Atpūtas ceļojumi uz Peloponesu

Labākie atpūtas ceļojumu piedāvājumi uz Peloponesu

Visi ceļojumi uz Peloponesu

Pēdējā brīža ceļojumi uz​ Peloponesu

Labākie ceļojumi uz Peloponesu līdz €700 personai

Premium ceļojumi uz Peloponesu

Izdevīgākais datums ceļojumam

Cenas norādītas par vienu pieaugušo. Spied uz datuma, lai apskatītu piedāvājumus.

Par galamērķi

Ko apskatīt Peloponesā?

Grieķijas pussala Peloponesa ir viena no autentiskākajiem Grieķijas reģioniem, jo to praktiski nav skāruši svešzemju iebrucēji. Tādēļ tajā vislabāk saglabājušās dažādas vēstures liecības un tradīcijas. Ja vēlaties iepazīt senus, mītiem apvītus apskates objektus, patverties no lielpilsētu kņadas un trokšņiem, izbaudīt apkārt esošo zaļumu, dzidro jūru, kilometriem garas smalko smilšu pludmales un gleznainus līcīšus, šis galamērķis būs jums lieliski piemērots. Peloponesa ir bagāta arī ar termālajiem avotiem, kuru dziednieciskajam spēkam varat ļauties relaksējošās SPA procedūrās.

Baudiet atpūtu Peloponesas galvaspilsētā Patras, iepazīstiet Olimpisko spēļu rašanās vietu – pilsētu Olimpiju vai ļaujieties grieķu ciemata šarmam Niforeikā.  Noteikti vērts doties ar kuģīti arī uz kādu no blakus esošajām salām – Zakintu vai Kefaloniju.

Lielais Epidauru amfiteātris

Viens no perfektākajiem grieķu amfiteātriem simetrijas un akustikas ziņā! Senajā Grieķijā tajā notika muzikāli pasākumi, kā arī dramatiski uzvedumi par godu grieķu medicīnas dievam Asklepijam, kura svētnīca atrodas turpat blakus. Uzbūvēts 4. gadsimtā p.m.ē. spēja uzņemt līdz pat 14 000 skatītāju.

 

 

Peloponēze ceļojums Epidaurus teātris

Senās Mikēnas

Dodieties atpakaļ 3500 gadu senā pagātnē un apmeklējiet vienu no galvenajiem senās grieķu civilizācijas centriem, kura vēsturi caurvij fakti, sengrieķu mīti un leģendas! Apstaigājiet senās pilsētas mūrus, izstaigājiet tuneļus un kapenes, kā arī uziniet vairāk  par Mikēnu vēsturi muzejā.

Simos pludmale

Baudiet dzidri zilo jūru un baltas, mīkstas smiltis vienā no labākajām Grieķijas pludmalēm, ko ieskauj zaļi meži un līdz pat 10 metriem augstas kāpas. Pateicoties šīs pludmales dabiskajam skaistumam, iegūsiet gan baudījumu acīm, gan lieliskas fotogrāfijas savam albumam.

 

Foto autors: Kanellopoulos Nikos

Korintas kanāls

Unikāls, cilvēku radīts kanāls, kas atdala Peloponesas pussalu no kontinentālās Grieķijas. Senāk kalpojis kā jūras ceļš no Korintas līča uz Egejas jūru. Mūsdienās ar saviem iespaidīgajiem skatiem priecē ceļotājus no visas pasaules.

Peloponēze ceļojums

Diros alu komplekss

Sajūtieties kā pazemes katedrālē šajā – vienā no iespaidīgākajiem Grieķijas dabas veidojumiem! Iespaidīgi un dramatiski stalaktīti un stalagmīti, kas izveidojušies pirms miljons gadiem un glabā sevī aizvēsturisku dzīvnieku fosīlijas. Izjūtiet senatnes maģisko elpu, dodoties ar laivu pa pazemes ezeriem un kanāliem, lai iepazītu dabas pazemes tuneļus.

Atrakcijas bērniem

Olympia Aqua Park

Īsts ūdens un Peloponesas saules piedzīvojums tematiskajā ūdens atrakciju parkā: dažāda augstuma ūdens slīdkalniņi, plaša baseinu izvēle, tuneļu labirinti, raftings un ūdens tornis ar drošām atrakcijām arī pašiem mazākajiem atpūtniekiem.

Labākais laiks ceļojumam uz Peloponesu

 • Pludmales atpūtai piemērotākie un siltākie laikapstākļi Peloponesā ir no maija beigām līdz oktobra sākumam. Šajos mēnešos klimats ir karsts, saulains un ūdens ir ideāli piemērots peldēšanai.
 • Ja vēlaties veltīt laiku ekskursijām un karstums šķiet traucējošs, tad labākie mēneši ceļojumam uz Peloponesu būs no aprīļa līdz maijam, kā arī oktobris un novembris, kad laika apstākļi ir silti, taču ne karsti. Šajos mēnešos būs zemākas arī ceļojuma izmaksas.
Peloponēze ceļojums

Noderīga informācija ceļotājiem

 • Oficiālā valoda: grieķu
 • Reliģiskā piederība: grieķu pareizticīgie (98%), musulmaņi
 • Spriegums tīklā: 230 V
 • Laika josla: tā pati, kas Latvijā
 • Naudas vienība: eiro
 • Sākot ar 01.01.2018. Grieķijā ieviests valsts tūrisma nodoklis (2 – 4 EUR diennaktī par numuru). Nodoklis jāapmaksā uz vietas viesnīcā.

Interesanti fakti par Peloponesu

 • 1893.gadā starp Peloponesas pussalu un Grieķijas kontinentālo daļu tika izrakts Korintas kanāls, tādejādi tehniski padarot pussalu par atsevišķu salu. Šī kanāla mērķis bija izveidot jūras ceļu no Korintas līča uz Egejas jūru. Pateicoties šim kanālam, mūsdienās abas Grieķijas daļas ir atdalītas viena no otras un tās savieno vienīgi divi tilti – Rio-Antirrio un Isthmus of Corinth.
 • Vārds Peloponesa (grieķu val. Peloponessos) nozīmē Pelopa sala. Pelops bija mītisks karalis, kurš senatnē apvienojis šī reģiona tautas.
 • Pirmās Olimpiskās spēles notika Peloponesā 776.gadus p.m.ē. – Olimpijā, kas atrodas pussalas rietumu daļā. 
 • Saskaņā ar leģendu tieši Peloponesā slavenais grieķu varonis Hērakls pieveica Nēmeja lauvu. Tas bija pirmais no Hērakla 12 varoņdarbiem.

 

Saņem ceļojumu jaunumus e-pastā!