Atpūtas ceļojumi uz Malagu

Personalizēts atpūtas ceļojums uz Malagu

Izveidosim Tavām vēlmēm atbilstošu ceļojumu!

Par galamērķi

Ko apskatīt Malagā?

Malaga ir saulaina Spānijas piekrastes pilsēta Costa del Sol reģionā, kas īpaši iecienīta, pateicoties tās zeltaino smilšu pludmalēm, siltajai Vidusjūrai un kvalitatīvajām viesnīcām. Malaga lepojas arī ar savu seno vēsturi. Tajā savijusies dažādu kultūru ietekme – fēniksiešu, romiešu, arābu un, protams, karstasinīgo spāņu, kuras neatņemama sastāvdaļa ir flamenko šovi, kā arī tradicionālie vīni un tapas restorānos.  Šajā daudzpusīgajā pilsētā var sajust senatnes dvesmu vēsturiskos cietokšņos un greznās katedrālēs, iepazīt Pikaso mākslu, kā arī saplūst ar dabu kādā no krāšņajiem parkiem.

Malaga ir lieliska izvēle gan ceļojumam ar savu otro pusīti vai draugu lokā, gan ģimenēm ar bērniem, jo šeit ikviens sev var atrast interesantu nodarbi.

Alcazaba cietoksnis

Atrodas Gibralfaro  kalna piekājē un apvieno sevī romiešu, arābu un renesanses kultūru ietekmi dažādos Malagas vēstures posmos.  Apstaigā senos cietokšņa mūrus, pasēdi amfiteātrī un baudi panorāmas skatus uz pilsētu!

Malagueta pludmale

Gara pilsētas pludmale, kas sasniedzama īsā pastaigā pa promenādi no Malagas ostas. Lieliska vieta, kur baudīt Andalūzijas sauli un peldes siltajā Vidusjūrā, bet noslēgumā – mierīgu pasēdēšanu kādā no tuvējiem restorāniem vai kafejnīcām.

Histórico La Concepción botāniskais dārzs

Vieta, kur iepazīt dažādu pasaules augu bagātību un veltīt laiku mierīgai pastaigai svaigā gaisā. Šeit varēsi aplūkot aizvēsturiskus augus un orhideju audzes, izstaigāt kukaiņēdāju augu siltumnīcu, kā arī iepazīt kaktusu, palmu un Āfrikas augu daudzveidību.

Nerja alas

Alus sistēma, kas stiepjas 5 km garumā zem zemes. Šeit apskatāmi seni stalaktīti, stalagmīti, dabiski veidojušās kolonnas, spirāles, kā arī paleolīta laikmeta cilvēku atstātie zīmējumi, bet vienā no tās lielākajām zālēm, kas dabiski izveidojusies amfiteātra formā, regulāri notiek koncerti.

Caminito del Rey

Pasākums vienīgi drosmīgajiem – taka, ko mēdz dēvēt par pasaulē bīstamāko, jo tā vijas 100 metrus virs upes gar stāvajām El Chorro kanjona sienām un pāri šauriem tiltiņiem. Šī nervus kutinošā ceļa pieveikšanai nepieciešamas 4 līdz 5 stundas.

Atrakcijas bērniem

Sea Life Benalmádena

Parādi bērniem zemūdens pasauli, izejot cauri akvāriju tunelim ar haizivīm, apskatot eksotiskas zivis un aizvēsturiskā Plesiozaura skeletu, kā arī uzzinot, kā ir pieskarties dažādiem jūras iemītniekiem.

Aqualand akvaparks

Liels akvaparks, kurā pavadīt saulainu dienu kopā ar bērniem, laižoties lejā pa ūdens slidkalniņiem, peldoties siltos baseinos un mācoties sērfot speciālā viļņu atrakcijā.

Selwo Marina delfinārijs

Lieliska iespēja bērniem ne tikai vērot delfīnu šovus, bet arī pašiem komunicēt gan ar šiem inteliģentajiem dzīvniekiem, gan pingvīniem un jūras lauvām. Tā būs aizraujoša pieredze, ko atcerēties vēl ilgi!

Tivoli World atrakciju parks

Krāsainas, jautras atrakcijas un karuseļi visai ģimenei, kas izvietoti starp zaļiem dārziem un atvēsinošām strūklakām, kā arī tematiski restorāni un kafejnīcas, kurās baudīt atspirdzinošus ēdienus un dzērienus pilnvērtīgai atpūtai.

Labākais laiks ceļojumam uz Malagu

  • Pludmales atpūtai piemērotākie un siltākie laikapstākļi Malagā ir no jūnija līdz septembrim. Šajos mēnešos klimats ir karsts, saulains un ūdens ir ideāli piemērots peldēšanai.
  • Ja vēlies veltīt laiku ekskursijām un karstums šķiet traucējošs, tad labākie mēneši salas iepazīšanai būs maijs un oktobris, kad laika apstākļi ir silti, taču ne karsti. Šajos mēnešos būs zemākas arī ceļojuma izmaksas.

Noderīga informācija ceļotājiem

Oficiālā valoda: spāņu

Reliģiskā piederība: katoļu

Spriegums tīklā: 230V

Naudas vienība: eiro

Laika josla: Central European Summer Time (-1 h)

Interesanti fakti par Malagu

  • Malaga, iespējams, ir viena no pasaules senākajām pilsētām. To dibinājuši fēniksieši vēl 770 gadus pirms mūsu ēras.  Pilsētas sākotnējais nosaukums bija Malaka, kas nozīmē “fabrika”.
  • Šajā Andalūzijas pilsētā dzimuši tādi pasaulslaveni mākslinieki kā Pablo Pikaso, kura dzimtā māja pašlaik darbojas kā Pikaso muzejs, kā arī aktieris Antonio Banderass.
  • Larios iela ir elegantākā gājēju iela Malagā, kurā atrodas gan restorāni un veikali, kā arī no šīs ielas ērti aiziet uz daudziem pilsētas apskates objektiem.
  • Malagas vēsturiskajā centrā atrodas arheoloģiskie izrakumi un pieminekļi vēl no seno fēniksiešu, romiešu, arābu un kristiešu laikiem 3000 gadu garumā.

 

Saņem ceļojumu jaunumus e-pastā!