Atrakcijas bērniem

Atlantis Submarines Barbados

Ienirsti jūras dzelmē un izvizini bērnus ar īstu zemūdeni, caur iluminātoru vērojot, kā garām slīd krāsaini koraļļu rifi un eksotiskas zivis. Unikāls veids, kā iepazīt zemūdens pasauli!

Barbadosas savvaļas rezervāts

Dodies jaukā pastaigā ar bērniem pa līkumainiem bruģētiem celiņiem un apskati rezervātā mītošos eksotiskos dzīvniekus to dabiskajā vidē. Atnāc ap pulksten 14:00, jo tieši šajā laikā viņi ietur maltīti, un iedod kādu banānu zaļajiem pērtiķiem!

Labākais laiks ceļojumam uz Barbadosu

Barbadosu saule un karstums lutina visu gadu, tadēļ to apmeklēt var jebkurā gadalaikā. Šai Karību salai ir raksturīgas divas sezonas – sausā sezona un lietus sezona. Lai arī laikapstākļi vienmēr ir tropiski karsti, atšķiras nokrišņu daudzums.

 

Sausā sezona un labākais laiks, lai apmeklētu Barbadosu, ir no decembra līdz maijam, kad nokrišņi ir maz un laikapstākļi ir ideāli piemēroti pludmales atpūtai.

 

Lietus sezona ir no jūlija līdz novembrim, kad vērojami nokrišņi – visbiežāk vakaros un naktīs, kas netraucē salu iepazīt ekskursijās.  Šis ir arī laiks, kad ir mazāk tūristu un izdevīgākas ceļojumu cenas.

Noderīga informācija ceļotājiem

Oficiālā valoda: angļu

Reliģiskā piederība: 75% kristieši, 25% nav reliģiski

Spriegums tīklā: 115V

Naudas vienība: Barbadosas dolārs

Laika josla: Barbados Standard Time (- 5 st.)

Interesanti fakti par Barbadosu

  • Barbadosu pilnībā ieskauj Atlantijas okeāns un tā ir tik maza, ka tai apkārt iespējams apbraukt apmēram 3 stundu laikā.
  • Barbadosā tiek ražots viens no pasaules labākiem un senākajiem rumiem – Mount Gay Rum, kas tika radīts 1703.gadā. Uz šī ruma ražotni iespējams doties ekskursijā, bet nopirkt šo dzērienu var kādā no 1500 ruma veikaliņiem, kas izmētāti pa salu.
  • Barbadosa vairāk kā 300 gadus ir bijusi britu kolonija, tādēļ šeit jūtama izteikta britu kultūras ietekme. Piemēram, stūre novietota mašīnas labajā pusē, pilsētās redzamas koloniālā stila ēkas un daudzām vietām ir līdzīgi nosaukumi kā Lielbritānijā.

Saņem ceļojumu jaunumus e-pastā!