Atpūtas ceļojumi uz Šarmelšeihu

Labākie atpūtas ceļojumu piedāvājumi uz Šarmelšeihu

Visi ceļojumi uz Šarmelšeihu

Pēdējā brīža ceļojumi uz​ Šarmelšeihu

Labākie ceļojumi uz Šarmelšeihu līdz €700 personai

Premium ceļojumi uz Šarmelšeihu

Izdevīgākais datums ceļojumam

Cenas norādītas par vienu pieaugušo. Spied uz datuma, lai apskatītu piedāvājumus.

Par galamērķi

Ko apskatīt Šarmelšeihā?

Šarmelšeiha atrodas Sinajas pussalā un ir viens no populārākajiem Sarkanās jūras kūrortiem, kas īpaši iecienīts pateicoties tās krāšņajiem koraļļu rifiem un ērtajām snorkelēšanas un niršanas vietām.  Tās lēzenās smilšu pludmales gar jūru stiepjas vairāku desmitu kilometru garumā, dodot iespēju ikvienam baudīt netraucētu atpūtu un nodoties ūdens sportam, bet blakus esošais tuksnesis – priecē ar austrumu šarmu un dod ieskatu seno beduīnu dzīvē.

Saule Šarmelšeihā silda visu gadu un plašais izklaižu piedāvājums viesnīcās nodrošina to, ka šeit interesanti ir gan bērniem, gan pieaugušajiem.

Ras Mohammed Nacionālais parks

Viena no slavenākajām niršanas vietām pasaulē, kuras kristāldzidrajā ūdenī var apskatīt krāsaino Sarkanās jūras zemūdens pasauli, ko turklāt papildina iespaidīgas tuksneša, kalnu un kāpu ainavas.

Soho skvērs

Populāra izklaides vieta Šarmelšeihā, kur atrodas gan moderni veikali un restorāni, gan arī boulings un slidotava. Īpaši burvīgas Soho skvērā būs pastaigas vakarā, kad varēsi vērot dejojošas gaismas strūklakas un viss skvērs būs skaisti izgaismots.

Sahāras tusknesis

Izbaudi skarbo tuksnesi, dodoties braucienā ar džipiem, kvadricikliem vai izjādē ar kamieli, kā arī iepazīsti beduīnu tuksneša dzīvi, apciemojot kādu no viņu ciematiņiem. Bet noslēgumā – sagaidi saulrietu beduīnu dziesmu un deju pavadījumā!

Gizas piramīdas

Dodies ekskursijā uz Kairu un iepazīsti iespaidīgo Ēģiptes piramīdu kompleksu, kurā apglabāti senie faraoni. Izbaudi īpašo atmosfēru un apskati gan slavenākās – Heopsa un Džosera piramīdas, gan lielo sfinksu, kas ir pasaulē lielākā monolītā statuja!

Luksora

Vieta, kas jāredz vismaz reizi dzīvē – seno faraonu galvaspilsēta, kas glabā sevī to noslēpumainās kapenes un tempļus! Apskati iespaidīgās kolonnas un sfinksu aleju, kura savulaik savienoja majestātiskos Luksoras un Karnakas tempļus.

Atrakcijas bērniem

Delfīnu parks

Delfīnu šovi, peldēšanās kopā ar delfīniem un fotogrāfijas kopā ar šiem atraktīvajiem jūras iemītniekiem – lieliski pavadītai dienai! Tomēr, ja ar to vēl ir par maz, turpat var satikt arī unikālos Āfrikas pingvīnus.

Labākais laiks ceļojumam uz Šarmelšeihu

Ēģiptē saule silda visu gadu, tādēļ pludmales atpūtu šeit var baudīt jebkurā gadalaikā. Tās laikapstākļi iedalās trīs sezonās:

  • vasara sezona (~ +27 °C) – no aprīļa līdz oktobrim
  • starpsezona (~ +23°C) – marts un novembris
  • ziemas sezona (~ +21 °C) – no decembra līdz februārim

Noderīga informācija ceļotājiem

Oficiālā valoda: arābu

Reliģiskā piederība: 90% musulmaņi, 8% kristieši

Spriegums tīklā: 220V

Naudas vienība: Ēģiptes mārciņa

Laika josla: tā pati, kas Latvijā

Interesanti fakti par Šarmelšeihu

  • Šarmelšeiha ir viena no ceļotāju iecienītākajām kūrortpilsētām Sarkanās jūras krastā un tās nosaukums tulkojas kā Šeihu līcis. Otomāņu laikā to sauca par  Şarm-üş Şeyh, bet Izraēlas okupācijas laikā – par Ofiru.
  • Šarmelšeihu mēdz dēvēt arī par Miera pilsētu, jo šeit bieži notiek dažādas starptautiskas miera uzturēšanas konferences.
  • Netālu no Šarmelšeihas slejas viens no senākajiem kristiešu klosteriem pasaulē – Svētās Katrīnas klosteris, kas iekļauts UNESCO pasaules mantojuma sarakstā. Tas uzcelts 6.gadsimtā, taču joprojām darbojas, kā arī glabā ļoti senus manuskriptus.

Saņem ceļojumu jaunumus e-pastā!