Atpūtas ceļojumi uz Maurīciju

Personalizēts atpūtas ceļojums uz Maurīciju

Izveidosim Tavām vēlmēm atbilstošu ceļojumu!

Par galamērķi

Ko apskatīt Maurīcijas salā?

Maurīcijas sala ir pasaules TOP pludmales atpūtas galamērķis. Pateicoties tās brīnišķīgajām koraļļu rifu ieskautajām pludmalēm un krāšņajai dabai, to dēvē arī par paradīzes salu Indijas okeānā. Te paveras zaļi, vulkāniskas izcelsmes kalni, tropu meži ar eksotiskiem putniem un dzīvniekiem, plašas cukurniedru plantācijas un zilas lagūnas. Maurīcijas sala piedāvā daudzveidīgas atpūtas iespējas gan ģimenēm ar bērniem, gan romantiskam medusmēneša vai kāzu ceļojumam.

Iepazīsti Maurīciju, dodoties delfīnu vērošanas kruīzos, safari izbraukumos un pastaigās pa krāšņiem botāniskajiem dārziem, kā arī ainaviskiem dabas rezervātiem un parkiem!

Galvaspilsēta Port Louis

Franču koloniālās arhitektūras šarms apvienojumā ar pastaigām China Town ķīniešu kvartālā un iepirkšanos tirdziņā. Nobaudi eksotiskus augļus, tējas un tradicionālos maurīciešu ēdienus restorānā!

Flic en Flac pludmale

8 km gara balto smilšu pludmale, kas vijas gar zilām lagūnām, restorāniem, veikaliem un viesnīcām. Brīnišķīga izvēle bezrūpīgām brīvdienām, mierīgām pastaigām, ūdens sportam un tropu saules baudīšanai.

Chamarel krāsainās kāpas

Unikāls ģeoloģisks formējums Chamarel ciematā, kas ar savu neparasto krāsu pārsteidz ceļotājus no visas pasaules. Turpat īsa gājiena attālumā atrodas arī skaistais Chamarel ūdenskritums un bruņurupuču parks, kas patiks visu vecumu ceļotājiem.

Pamplemousses botāniskais dārzs

Milzīgi plaša teritorija, kuras pilnīgai izstaigāšanai būtu nepieciešama nedēļa. Vairāk kā 650 dažādi augu veidi, tai skaitā baobabi, pudeļpalmas, milzu ūdens lilijas, dučiem ārstniecisku augu, liels garšvielu dārzs, kā arī 85 dažādi palmu veidi no visas pasaules.

Black River Gorges nacionālais parks

Dodies pārgājienā pa kādu no dabas takām un iepazīsti Maurīcijas salas bagāto augu pasauli, kā arī baudi elpu aizraujošus skatus uz Alexandra ūdenskritumu, kas slejas 700 metrus virs jūras līmeņa.

Atrakcijas bērniem

La Vanille dabas parks

Aktīvai atpūtai svaigā gaisā – pastaigas pa skaistām banānkoku un bambusu ieskautām taciņām, pa ceļam apskatot krokodilus, pabarojot milzu bruņurupučus un iepazīstot citus dzīvniekus mini zoo. Dabas rezervātā atrodas arī Džungļu piedzīvojumu parks ar dažādām izklaidējošām atrakcijām.

Casela dabas parks

Eksotiski dzīvnieki un putni, foto safari, braucieni ar kanoe laivām un rodeļiem, nobraucieni pa zip line trasēm un ūdens prieki baseinos – lieliska atpūtas vieta Rempart kalna piekājē.

Labākais laiks ceļojumam uz Maurīciju

Maurīcijas salai ir raksturīgas divas izteiktas sezonas – sausā sezona un lietus sezona. Lai arī laikapstākļi vienmēr ir tropiski karsti, atšķiras nokrišņu daudzums.

Sausā sezona ir no aprīļa līdz decembrim, kad nokrišņu tikpat kā nav un laikapstākļi ir ideāli piemēroti pludmales atpūtai.

Lietus sezona ir no janvāra līdz martam, kad vērojami nokrišņi un vējš. Šis ir arī laiks, kad ir mazāk tūristu un izdevīgākas ceļojumu cenas.

Noderīga informācija ceļotājiem

  • Oficiālās valodas: angļu un franču
  • Reliģiskā piederība: 48.54% – hinduisms, 32.71% – kristietība, islams – 17.30%
  • Spriegums tīklā: 230 V
  • Laika josla: Mauritius Time (MUT) (+2 st.)
  • Naudas vienība: Maurīcijas rūpija (MUR)

Interesanti fakti par Maurīciju

  1. Maurīcija ir vulkāniska sala, kas radusies apmēram pirms 8 miljoniem gadu. Gandrīz visa salas krasta līnija ir klāta ar balto smilšu pludmalēm, ko ieskauj koraļļu rifi.
  2. Pateicoties tās gleznainajām pludmalēm un romantiskajai atmosfērai, Maurīcijas sala ir atzīta par vienu no labākajiem galamērķiem medusmēnesim.
  3. Maurīcijas tradicionālā virtuve veidojusies kreolu, indiešu, franču un ķīniešu kultūru ietekmē, tādēļ tajā būtisku lomu spēlē dažādas garšvielas. Populārs ēdiens uz salas ir arī jūras veltes – zivis, vēži, lobsteri, astoņkāji u.c.
  4. Kalns Le Morne Brabant 18.-19.gs. kalpojis kā aizmukušo vergu slēptuve. Mūsdienās tas ir iecienīts pārgājienu maršruts, no kura paverās elpu aizraujoši skati uz salu.
  5. Maurīcija lepojas ar fantastisku “zemūdens ūdenskritumu” pie saviem krastiem. Kaut arī ļoti pārliecinoša, tā ir optiska izlūzija, ko veido smilšu un sāls sanesumi ūdenī. Šo iespaidīgo skatu var novērtēt no lidmašīnas lidojuma augstuma.

 

Saņem ceļojumu jaunumus e-pastā!