Atpūtas ceļojumi uz Korfu

Labākie atpūtas ceļojumu piedāvājumi uz Korfu

Visi ceļojumi uz Korfu

Pēdējā brīža ceļojumi uz​ Korfu

Labākie ceļojumi uz Korfu līdz €700 personai

Premium ceļojumi uz Korfu

Izdevīgākais datums ceļojumam

Cenas norādītas par vienu pieaugušo. Spied uz datuma, lai apskatītu piedāvājumus.

Par galamērķi

Ko apskatīt Korfu salā?

Siltās Jonijas jūras ieskautā un smaržīgām ciprešu un olīvkoku audzēm bagātā Korfu ir zaļākā Grieķijas sala.  Šeit varēsi relaksēties zeltainu smilšu pludmalēs, dzidros klinšu ieskautos līcīšos un lagūnās, kā arī baudīt skatus uz jūras ūdens izskalotajām klinšu alām no kuģīša klāja.

Dodies ceļojumā uz Korfu salu un iepazīsti grieķu kultūru, apskati senus klosterus, elegantas pilis un skarbus cietokšņus, kā arī nobaudi tradicionālos grieķu ēdienus un vīnus autentiskās tavernās!

Korfu vecpilsēta

Viduslaiku pērle – Korfu vecpilsēta, kurā baudīt venēciešu un neoklasicisma stila arhitektūru, tai skaitā 37 baznīcas. Noteikti aplūkojiet svēto Spiridona baznīcu, iespaidīgo Veco un galerijām bagāto Jauno nocietinājumu un mazītiņo Mon Repos pili, kas uzcelta Analipsis kalnā.

Paleokastritsa pludmale

Mīkstu, zeltainu smilšu līcītis, ko ieskāvušas alām bagātas piekrastes klintis. Pateicoties mierīgajam un dzidrajam ūdenim, šī pludmale ir snorkelētāju sapnis. Turpat netālu apskatāms arī senais pelargonijām un citiem krāšņiem ziediem rotātais Paleokastritsa klosteris, kuru pārrauga 8 mūku brālība.

Angelokastro

13. gadsimta pils, kas būvēta dramatiskas klints virsotnē, uz kuru var nokļūt pa ciprešu koku un krūmāju ieskautu līkumotu un stāvu ceļu, kas pats par sevi jau ir piedzīvojums. Leģenda vēsta, ka pils būvēta kā cietoksnis, kam jāatvaira tuvojošos pirātu uzbrukumi.

 

Foto avots

Korfu sala ceļojums Angelokrasto

Canal d’Amour pludmale

Atrodas Sidari kūrortā, stāvu klinšu ieskautā, gandrīz taisnstūra formas grīvā. Netālu no ieejas tajā jūra klintī ir izgrauzusi tuneli, caur kuru iespējams izpeldēt cauri. Vietējais ticējums vēsta, ka pāris, kas izpeldējis caur šo tuneli, drīz apprecēsies.

Korfu sala ceļojums Canal dAmour

Pantokrator kalns

Korfu salas ziemeļu daļas augstākā virsotne, kas slejas 906 metru augstumā. Tās virsotnē apskatāms 17.gadsimtā celts klosteris, kā arī brīnišķīgi panorāmas skati uz Jonijas jūras salām, Grieķiju, Albāniju un Pugliu, kas 130 km attālumā veido Itāļu zābaka papēdi.

Atrakcijas bērniem

Akvaparks Aqualand Corfu

Zaļu mežu ieskauta ūdens atrakciju oāze, kurā baudīt ūdens priekus pat viskarstākajās vasaras dienās. Lieliska vieta relaksācijai koku paēnā vai adrenalīna pilniem nobraucieniem pa ūdens slīdkalniņiem.

Corfu Aquarium

Vidusjūras zemūdens pasaule un tās iedzīvotāji, kas apskatāmi milzu akvārijos, būs gan izglītojoša, gan intersanta pieredze kā bērniem, tā pieaugušajiem.

Labākais laiks ceļojumam uz Korfu

 • Pludmales atpūtai piemērotākie un siltākie laikapstākļi Korfu salā ir no maija beigām līdz oktobra sākumam. Šajos mēnešos klimats ir karsts, saulains un ūdens ir ideāli piemērots peldēšanai.
 • Ja vēlaties veltīt laiku ekskursijām un karstums šķiet traucējošs, tad labākie mēneši salas iepazīšanai būs maijs un oktobris, kad laika apstākļi ir silti, taču ne karsti.

Noderīga informācija ceļotājiem

 • Oficiālā valoda: grieķu
 • Reliģiskā piederība: pareizticīgie
 • Spriegums tīklā: 230 V
 • Laika josla: tā pati, kas Latvijā
 • Naudas vienība: eiro
 • Sākot ar 01.01.2018. Grieķijā ieviests valsts tūrisma nodoklis (2 – 4 EUR diennaktī par numuru). Nodoklis jāapmaksā uz vietas viesnīcā.

Interesanti fakti par Korfu

 • Korfu sauc arī par Smaragda salu, jo tajā aug vairāk kā 3 miljoni olīvkoku. Runā, ka laikā no 14-18.gs. ciematu iedzīvotāji par katru iestādīto olīvkoku varējuši saņemt vienu zelta monētu.
 • Korfu salas vecpilsēta ir iekļauta UNESCO mantojumā un ir viena no vislabāk saglabātajām viduslaiku pilsētiņām pasaulē.
 • Tā kā Korfu sala ilgstoši piederējusi Francijai, tās arhitektūrā sastopami daudzi franču arhitektūras elementi. Uz salas ir izbūvēts vesels kvartāls, kas kādreiz bija paredzēts franču aristokrātijas vajadzībām. Tajā laikā vietējie iedzīvotāji tur netika ielaisti, taču tagad tas ir atvērts visiem un ar savām kafejnīcām, veikaliem un galerijām ir ļoti populārs tūristu vidū.
 • Korfu iedzīvotāji ir ļoti muzikāli, tādēļ relaksēto atmosfēru daudzviet papildina daudzbalsīgu grieķu kantāšu skaņas.

Saņem ceļojumu jaunumus e-pastā!