Atpūtas ceļojumi uz Tenerifi

Labākie atpūtas ceļojumu piedāvājumi uz Tenerifi

Izdevīgākais datums ceļojumam

Cenas norādītas par vienu pieaugušo. Spied uz datuma, lai apskatītu piedāvājumus.

Par galamērķi

Ko apskatīt Tenerifē?

Tenerife atrodas Atlantijas okeānā pie Āfrikas krastiem, tuvu ekvatoram, tāpēc tai raksturīgi silti laikapstākļi, kas ļauj peldēties okeānā un sauļoties jebkurā gadalaikā. Teides kalna virsotne, dabas takas, zaļas palmas un botāniskie dārzi, skaistas pludmales un aizraujošas izklaides ikvienam ceļotājam – to visu piedāvā viesmīlīgā Kanāriju sala Tenerife!

Atpūties Tenerifes Atlantijas okeāna pludmalēs, iepazīsti tās pilsētas un krāšņo dabu gan ceļojot kopā ar savu otro pusīti vai draugu kompānijā, gan ļaujoties bagātīgajam tematisko parku piedāvājumam kopā ar bērniem!

Teides nacionālais parks

Teides vulkāns ar kopējo augstumu 3718 metri ir augstākā virsotne Spānijā. Tam apkārt plešas UNESCO pasaules mantojumā iekļauts parks ar dabas takām, kuras vijas gan caur zaļiem mežiem un līdzenumiem, gan sirreāliem, vulkāniskiem klinšu veidojumiem Roques de García, kas atgādina mēness virsmu.  Dabas parku var iepazīt pārgājienos, džipu braucienos, bet skaistākos skatus baudīt – uzkāpjot vulkāna virsotnē.

Playa de las Americas

Populārākās Tenerifes pludmales gar kurām stiepjas rosīga kūrortzona ar viesnīcām, veikaliem un restorāniem. Te pieejams viss nepieciešamais patīkamai atpūtai saulē pie Atlantijas okeāna – mierīgs, no viļņiem aizsargāts līcis, zeltainas, mīkstas smiltis un plašs aktīvās atpūtas piedāvājums – niršanai, sērfošanai, kā arī vaļu un delfīnu vērošanas kruīziem.

Los Gigantes klintis

Iespaidīgas piekrastes klintis, kas slejas 500-800 metru augstumā virs jūras līmeņa. Sajūti dabas varenību un elpu aizraujošus skatus, dodoties vaļu vai delfīnu vērošanas kruīzā, supojot vai kaijaku braucienā!  Noteikti vērts apskatīt arī Los Gigantes pilsētu, kura slejas blakus klintīm.

Palmetum botāniskais dārzs

12 hektārus plašs dārzs, kas īpaši specializējas uz palmu audzēšanu. Palmetum dārzos aug lieliskākā palmu kolekcija Eiropā, ko apskatīt var dodoties pa gleznainiem celiņiem un tiltiņiem gar ezeriem un ūdenskritumiem, vienlaikus baudot skaistus skatus uz pilsētu un okeānu.

Cueva del Viento tuneļi

Iepazīsti zaļo Tenerifes salu no citas puses un izstaigā tās dzīlēs apslēptās, vulkāniskās ejas un labirintus, kas kopumā vijas 18 kilometru garumā ar daudziem līmeņiem un pasāžām! Šie ir garākie lavas tuneļi Eiropā un piektie garākie pasaulē.

Atrakcijas bērniem

Loro parks

Zooloģiskais parks, botāniskais dārzs un cirks vienuviet, kurā mājo vairāk kā 3500 dzīvnieku, bet kopā – 300 dažādas sugas. Loro parkā ir vislielākā papagaiļu kolekcija pasaulē, kā arī Eiropas garākais haizivju tunelis un pasaules lielākais iekštelpu pingvinārijs. Te redzēsiet arī jautrus delfīnu, vaļu, jūras lauvu un papagaiļu šovus.

Siāmas parks

Lielākais ūdens atrakciju parks Eiropā, kuru droši var saukt par ūdens prieku karalisti. Tas priecē apmeklētājus ar neskaitāmām ūdens atrakcijām un skaistām ainavām. Drosmīgākie šeit var ļauties brīvajam kritienam, kamēr slinkākie riņķot – eksotiskā upītē ar skaistām mākslīgām salām, ūdenskritumiem un akvārijiem, sajūtoties kā īstos džungļos.

Las Águilas džungļu parks

Bezrūpīga atpūta un prieks visai ģimenei saulainai dienai džungļu parkā kopā ar lielajiem kaķiem, jautriem mērkaķiem un citiem dzīvniekiem. Laidieties lejā pa rodeļiem, kāpelējiet pa virvju trasēm un vērojiet medību putnu, runājošu papagaiļu un jūras lauvu šovus!

Labākais laiks ceļojumam uz Tenerifi

Pludmales atpūtai piemērotākie un siltākie laikapstākļi Tenerifē ir no aprīļa līdz oktobrim. Šajos mēnešos klimats ir karsts (+26 °C), saulains un ūdens ir ideāli piemērots peldēšanai.

Ja vēlies veltīt laiku ekskursijām un karstums šķiet traucējošs, tad labākie mēneši salas iepazīšanai būs no novembra līdz martam (+22 °C), kad laika apstākļi ir silti, taču ne karsti.

Noderīga informācija ceļotājiem

  • Oficiālā valoda: spāņu
  • Reliģiskā piederība: katoļu
  • Spriegums tīklā: 220 V
  • Laika josla: Western European Standard Time (-2 st.)
  • Naudas vienība: eiro

Interesanti fakti par Tenerifi

  • Lielākā daļa pludmaļu Tenerifē ir mākslīgi veidotas ar speciāli atvestām dzeltenajām smiltīm. Dabiskās pludmales parasti ir ar vulkāniskajām melnajām smiltīm.
  • Pateicoties tā milzīgajiem apmēriem (3718 metri), Teides kalns jūrā met pasaulē lielāko ēnu.
  • Tenerifē atrodas sešas 12 m augstas terasveidīgas piramīdas, kas būvētas no lavas akmens, neizmantojot javu. Tās būvējuši Tenerifes pirmatnējie iedzīvotāji saules pielūgšanai pirms spāņu ierašanās salā.
  • Tenerifes sala kaut pieder Eiropai, atrodas tuvāk Āfrikai, nekā Eiropas kontinentam. Tās attālums līdz Āfrikai ir tikai 100 km, bet līdz Eiropai – 3000 km.

Saņem ceļojumu jaunumus e-pastā!