Atpūtas ceļojumi uz Seišelu salām

Personalizēts atpūtas ceļojums uz Seišelu salām

Izveidosim Tavām vēlmēm atbilstošu ceļojumu!

Par galamērķi

Ko apskatīt Seišelu salās?

Seišelu salas tiek dēvētas par tropu paradīzi. Mazā valstiņa atrodas Indijas okeānā un sastāv no vairāk kā 115 salām, kuras ceļotājus piesaista gan ar pasaules skaistākajām pludmalēm, gan ar zaļajiem tropu mežiem, kuros mājo eksotiski dzīvnieki un atrodami reti augi.  Mājīgas viesnīcas, unikālu granīta klinšu un kokosriekstu palmu ieskautas balto smilšu pludmales, lieliski laika apstākļi visu gadu un pastaigas pa dabas takām – šīs Indijas okeāna salas ir iecienīta izvēle romantiskas divvientulības baudīšanai gan medusmēneša, gan kāzu ceļojumos!

La Digue sala

Ceturtā lielākā arhipelāga sala un īsta paradīze dabas, kā arī tradicionālās kultūras cienītājiem. Žilbinoši baltas pludmales smiltis, unikālas formas granīta klintis un dzidrā Indijas okeāna zilgme ir viss nepieciešamais romantiskai un eksotiskai atpūtai. Populārākie pārvietošanās līdzekļi šeit ir velosipēdi un vēršu pajūgi, bet iecienītākie apskates objekti – vaniļas plantācijas un veca kopras fabrika.

Anse Lazio pludmale

Viena no Praslinas salas populārākajām pludmalēm. Tā sasniedzama vienīgi pārejot pāri nelielam kalnam, taču skats, kas paveras, ir tā vērts.  Granīta akmeņu ieskautā kristālbaltu smilšu pludmale saplūst ar dzidro Indijas okeānu, bet takamaka koki un kokosriekstu palmas sniedz ēnu no tropiskās Seišelu salu saules.

Morne Seychellois nacionālais parks

Lielākais Seišelu salu nacionālais parks, kas aizņem 20% no Mahé salas un ir īsta paradīze dabas un pārgājienu mīļotājiem. Šeit atrodas kalnu grēda, kas nosaukta tās 905 metrus augstās virsotnes vārdā – Morne Seychellois. Dabas takas aizsākas Danzil ciematā, vijas garām tējas plantācijām un paver brīnišķīgus skatus uz salu un galvaspilsētu Viktoriju.

Galvaspilsēta Viktorija

Seišelu salu galvaspilsēta Viktorija ir mazākā pasaulē, atrodas Mahé salā un kalpo kā vienīgā šīs valsts osta. Pilsētu ērti var izstaigāt ar kājām mazāk kā vienas dienas laikā. Ceļotāji īpaši iecienījuši tās krāšņo botānisko dārzu, vietējo tirdziņu, koloniālās ēkas Brīvības skvērā un pulksteņa torni, kas atgādinu mazu Londonas Big Bena versiju.

Atrakcijas bērniem

Curieuse sala

Lieliska alternatīva zooloģiskajam dārzam – sala, uz kuras brīvā dabā dzīvo gigantiski bruņurupuči. Turklāt, izņemot Praslinu, šī ir vienīgā sala, uz kuras dabā aug unikālās coco de mer palmas. Pavadiet laiku, kopīgi iepazīstot eksotisko dabu un dzīvniekus!

Labākais laiks ceļojumam uz Seišelu salām

Seišelu salām raksturīgas divas izteiktas sezonas – sausā sezona un lietus sezona. Lai arī laikapstākļi vienmēr ir tropiski karsti, atšķiras nokrišņu daudzums.

Sausā sezona ir no maija līdz septembrim, kad nokrišņu tikpat kā nav un laikapstākļi ir ideāli piemēroti pludmales atpūtai, tomēr jāņem vērā, ka šajā laikā okeānā var būt spēcīgi viļņi un peldēšanās var būt bīstama.

Lietus sezona ir no oktobra līdz aprīlim, kad pēcpusdienās un vakaros vērojami nokrišņi. Šis ir arī laiks, kad ir mazāk tūristu un izdevīgākas ceļojumu cenas.

Noderīga informācija ceļotājiem

  • Oficiālās valodas: angļu, franču un kreolu
  • Reliģiskā piederība: katoļu
  • Spriegums tīklā: 240 V
  • Laika josla: Seychelles Time (+1 st.)
  • Naudas vienība: Seišelu rūpija (SCR)

Interesanti fakti par Seišelu salām

  • Seišelu salas savulaik kalpojušas kā pirātu slēptuve. Pastāv uzskats, ka slavenais pirāts Olivier Levasseur uz vienas no salām paslēpis dārgumus vairāk kā $160,000 vērtībā. Tie joprojām nav atrasti.
  • Putnu salā mājo ne tikai neskaitāmi daudz eksotisku putnu, bet arī smagākais sauszemes bruņurupucis, kas dzīvo savvaļā – Esmeralda, kuras svars ir vairāk kā 300 kg.
  • Seišelu salu coco de mer kokos aug lielākās sēklas pasaulē – dibena formā veidoti kokosrieksti. Viena šāda rieksta svars ir ap 15 kg.
  • Populārs ēdiens salās ir maizes koka augļi, kuri tiek gatavoti gan ceptā, gan vārītā veidā. Leģenda vēsta, ka ikviens, kas nobaudījis tos uz salas, kādu dienu turp noteikti atgriezīsies.

Saņem ceļojumu jaunumus e-pastā!