Atpūtas ceļojumi uz Barselonas piekrasti

Personalizēts atpūtas ceļojums uz Barselonas piekrasti

Izveidosim Tavām vēlmēm atbilstošu ceļojumu!

Par galamērķi

Ko apskatīt Barselonas piekrastē?

Barselonas piekraste ir slavena ar zeltaino smilšu pludmalēm, skaisto arhitektūru, kā arī brīnišķīgajiem botāniskajiem dārziem un parkiem, kuros dabas takas vijas gan gar augstiem kalniem un klintīm, gan gar līdzeniem upju krastiem. Šī reģiona sirds ir Katalonijas galvaspilsēta – Barselona, kas ir viseiropeiskākā un mākslu mīlošākā Spānijas pilsēta, jo lepojas ar slaveno Gaudi arhitektūru, kā arī Dalī un Pikaso muzejiem.

Atpūta populārajos Barselonas piekrastes reģionos – Costa Brava, Costa del Sol un Costa Dorada ir lielisks veids, kā apvienot relaksāciju Spānijas saules pielietā pludmalē ar rosīgās Barselonas pilsētas iepazīšanu. Turklāt, šeit pieejamas plašas izklaides iespējas arī ģimenēm ar bērniem – gan iespaidīgi tematiskie parki, gan akvaparki.

Parc Güell

Antoni Gaudi radītais sirreālistiskais parks Barselonā. Krāsaini un koši viadukti, grotas, halles un kolonādes, kurās baudīt pastaigas un panorāmas skatus uz pilsētu no terases. Īpašu šarmu piešķir arī zaļie, eksotiskie dārzi, kas dabiski saplūst ar kolorīto arhitektūru.

Cala Penya Tallada pludmale

Mazs, tikai 125 metrus garš un 10 metrus plats, apslēpts līcītis, ko ieskauj smaržīgas priedes, Salou kūrortpilsētā, Costa Dorada reģionā. To nepārpilda tūristi, tādēļ šī ir lieliska vieta, kur ļauties pludmales atpūtai un brīnišķīgiem dabas skatiem prom no pilsētas steigas.

Tossa de Mar pils

Unikāla vieta, kur vienlaikus ar siltu pludmales atpūtu pie Vidusjūras baudīt skatus uz šarmantu viduslaiku pili, aiz kuras vijas bruģētas gājēju ieliņas un ciemos aicina omulīgi restorāni un veikali. To visu papildina burvīgi skati uz Costa Brava piekrasti un spāņu arhitektūru.

Marimurtra botāniskais dārzs

Krāšņs, eksotisks dārzs, kurā apskatāms ap 4000 augu sugu no 5 kontinentiem – ziedu dobes, bambusu meži, tropiski džungļi un kaktusu puduri, starp kuriem vijas pastaigu celiņi, kas ved uz vienu no romantiskākajām Costa Brava celtnēm – mazu templi uz klints. No tā paveras brīnišķīgs skats uz Vidusjūru.

Montserrata kalni

Klinšainu kalnu grēda apmēram 50 km attālumā no Barselonas. Benediktīniešu mūki to savulaik izvēlējušies kā savu svētvietu un uzcēluši šeit abatiju. Tagad te var baudīt ne tikai svētvietas auru un elpu aizraujošus skatus uz ūdens un vēju nopulētajiem klinšu masīviem, bet arī brīnišķīgu panorāmu uz piekājē guļošo Kataloniju.

Atrakcijas bērniem

Port Aventura tematiskais parks

Slavenākais atrakciju parks gan Costa Dorada piekrastē, gan visā Spānijā, kas prieku sniedz gan bērniem, gan pieaugušajiem. Jautrie amerikāņu kalniņi, karuseļi un panorāmas rats, asākas izjūtas Ferrari pasaulē un daudz slapju brīžu akvaparkā – izklaižu un jautrības piesātinātai dienai!

Water World akvaparks

Viens no Eiropas lielākajiem akvaparkiem, kurā sauli un siltus baseinus apvienojumā ar traukšanos no ūdens slidkalniņiem var baudīt visa vecuma apmeklētāji. Savukārt, asākas izjūtas šeit var noķert laižoties lejā no 40 metru augstas un gandrīz vertikālas trubas.

Labākais laiks ceļojumam uz Barselonas piekrasti

Pludmales atpūtai piemērotākie un siltākie laikapstākļi Barselonas piekrastē ir no maija līdz septembrim. Šajos mēnešos klimats ir karsts, saulains un ūdens ir ideāli piemērots peldēšanai.

Ja vēlies veltīt laiku ekskursijām un karstums šķiet traucējošs, tad labākie mēneši ceļojumam uz Barselonas piekrasti būs aprīlis un oktobris, kad laika apstākļi ir silti, taču ne karsti.

Noderīga informācija ceļotājiem

  • Oficiālā valoda: spāņu
  • Reliģiskā piederība: katoļu
  • Spriegums tīklā: 230V
  • Naudas vienība: eiro
  • Laika josla: Central European Summer Time (-1 h)

Interesanti fakti par Barselonas piekrasti

  • Līdz pat 1992.gada Olimpiskajām spēlēm Barselonas pilsētai nebija nevienas pludmales. Tās tika mākslīgi izveidotas un pašlaik stiepjas 4.5 km garumā, bet septiņām no tām piešķirts Zilā karoga statuss.
  • Iela Ciutat Vella Barselonas vecpilsētā ir ne tikai viena no dārgākajām ielām Spānijā, bet arī valsts rosīgākā iela, jo dienā pa to pārvietojas ar 150,000  cilvēku.
  • Camp Nou stadions, kas atrodas Barselonā, ir lielākais futbola stadions Eiropā un otrs lielākais pasaulē. Tas var uzņemt līdz pat 99,354 cilvēku.
  • Katalonijas reģionā, kurā atrodas arī Barselona, dzimuši tādi pasaulslaveni mākslinieki kā arhitekts Antoni Gaudi un sirreālists Salvadors Dali, bet savas prasmes izkopis – Pablo Picasso. Tādēļ Barselona mākslas mīļotājus iepriecinās gan ar Gaudi arhitektūras šedevriem, gan Dalī un Pikaso mākslas darbiem muzejos.

Saņem ceļojumu jaunumus e-pastā!