Atpūtas ceļojumi uz Hurgadu

Labākie atpūtas ceļojumu piedāvājumi uz Hurgadu

Visi ceļojumi uz Hurgadu

Pēdējā brīža ceļojumi uz​ Hurgadu

Labākie ceļojumi uz Hurgadu līdz €700 personai

Premium ceļojumi uz Hurgadu

Izdevīgākais datums ceļojumam

Cenas norādītas par vienu pieaugušo. Spied uz datuma, lai apskatītu piedāvājumus.

Par galamērķi

Ko apskatīt Hurgadā?

Hurgada ir viens no populārākajiem Sarkanās jūras kūrortiem, kuru saule lutina visu gadu. Tās lēzenās smilšu pludmales gar jūru stiepjas vairāku desmitu kilometru garumā, dodot iespēju ikvienam baudīt netraucētu atpūtu. Īpaši  iecienīta Hurgada ir  dēļ tās krāšņajiem un krāsainajiem koraļļu rifiem, ko var ērti apskatīt snorkelējot. Lieliskie laikapstākļi ļauj baudīt pludmales atpūtu un ūdens sportu, bet plašās izklaides iespējas viesnīcās nodrošina to, ka šeit interesanti ir gan bērniem, gan pieaugušajiem.

Ceļojums uz Hurgadu būs piemērota izvēle tiem, kas vēlas piedzīvot arābu kultūras kolorītu, baudīt atpūtu pie siltas jūras, iepazīt tuksnesi un senās Ēģiptes vēsturi.

Giftun sala

Maza sala, līdz kurai ērti nokļūt ar kuģīti vai jahtu. Iecienīta pateicoties savām baltajām smiltīm, kas veido lielisku pludmali, siltajai jūrai ar ļoti labu zemūdens redzamību un krāsainajiem koraļļu rifiem, kas ērti apskatāmi snorkelējot.

Sahāras tuksnesis

Izbaudi skarbo tuksnesi, dodoties braucienā ar džipiem, kvadricikliem vai izjādē ar kamieli, kā arī iepazīsti beduīnu tuksneša dzīvi, apciemojot kādu no viņu ciematiņiem. Bet noslēgumā – sagaidi saulrietu beduīnu dziesmu un deju pavadījumā!

El Dahar Hurgadas vecpilsēta

Ja vēlies nokļūt īstā arābu stila iepirkšanās un kaulēšanās atmosfērā, apmeklē Hurgadas senāko daļu, kura ceļotājus piesaista ar kolorītu tirgu. Šeit atradīsi gan neskaitāmus suvenīrus, paklājus un austrumnieciskus apģērbus, gan arī garšvielas, augļus un austrumu saldumus.

Gizas piramīdas

Dodies ekskursijā uz Kairu un iepazīsti iespaidīgo Ēģiptes piramīdu kompleksu, kurā apglabāti senie faraoni. Izbaudi īpašo atmosfēru un apskati gan slavenākās – Heopsa un Džosera piramīdas, gan lielo sfinksu, kas ir pasaulē lielākā monolītā statuja!

Luxora

Vieta, kas jāredz vismaz reizi dzīvē – seno faraonu galvaspilsēta, kas glabā sevī to noslēpumainās kapenes un tempļus! Apskati iespaidīgās kolonnas un sfinksu aleju, kura savulaik savienoja majestātiskos Luksoras un Karnakas tempļus.

Atrakcijas bērniem

Hurgadas Grand Aquarium

Kaut arī snorkelēšana Sarkanajā jūrā sniedz lielisku iespēju bērniem iepazīties ar zemūdens pasauli tās dabiskajā vidē, noteikti ir vērts doties arī uz Hurgadas akvāriju, lai tuvumā apskatītu haizivis, rajas, jūras bruņurupučus un citus zemūdens iemītniekus.

Tematiskais parks Mini Ēģipte

Apskatiet visus ievērojamākos Ēģiptes apskates objektus dažu stundu laikā! Pastaigas starp piramīdām, sfinksām un tempļiem – labs veids, kā iepazīt Ēģipti miniatūrā.

Labākais laiks ceļojumam uz Hurgadu

Ēģiptē saule silda visu gadu, tādēļ pludmales atpūtu šeit var baudīt jebkurā gadalaikā. Tās laikapstākļi iedalās trīs sezonās:

  • vasara sezona (~ +27 °C) – no aprīļa līdz oktobrim
  • starpsezona (~ +23°C) – marts un novembris
  • ziemas sezona (~ +21 °C) – no decembra līdz februārim

Noderīga informācija ceļotājiem

Oficiālā valoda: arābu

Reliģiskā piederība: 90% musulmaņi, 8% kristieši

Spriegums tīklā: 220V

Naudas vienība: Ēģiptes mārciņa

Laika josla: tā pati, kas Latvijā

Interesanti fakti par Hurgadu

  • Sākotnēji Hurgada bija zvejnieku ciemats, kas 20.gadsimtā pārtapa par vienu no vadošajām Sarkanās jūras kūrortpilsētām.
  • Hurgadas nosaukums radies, pateicoties augam ar līdzīgu nosaukumu, kas kādreiz audzis šajā teritorijā.
  • Pie Hurgadas krastiem ir nogrimuši daudzi kuģi, kuri tagad kalpo gan kā vēstures liecības, gan kā atrakcija nirējiem.

 

 

Saņem ceļojumu jaunumus e-pastā!