Atpūtas ceļojumi uz Dominikānu

Personalizēts atpūtas ceļojums uz Dominikānu

Izveidosim Tavām vēlmēm atbilstošu ceļojumu!

Par galamērķi

Ko apskatīt Dominikānā?

Dominikāna sevī apvieno Āfrikas kultūras eksotiku un spāņu kolonizācijas ietekmi, kas jūtama gan arhitektūrā un kultūrā, gan tradicionālajā virtuvē. Šī Karību sala ir slavena ar Puerto Plata reģiona pasakainajām balto smilšu pludmalēm, ekoloģiski tīro vidi, krāšņajiem festivāliem, drosmīgajām bačatas dejām un senajām ruma gatavošanas tradīcijām.

Dodies ceļojumā uz Dominikānu un izbaudi tās sniegbaltās smilšu pludmales un daudzveidīgo dabu! Dominikāna ir ideāls galamērķis gan atpūtai kopā ar bērniem, gan romantiskam ceļojumam ar otro pusīti.

Santo Domingo

Dominikānas galvaspilsēta un viena no Karību jūras vecākajām pilsētām, kuras vēsturiskais centrs iekļauts UNESCO pasaules mantojumā. Iepazīsti šīs salas vēsturi, pastaigājoties pa pilsētas ieliņām un iegriežotes Alcázar de Colón pilī, kas darbojas kā muzejs, un demonstrē ievērojamu viduslaiku un renesanses mākslu!

Puerto Plata pludmales

Dominikānas reģions, kas īpaši slavens ar savām balto smilšu pludmalēm, no kurām populārākā ir Playa Dorada. Šeit varēsi baudīt pastaigas pa palmu ieskautiem celiņiem, apbrīnot Viktorijas laikmeta arhitektūru un nobaudīt kādu gardu dominikāņu ēdienu vienā no daudzajiem restorāniem.

Damajaqua ūdenskritumi

Dodies pastaigā pa lietus mežu ieskautām dabas takām, lai atklātu un iepazītu 27 dažādus ūdenskritumus! Šeit varēsi peldēties, lēkt no virvēm, šļūkt kā no slidkalniņiem un baudīt ūdens priekiem bagātu dienu dabiskos baseinos.

Los tres Ojos nacionālais parks

Los Tres Ojos jeb ‘trīs acis’ ir nosaukums, kas piešķirts kaļķakmens alai Mirador del Este parkā. Šajā alā atrodas trīs dabiski ezeri – “acis”, ko var sasniegt dodoties pa trepītēm un tiltiņiem, bet noslēgumā – ar koka laivu aizbraukt līdz zilai, klinšu ieskautai lagūnai.

Atrakcijas bērniem

Ocean World piedzīvojumu parks

Parūpējies par adrenalīna un pozitīvisma devu visas dienas garumā, nopeldoties ar delfīniem, satiekot burvīgas jūras lauvas un paciemojoties ūdenī pie haizivīm!

Sirenis akvaparks

Lielisks akvaparks “Grand Sirenis” viesnīcas teritorijā, kas ir pieejams pilnīgi visiem! Baseini pavisam maziem un ne tik maziem bērniem ar aizraujošiem slīdkalniņiem iepriecinās visu ģimeni.

Aquamundo Sambil akvārijs

Šajā akvārijā, kas atrodas Santo Domingo, mīt jūras dzīvnieki no visas salas un Karību jūras reģiona. Bērniem noteikti patiks apskatīt akvārija koraļļu zonu un haizivju tuneli, kur tās nesteidzīgi peldēs tieši viņiem virs galvas.

Labākais laiks ceļojumam uz Dominikānu

Ne velti Dominikānu sauc par mūžīgās saules salu. Šeit karstums lutina visu gadu, tadēļ to apmeklēt var jebkurā gadalaikā. Šai Karību salai ir raksturīgas divas sezonas – sausā sezona un lietus sezona. Lai arī laikapstākļi vienmēr ir tropiski karsti, atšķiras nokrišņu daudzums.

Sausā sezona un labākais laiks, lai apmeklētu Dominikānu, ir no decembra līdz aprīlim, kad nokrišņi ir maz un laikapstākļi ir ideāli piemēroti pludmales atpūtai.

Lietus sezona ir no maija līdz novembrim, kad vērojami nokrišņi, kas netraucē salu iepazīt ekskursijās. Ceļojumu cenas šajās laikā ir izdevīgākas.

Noderīga informācija ceļotājiem

Oficiālā valoda: spāņu

Reliģiskā piederība: katoļu

Spriegums tīklā: 110V

Naudas vienība: Dominikānas peso

Laika josla: Atlantic Standard Time (-4h)

Interesanti fakti par Dominikānu

  • Agrāk Dominikānas nosaukums bija Hispaniola, pateicoties Kristoferam Kolumbam, kurš tai kļūdas pēc deva šādu nosaukumu 1492.gadā.
  • 17.gadsimtā Dominikānu kā savu bāzi izmantoja Karību jūras pirāti, kuri šeit vervēja jūrniekus, lai organizētu uzbrukumus spāņu kuģiem.
  • Enriquillo, kas atrodas Dominikānā, ir Karību reģiona lielākais ezers (375 kvadrātkilometri) un tajā mājo ap 400 krokodilu sugu.
  • Dominikāna ir slavena ar savām ruma izgatavošanas tradīcijām un šķirnēm – Brugalu, Barcelo un Bermudu. Šie trīs ‘B’ burti ir svēti priekš Dominikānas iedzīvotājiem.
  • Pateicoties brīnišķīgajām pludmalēm un augsta līmeņa servisam, Dominikāna ir populārs kāzu un medusmēnešu galamērķis.

Saņem ceļojumu jaunumus e-pastā!