Atpūtas ceļojumi uz Grieķiju

Labākie atpūtas ceļojumu piedāvājumi uz Grieķiju

Visi ceļojumi uz Grieķiju

Pēdējā brīža ceļojumi uz​ Grieķiju

Labākie ceļojumi uz Grieķiju līdz €700 personai

Premium ceļojumi uz Grieķiju

Izdevīgākais datums ceļojumam

Visi
no Rīgas
no Tallinas
no Viļņas
Visi
5*
4*
3*
2*
Cenas norādītas par vienu pieaugušo. Spied uz datuma, lai apskatītu piedāvājumus.
Neatradām ceļojumus, kas atbilst norādītajām vēlmēm. Izvēlieties citu izlidošanas pilsētu vai viesnīcas komforta līmeni.

Izdevīgi pēdējā brīža piedāvājumi

8. augustā
no Viļņas
7 dienas
no €419.00 personai
7. augustā
no Viļņas
7 dienas
no €458.50 personai
29. jūlijā
no Viļņas
7 dienas
no €465.00 personai
7. augustā
no Viļņas
7 dienas
no €475.00 personai
7. augustā
no Viļņas
7 dienas
no €549.00 personai
29. jūlijā
no Viļņas
7 dienas
no €555.00 personai
28. jūlijā
no Tallinas
7 dienas
no €570.50 personai
7. augustā
no Viļņas
7 dienas
no €574.00 personai
7. augustā
no Viļņas
7 dienas
no €574.00 personai
8. augustā
no Rīgas
7 dienas
no €599.00 personai
21. jūlijā
no Tallinas
7 dienas
no €606.00 personai
7. augustā
no Viļņas
7 dienas
no €606.50 personai

Par galamērķi

Ko apskatīt Grieķijā?

Grieķija ceļotājus vilina ne tikai ar antīkajām vēstures liecībām, bet arī gleznainajām pludmalēm tās piekrastes salās, kuras atrodas Vidusjūrā, kā arī Jonijas un Egejas jūrās. Katra sala ir unikāla ar savu šarmu, dabas skatiem un apskates objektiem, kas bieži apvīti ar sengrieķu mitoloģijas leģendām.

Šeit varēsi relaksēties augsta līmeņa kūrortos, izjust grieķu viesmīlību omulīgās ģimeniskās viesnīciņās, kā arī baudīt tradicionālos ēdienus un vīnus autentiskās tavernās.

Krēta

Lielākā un ceļotāju iecienītākā Grieķijas sala, ko ieskauj siltā Vidusjūra. Tā priecē gan ar saules pielietām, zeltainām smilšu pludmalēm, gan klinšu ieskautiem līcīšiem un lagūnām citviet piekrastē. Iepazīsti senās vēstures liecības, ļaujies grieķu mitoloģijas burvībai, kā arī dodies pastaigās pa dabas takām klinšu ieskautās aizās!

Korfu

Siltās Jonijas jūras ieskautā un smaržīgām ciprešu un olīvkoku audzēm bagātā Korfu ir zaļākā Grieķijas sala.  Šeit varēsi relaksēties zeltainu smilšu pludmalēs, dzidros klinšu ieskautos līcīšos un lagūnās, kā arī baudīt skatus uz jūras ūdens izskalotajām klinšu alām no kuģīša klāja. Noteikti apskati arī senos klosterus, elegantās pilis un skarbos cietokšņus!

Korfu sala ceļojums

Roda

Lielākā Dodekanese sala, pie kuras krastiem satiekas divas jūras – Vidusjūra un Egejas jūra. Tā priecē ar saulainām, klinšu ieskautām smilšu pludmalēm, kā arī senatnīgo noskaņu Rodas vecpilsētā un autentiskiem grieķu ciematiņiem. Iepazīsti mītiem un stāstiem apvītus apskates objektus, bruņinieku pilis un cietokšņus, kā arī dodies atvēsinošos jahtu braucienos uz tuvējām piekrastes saliņām!

Peloponesa

Viens no autentiskākajiem Grieķijas reģioniem, kurā vislabāk saglabājušās dažādas vēstures liecības un tradīcijas. Ja vēlies iepazīt senus, mītiem apvītus apskates objektus, patverties no lielpilsētu kņadas un trokšņiem, izbaudīt apkārt esošo zaļumu, dzidro jūru, kilometriem garas smalko smilšu pludmales un gleznainus līcīšus, šis galamērķis būs lieliski piemērots.

Santorini

Santorini ir viens no romantiskākajiem pasaules galamērķiem. Tā apbur ar savu unikālo arhitektūru, kurā baltas mājiņas un bruģētas ieliņas mijas ar zilajiem baznīcu kupoliem un krāšņiem oker-krāsu akcentiem. Savukārt, mierīgu atpūtu saulē var baudīt dažādu krāsu un formu pludmalēs. Šeit acis un pēdas priecēs gan melnas un sarkanas smiltis, gan tumši oļi un klintis.

Atrakcijas bērniem

Tematiskie parki

Grieķija ir lielisks galamērķis brīvdienām kopā ar bērniem. Varēsiet jautri baudīt ūdenspriekus akvaparkos, kā arī iepazīt zemūdens valstību un tajā mītošos iemītniekus.

Labākais laiks ceļojumam uz Grieķiju

Pludmales atpūtai piemērotākie un siltākie laikapstākļi Grieķijas salās ir no maija beigām līdz oktobra sākumam. Šajos mēnešos klimats ir karsts, saulains un ūdens ir ideāli piemērots peldēšanai.

Ja vēlaties veltīt laiku ekskursijām un karstums šķiet traucējošs, tad labākie mēneši Grieķijas iepazīšanai būs no marta līdz maijam, kā arī oktobris un novembris, kad laika apstākļi ir silti, taču ne karsti. Šajos mēnešos būs zemākas arī ceļojuma izmaksas.

Noderīga informācija ceļotājiem

 • Oficiālā valoda: grieķu
 • Reliģiskā piederība: grieķu pareizticīgie (97%), musulmaņi
 • Spriegums tīklā: 230 V
 • Laika josla: tā pati, kas Latvijā
 • Naudas vienība: eiro
 • Sākot ar 01.01.2018. Grieķijā ieviests valsts tūrisma nodoklis (2 – 4 EUR diennaktī par numuru). Nodoklis jāapmaksā uz vietas viesnīcā.

Interesanti fakti par Grieķiju

 • Krētā uzplauka pirmā Eiropas civilizācija (2800. – 1150. g. p. m. ē.), kuras liecības joprojām ir sastopamas arheoloģiskajos izrakumos, muzeju ekspozīcijās un mākslas priekšmetos.
 • Korfu sauc arī par Smaragda salu, jo tajā aug vairāk kā 3 miljoni olīvkoku. Runā, ka laikā no 14-18.gs. ciematu iedzīvotāji par katru iestādīto olīvkoku varējuši saņemt vienu zelta monētu.
 • 1893.gadā starp Peloponesas pussalu un Grieķijas kontinentālo daļu tika izrakts Korintas kanāls, tādejādi tehniski padarot pussalu par atsevišķu salu. Šī kanāla mērķis bija izveidot jūras ceļu no Korintas līča uz Egejas jūru. Pateicoties šim kanālam, mūsdienās abas Grieķijas daļas ir atdalītas viena no otras un tās savieno vienīgi divi tilti – Rio-Antirrio un Isthmus of Corinth.
 • Senajos, mītiskajos laikos Rodas salu dēvēja par saules dieva Hēlija salu. Saskaņā ar mītu, kad viņš iemīlējies nimfā vārdā Roda un apspīdējis to ar savu gaismu, viņa pārvērtusies par salu.
 • Santorini sala ir bagāta ar daudzām, mazām baznīciņām. Daudzas no tām ir privātas. Baznīcu uz šīs salas esot pat vairāk, nekā dzīvojamo māju.

Saņem ceļojumu jaunumus e-pastā!