Atpūtas ceļojumi uz Bulgāriju

Labākie atpūtas ceļojumu piedāvājumi uz Bulgāriju

Visi ceļojumi uz Bulgāriju

Pēdējā brīža ceļojumi uz​ Bulgāriju

Labākie ceļojumi uz Bulgāriju līdz €700 personai

Premium ceļojumi uz Bulgāriju

Izdevīgākais datums ceļojumam

Cenas norādītas par vienu pieaugušo. Spied uz datuma, lai apskatītu piedāvājumus.

Par galamērķi

Ko apskatīt Bulgārijā?

Tāpat kā citas Balkānu pussalas valstis, Bulgārija sevī apvieno austrumu un rietumu kultūras, kas atspoguļojas tās ēdienos, arhitektūrā un reliģijā. Kaut arī šī valsts ir maza, tajā ir daudz ko apskatīt un iepazīt. Vēstures mīlētāji novērtēs UNESCO pasaules mantojumā iekļautās vēsturiskās ēkas – klosterus, baznīcas, cietokšņus un seno treciešu kapenes, bet smaržu cienītāji – rožu eļļas ražošanas tradīcijas un slaveno rožu ieleju.

Iepazīsti Bulgārijas vēsturi un krāšņo dabu, kā arī relaksējies kādā no tās populārākajiem Melnās jūras kūrortiem – Zelta Smiltis, Saulainais Krasts, Nesebra un Obzora, kuros nodrošināts viss nepieciešamais pilnvērtīgai pludmales atpūtai pieaugušajiem, kā arī ūdens priekiem bagātām brīvdienām kopā ar bērniem!

Senā Nesebras pilsēta

UNESCO pasaules mantojumu ēkām bagāta pilsēta, kurā baudīt pastaigas pa bruģētām ieliņām, sajust senatnes elpu, apskatot  5.gadsimtā būvētas baznīcas un nocietinājumus, kā arī baudīt bulgāru viesmīlību restorānos un kafejnīcās.

Rožu ieleja

Bulgārija ir viena no lielākajām rožu eļļas ražotājām pasaulē. Tās slavenajā Rožu ielejā apskatāmi lielākie rožu stādījumi tūkstošiem kvadrātmetru platībā, kā arī galvenās rožu eļļas ražotnes.

Prohodna ala

Šī iespaidīga ala atrodas Bulgārijas ziemeļdaļā, 120 km attālumā no Sofijas. To dēvē par ‘Dieva acīm’, jo alas griestos ir divi acīm līdzīgi caurumi un gaisma, kas ienāk pa tiem, līdzinās izgaismotam acu skatienam. Interesanta apskates vieta, ko vērts izpētīt.

Belogradčik cietoksnis

Atrodas Balkānu kalnu ziemeļu nogāzēs, netālu no Bulgārijas ziemeļrietumu pilsētas Belogradčik. Šis cietoksnis ir celts Romiešu impērijas laikā un tā klints formējumi ir izveidojušies pirms vairāk nekā 200 miljoniem gadu. Cietokšņa augstākais punkts paver skaistu skatu uz Balkāniem.

Atrakcijas bērniem

Tauriņu māja

Apvienojiet braucienu uz Varnas pilsētu ar Tauriņu mājas apskati un iepazīstiet simtiem eksotiskus un unikālus tauriņus, kurus kopā ar bērna smaidu iemūžināt fotogrāfijās.

Action akvaparks

Dodies kopā ar bērniem uz Bulgārijas akvaparku, kurā ir 30 baseini, slidkalniņi, strūklakas, viļņu baseins un piedzīvojumu sala mazuļiem. Fantastiska vieta, kur kopīgi aizvadīt siltu dienu Saulainā krasta kūrortā!

Bērnu zinātnes centrs - Muzeiko

Iepazīstini bērnus ar inženierzinātni, paleontoloģiju, ekoloģiju un mākslu! Šajā centrā tiek rīkotas arī planetārija mini – prezentācijas. Centrs ir paredzēts ne tikai bērniem. Lieliska vieta, kur veikt eksperimentus un labi pavadīt laiku Bulgārijas galvaspilsētā Sofijā arī pieaugušajiem!

Labākais laiks ceļojumam uz Bulgāriju

Bulgārijā ir mēreni kontinentāls klimats, kas raksturīgs Centrāleiropai, ar četrām sezonām – aukstām ziemām un karstām vasarām.

Labākais laiks, lai apmeklētu Bulgāriju, ir no aprīļa līdz maijam un no septembra līdz oktobrim, kad laikapstākļi ir ļoti patīkami un izdevīgākas ceļojumu cenas.

Karstākais laika periods ir vasarā no jūnija līdz augustam, kad saule ir diezgan spēcīga, īpaši pusdienlaikā, ar temperatūrām virs 35 ° C un dažreiz pat 40 ° C! Šie vasaras mēneši ir ideāli piemēroti mierīgai atpūtai pludmalē.

Noderīga informācija ceļotājiem

Oficiālā valoda: bulgāru

Reliģiskā piederība: pareizticīgie

Spriegums tīklā: 230V

Naudas vienība: Bulgārijas levs

Laika josla: Eastern European Standard Time (+2h)

Interesanti fakti par Bulgāriju

  • Bulgārija ir jogurta dzimtene. Bulgāri to sauc par ‘skābo pienu’, un tic, ka to ēdot viņi paildzina sev dzīvi.
  • Lai cik mulsinoši tas arī nešķistu, bulgāri noliegumā purinot galvu, saka ‘jā’, un piekrītoši māj ar galvu, kad saka ‘nē’.
  • Bulgārijas galvaspilsētas Sofijas devīze ir ‘Raste no ne stare’. Tulkojumā tas nozīmē ‘aug, bet nenoveco’.
  • Bulgārijas ēdieni ir līdzīgi grieķu un turku ēdieniem. Daži kopīgi elementi ir gurķi, tomāti un filo konditorejas izstrādājumi.

Saņem ceļojumu jaunumus e-pastā!