Atpūtas ceļojumi uz Maljorku

Personalizēts atpūtas ceļojums uz Maljorku

Izveidosim Tavām vēlmēm atbilstošu ceļojumu!

Par galamērķi

Ko apskatīt Maljorkā?

Maljorka ir viena no lielākajām Spānijai piederošajām Baleāru salām Vidusjūrā. Tā priecē gan ar saules pielietām, zeltainām smilšu pludmalēm kūrortos, gan klinšu ieskautiem līcīšiem un lagūnām citviet piekrastē. Vēstures mīļotāji novērtēs vēsturiskās ēkas – krāšņo La Seu katedrāli, baznīcas, klosterus un pilis, bet dabas cienītāji – simtiem kilometru garās dabas takas, kas vijas caur mežiem, kalniem un gar Vidusjūras piekrasti. Tiem, kuri vēlas redzēt arī Maljorkas naktsdzīvi, noteikti ir jāizbauda kāda ballīte galvaspilsētas Palmas klubos un bāros, bet seno spāņu kultūras šarmu var sajust vecpilsētās un mazākos ciematiņos.

Maljorka ir lieliska izvēle gan ceļojumam ar savu otro pusīti vai draugu lokā, gan ģimenēm ar bērniem, jo šeit ikviens sev var atrast interesantu izklaidi.

La Seu katedrāle

Palmas pilsētas lepnums – grezna katedrāle, kuras tornis slejas augstāk kā jebkurai citai pasaules gotiskā stila katedrālei, bet daudzšķautnaino interjeru izgaismo caur krāsainās mozaīkās veidotajiem logiem krītošā gaisma.

Cala del Mago pludmale

Maza, dabiska pludmale, kas izveidojusies klinšu ieskautā līcītī. Tā ir tikai apmēram 20 metrus gara un 8 metrus plata. Pludmales smalkās, baltās smiltis un seklā ieeja jūrā padara to par lielisku peldvietu. Līdzīgas pludmales kā šī, ir izkaisītas pa visu Maljorkas piekrasti.

Bellver pils

Labi saglabājusies 14.gadsimta gotiskā stila pils, kas unikāla ar savu apaļo formu. Izstaigā tās ejas un arkas, kā arī uzkāp uz jumta un novērtē brīnišķo skatu, kas pavērsies uz apkārtni!

Valldemossa

Gleznaina pilsētiņa Tramuntana kalnos tikai īsa brauciena attālumā no galvaspilsētas, taču ar savām bruģētajām ieliņām un seno arhitektūru sniedz autentisku, spāņu pilsētiņas atmosfēru. Turpat netālu atrodas arī dabas takas, no kurām viena ved uz Puig des Teix smaili.

Coves del Drach

Viena no ceļotāju iecienītākajām apskates vietām, jo alu ejas stiepjas 1200 metru garumā un 25 metru dziļumā zem zemes, kā arī tajās duss viens no pasaules lielākajiem pazemes ezeriem – el Lago Martel.

Atrakcijas bērniem

Palmas akvārijs

Šeit akvārijos apskatāmi ap 700 dažādu Vidusjūras, Indijas, Atlantijas un Klusā okeāna zemūdens iemītnieku, kā arī iespējams izstaigāt tropisku džungļu takas. Mazākiem bērniem papildus prieku sagādās arī āra spēļu laukums un rotaļas ūdenī.

Katmandu parks

Īsta aizraujošu piedzīvojumu pasaule gan bērniem, gan pieaugušajiem, kurā vizināties karuseļos, laisties amerikāņu kalniņos, skatīties 4 D kino, izstaigāt ilūziju māju, kā arī veldzēties baseinos un akvaparkā.  Mierīgākai atpūtai var doties arī uz turpat blakus esošo Magaluf pludmali.

Maljorkas meža parks

Tarzāna cienīga atpūta visai ģimenei trasēs, kas vijas cauri Maljorkas mežam no viena koka uz nākamo, mijoties ar tiltiņiem, tīkliem, virvju nobraucieniem un citiem izaicinājuma pilniem uzdevumiem. Grūtības līmeņus iespējams pielāgot katra spējām (minimālais vecums 6 gadi).

Labākais laiks ceļojumam uz Maljorku

 • Pludmales atpūtai piemērotākie un siltākie laikapstākļi Maljorkā ir no jūnija līdz septembrim. Šajos mēnešos klimats ir karsts, saulains un ūdens ir ideāli piemērots peldēšanai.
 • Ja vēlies veltīt laiku ekskursijām un karstums šķiet traucējošs, tad labākie mēneši ceļojumam uz Maljorku būs maijs un oktobris, kad laika apstākļi ir silti, taču ne karsti. Šajos mēnešos būs zemākas arī ceļojuma izmaksas.

Noderīga informācija ceļotājiem

 • Oficiālā valoda: spāņu
 • Reliģiskā piederība: katoļu
 • Spriegums tīklā: 230V
 • Naudas vienība: eiro
 • Laika josla: Central European Summer Time (-1 h)

Interesanti fakti par Maljorku

 • Maljorka lepojas ar īpaši tīru Vidusjūru, jo tajā augošās jūras zāles ūdeni apgādā ar skābekli un to attīra.
 • Galvaspilsētas Palmas skvērā Plaza Mayor savulaik atradās spāņu inkvizīcijas galvenā mītne.  Sākot no 15.gadsimta te bija gan inkvizīcijas cietums, gan moku kambari. 1823.gadā iedzīvotāji nojauca šo ēku – sauktu Casa Negra (Melnā māja) un sadedzināja tās dokumentus.
 • Maljorkā slejas divas kalnu grēdas – Serra de Tramuntana un Serres de Llevant. Serra de Tramuntana nesen iekļauta UNESCO pasaules mantojuma sarakstā, bet tās augstākā virsotne – Puig Major ir augstākā visā Baleāru reģionā.
 • Maljorka ir bagāta ne tikai ar gleznainām pludmalēm, bet arī ar neskaitāmām dabas takām (~400 km garumā), pa kurām doties pārgājienos un velo braucienos.

 

Saņem ceļojumu jaunumus e-pastā!