Atpūtas ceļojumi uz Rodas salu

Labākie atpūtas ceļojumu piedāvājumi uz Rodas salu

Visi ceļojumi uz Rodas salu

Pēdējā brīža ceļojumi uz​ Rodas salu

Labākie ceļojumi uz Rodas salu līdz €700 personai

Premium ceļojumi uz Rodas salu

Izdevīgākais datums ceļojumam

Cenas norādītas par vienu pieaugušo. Spied uz datuma, lai apskatītu piedāvājumus.

Par galamērķi

Ko apskatīt Rodas salā?

Roda – lielākā Dodekanese sala, pie kuras krastiem satiekas divas jūras – Vidusjūra un Egejas jūra. Tā priecē ar saulainām, klinšu ieskautām smilšu pludmalēm populārākajās kūrortpilsētās Faliraki, Ixia un Kallithea, kā arī senatnīgo noskaņu Rodas vecpilsētā un autentiskiem grieķu ciematiņiem. Šeit varēsiet iepazīt mītiem un stāstiem apvītus apskates objektus, bruņinieku pilis un cietokšņus, doties atvēsinošos jahtu braucienos uz tuvējām piekrastes saliņām, kā arī nodoties ūdens sportam un baudīt tradicionālos grieķu ēdienus un vīnus autentiskās grieķu tavernās.

Rodas vidusslaiku vecpilsēta

Sena UNESCO pasaules mantojumā iekļauta pilsēta ar apmēram 200 ieliņām un celiņiem, kam pat nav nosaukuma. Būs interesanti gan vēstures cienītājiem, gan tiem, kas labprāt ļausies apmaldīties ieliņu labirintā un izbaudīt senlaicīgo atmosfēru, kā arī tajā esošos veikaliņus, bārus un restorānus.

Lindos ciemats

Viens no skaistākajien Rodas salas ciematiņiem – sniegbaltas mājas un bruģētas, šauras ieliņas, kas aizved uz senas akropoles drupām klints virsotnē. Varat doties augšup pašu spēkiem vai lūgt palīdzību ēzelītim.

Roda ceļojums

Prasonisi pludmale

Unikāla vieta, kur satiekas divas jūras – Vidusjūra un Egejas jūra! Viena no Rodas salas iespaidīgākajām pludmalēm – divi smilšu līči, kas apvienojoties izveido salu, ko varēsiet sasniegt pastaigā vai peldus.

 

Foto avots

Roda ceļojums

Mandraki osta

Kādreizējā senās Rodas militārā osta un mājvieta vienam no 7 senās pasaules brīnumiem – Rodas kolosam, kas sabruka zemestrīces laikā 226 g.p.m.ē. Šodien šeit vijas gara promenāde ar kafejnīcām un jahtu piestātni, kā arī skatu uz ikoniskajām viduslaiku dzirnavām.

Roda ceļojums

Kallithea termālie avoti

Kallithea termālo avotu dziednieciskā ietekme zināma jau kopš antīkiem laikiem. To sārtais ūdens vienmēr ir 19 grādu siltumā un ieplūst pasakaini skaistā un labiekārtotā līcītī, kurā varat baudīt gan dziednieciskā ūdens spēku, gan brīnišķīgos skatus.

Atrakcijas bērniem

Tauriņu ieleja

Šaura, mežu ieskauta ieleja, kurā jūlija un augsta mēnešos atpūšas tūkstošiem tauriņu. Baudiet mierīgu pastaigu svaigā gaisā pa šauru mežu ieskautu aleju un tiltiņiem, kas vijas gar dzidriem ūdenskritumiem, kā arī veldzējieties atpūtas vietās ar kafiju, atspirdzinošiem dzērieniem un saldējumu.

Faliraki ūdens atrakciju parks

Ūdens slīdkalniņi, mākslīgo viļņu baseini un atrakcijas visiem vecumiem pilnvērtīgai vasaras un saules baudīšanai Grieķijas lielākajā ūdens atrakciju parkā.

Roda ceļojums

Labākais laiks ceļojumam uz Rodas salu

 • Pludmales atpūtai piemērotākie un siltākie laikapstākļi Rodas salā ir no maija beigām līdz oktobra sākumam. Šajos mēnešos klimats ir karsts, saulains un ūdens ir ideāli piemērots peldēšanai.
 • Ja vēlaties veltīt laiku ekskursijām un karstums šķiet traucējošs, tad labākie mēneši salas iepazīšanai būs maijs, kā arī oktobris un novembris, kad laika apstākļi ir silti, taču ne karsti. Šajos mēnešos būs zemākas arī ceļojuma izmaksas.

Noderīga informācija ceļotājiem

 • Oficiālā valoda: grieķu
 • Reliģiskā piederība: pareizticīgie
 • Spriegums tīklā: 230 V
 • Laika josla: tā pati, kas Latvijā
 • Naudas vienība: eiro
 • Sākot ar 01.01.2018. Grieķijā ieviests valsts tūrisma nodoklis (2 – 4 EUR diennaktī par numuru). Nodoklis jāapmaksā uz vietas viesnīcā.

Interesanti fakti par Rodas salu

 • Senajos, mītiskajos laikos Rodas salu dēvēja par saules dieva Hēlija salu. Saskaņā ar mītu, kad viņš iemīlējies nimfā vārdā Roda un apspīdējis to ar savu gaismu, viņa pārvērtusies par salu.
 • No Rodas vecpilsētas otrpus jūrai var redzēt kalnaino Turciju. Tā kā tā atrodas tik tuvu, varat papildināt savu ceļojumu uz Rodas salu ar prāmja braucienu uz Turcijas kūrortpilsētām Bodrumu, Marmarisu un Fethiye.
 • Kazām Rodas salā ir atļauts pārvietoties brīvi un bez pieskatīšanas. Tādēļ nebrīnieties tās redzam klejojam pa ceļmalām, vai pat pa māju jumtiem kādā no mazajiem ciematiņiem.
 • Pastāv leģenda, ka plaši pazīstamais ASV Rodailendas štats (angliski Rhode Island) savu nosaukumu ieguvis pateicoties pētniekam Džovanni da Verrazzano, kurš ieraugot štata piekrasti no jūras puses, nodomājis, ka tā ļoti atgādina Grieķijas Rodas salu, un tādēļ šim štatam iedevis šādu nosaukumu.
 • Savukārt, populārais Nike zīmols savu nosaukumu aizguvis no grieķu uzvaras dievietes Nike vārda, bet logotipa izliektais simbols attēlo šīs dievietes spārnu. Līdzīgi kā statujā, kura tika veidota par godu Rodas salas flotes uzvarai ( ap 190.gadu p.m.ē.).

 

Saņem ceļojumu jaunumus e-pastā!