Atpūtas ceļojumi uz Ēģipti

Labākie atpūtas ceļojumu piedāvājumi uz Ēģipti

Visi ceļojumi uz Ēģipti

Pēdējā brīža ceļojumi uz​ Ēģipti

Labākie ceļojumi uz Ēģipti līdz €700 personai

Premium ceļojumi uz Ēģipti

Izdevīgākais datums ceļojumam

Visi
no Rīgas
no Tallinas
no Viļņas
Visi
5*
4*
3*
2*
Cenas norādītas par vienu pieaugušo. Spied uz datuma, lai apskatītu piedāvājumus.
Neatradām ceļojumus, kas atbilst norādītajām vēlmēm. Izvēlieties citu izlidošanas pilsētu vai viesnīcas komforta līmeni.

Izdevīgi pēdējā brīža piedāvājumi

3. augustā
no Tallinas
7 dienas
no €755.00 personai

Par galamērķi

Ko apskatīt Ēģiptē?

Ēģipte ir seno civilizāciju šūpulis, kas saglabājusi ievērojamus arhitektūras pieminekļus vēl no seno faraonu laikiem. Tās krastus rotā kilometriem garas pludmales, bet jūras dzīles – krāšņi koraļļu rifi. Kontrastu zeme, kurā tradicionālie beduīnu ciemati tuksnesī pastāv līdzās eiropeiskām All Inclusive viesnīcām populārajās Šarmelšeihas un Hurgadas kūrortpilsētās.

Lieliskie Ēģiptes laikapstākļi ļauj baudīt pludmales atpūtu un ūdens priekus visu gadu, bet plašās izklaides iespējas viesnīcās nodrošina to, ka šeit ir interesanti gan bērniem, gan pieaugušajiem.

Ras Mohammed Nacionālais parks

Viena no slavenākajām niršanas vietām pasaulē, kuras kristāldzidrajā ūdenī var apskatīt krāsaino Sarkanās jūras zemūdens pasauli, ko turklāt papildina iespaidīgas tuksneša, kalnu un kāpu ainavas.

Sahāras tuksnesis

Izbaudi skarbo tuksnesi, dodoties braucienā ar džipiem, kvadricikliem vai izjādē ar kamieli, kā arī iepazīsti beduīnu tuksneša dzīvi, apciemojot kādu no viņu ciematiņiem. Bet noslēgumā – sagaidi saulrietu beduīnu dziesmu un deju pavadījumā!

Luksora

Vieta, kas jāredz vismaz reizi dzīvē – seno faraonu galvaspilsēta, kas glabā sevī to noslēpumainās kapenes un tempļus! Apskati iespaidīgās kolonnas un sfinksu aleju, kura savulaik savienoja majestātiskos Luksoras un Karnakas tempļus.

Gizas piramīdas

Dodies ekskursijā uz Kairu un iepazīsti iespaidīgo Ēģiptes piramīdu kompleksu, kurā apglabāti senie faraoni. Izbaudi īpašo atmosfēru un apskati gan slavenākās – Heopsa un Džosera piramīdas, gan lielo sfinksu, kas ir pasaulē lielākā monolītā statuja!

Atrakcijas bērniem

Tematiskie parki

Ēģipte ir lielisks galamērķis brīvdienām kopā ar bērniem. Varēsiet jautri baudīt ūdenspriekus viesnīcās ar baseiniem un ūdens slidkalniņiem, kā arī iepazīt zemūdens valstību un tajā mītošos iemītniekus delfinārijos un akvārijos.

Labākais laiks ceļojumam uz Ēģipti

Ēģiptē saule silda visu gadu, tādēļ pludmales atpūtu šeit var baudīt jebkurā gadalaikā. Tās laikapstākļi iedalās trīs sezonās:

  • vasara sezona (~ +27 °C) – no aprīļa līdz oktobrim
  • starpsezona (~ +23°C) – marts un novembris
  • ziemas sezona (~ +21 °C) – no decembra līdz februārim

Noderīga informācija ceļotājiem

Oficiālā valoda: arābu

Reliģiskā piederība: 90% musulmaņi, 8% kristieši

Spriegums tīklā: 220V

Naudas vienība: Ēģiptes mārciņa

Laika josla: tā pati, kas Latvijā

Interesanti fakti par Ēģipti

  • Slavenās Ēģiptes piramīdas uzbūvējuši nevis vergi, kā agrāk tika pieņemts, bet gan algoti strādnieki un meistari, kas lepojušies ar savu veikumu. Pavisam Ēģiptē atklātas 130 piramīdas, no kurām lielākā ir Heopsa piramīda Gizā.
  • Vairāk kā 90% Ēģiptes teritorijas aizņem 7 tuksneši. Viens no slavenākajiem ir Sahāras tuksnesis, kas ir lielākais karstais tuksnesis pasaulē. Citi mazāk zināmi tuksneši ir: Baltais tuksnesis, Melnais tuksnesis, Zilais tuksnesis, Vaļu aleja (Wadi El Hitan), Arbūzu aleja (Wadi El Batikh) un Serapium mežs.
  • Sarkanā jūra, kas apskalo Ēģiptes krastus, tiek dēvēta arī par Zemūdens Ēdenes dārzu, jo tajā mājo ap 1200 zivju sugu un 250 koraļļu veidu. Pateicoties krāšņajai zemūdens pasaulei, šeit atrodas daudzas pasaulē iecienītas niršanas un snorkelēšanas vietas.
  • Nīla, kas ir seno ēģiptiešu civilizācjas šūpulis, ir pasaules garākā upe (6,670 km). Tā kā bija ļoti svarīgi laicīgi paredzēt tās ikgadējos plūdus, ēģiptieši izgudroja pasaules pirmo 365-dienu kalendāru.

Saņem ceļojumu jaunumus e-pastā!