Atpūtas ceļojumi uz Turciju

Labākie atpūtas ceļojumu piedāvājumi uz Turciju

Visi ceļojumi uz Turciju

Pēdējā brīža ceļojumi uz​ Turciju

Labākie ceļojumi uz Turciju līdz €700 personai

Premium ceļojumi uz Turciju

Izdevīgākais datums ceļojumam

Visi
no Rīgas
no Tallinas
no Viļņas
Visi
5*
4*
3*
2*
Cenas norādītas par vienu pieaugušo. Spied uz datuma, lai apskatītu piedāvājumus.
Neatradām ceļojumus, kas atbilst norādītajām vēlmēm. Izvēlieties citu izlidošanas pilsētu vai viesnīcas komforta līmeni.

Izdevīgi pēdējā brīža piedāvājumi

3. augustā
no Rīgas
7 dienas
no €483.00 personai
5. augustā
no Tallinas
7 dienas
no €485.00 personai
7. augustā
no Tallinas
7 dienas
no €499.00 personai
3. augustā
no Viļņas
7 dienas
no €505.00 personai
5. augustā
no Tallinas
7 dienas
no €515.00 personai
3. augustā
no Rīgas
7 dienas
no €518.50 personai
5. augustā
no Tallinas
7 dienas
no €529.00 personai
5. augustā
no Tallinas
7 dienas
no €535.00 personai
5. augustā
no Tallinas
7 dienas
no €555.00 personai
7. augustā
no Rīgas
7 dienas
no €586.00 personai
6. augustā
no Tallinas
7 dienas
no €619.00 personai
7. augustā
no Tallinas
7 dienas
no €635.00 personai

Par galamērķi

Ko apskatīt Turcijā?

Četru jūru ieskautā Turcija ar savu saulaino vasaras klimatu, daudzveidīgo dabu un plašajām atpūtas iespējām visa vecuma ceļotājiem ir viens no populārākajiem ceļojumu galamērķiem pasaulē. Savukārt, Antālijas kūrortzona, kas stiepjas gar siltās Vidusjūras piekrasti, ir īpaši iemīļota tieši pludmales atpūtnieku vidū. Tā ietver sevī slaveno Alānijas kūrortpilsētu, jauko Sidi, mūsdienīgo Beleku, populāro Kemeru, kā arī daudzas mazas pilsētiņas, no kurām katra ir ar savu īpatnējo šarmu.

Turcijas kūrortos varēsi baudīt izslavēto All Inclusive atpūtu ar bagātīgām maltītēm, akvaparkus tieši viesnīcas teritorijā, daudzveidīgas tematiskās aktivitātes un plašu ekskursiju piedāvājumu gan uz vēsturiskiem UNESCO mantojumā iekļautiem objektiem, gan uz dabas parkiem ar raftingu pa krāčainām upēm.

 

 

Kaleici vecpilsēta

Šī senā pilsēta ir viena no Antālijas skaistākajām un unikālākajām vietām – vēsturiskas drupas, atjaunotas osmāņu mājas, kā arī fantastiski skati uz jūru saulrietā un seno ostu.

Duden ūdenskritumi

12 km no Antālijas pilsētas centra atrodas gan vietējo iedzīvotāju, gan ceļotāju iecienītie Duden ūdenskritumi. Ainaviska vieta kur doties piknikā, izbaudīt sauli un skaistu skatu!

Konyaalti pludmale

Viena no divām populārākajām Antālijas pludmalēm, kas stiepjas 7 km garumā no klintīm līdz Beydağları kalniem. To ieskauj pludmales parks un neskaitāmi bāri, kafejnīcas, naktsklubi un viesnīcas.

Koprulu nacionālais dabas parks

14 kilometrus garš dabas parks, kurā baudīt aktīvu atpūtu, dodoties pārgājienos pa Taurus kalnu kanjoniem vai raftingā pa klinšu un mežu ieskauto Kopru upi.

Karain ala

Lielākā Turcijas ala, kas ir bijusi apdzīvota vairāk nekā 25 000 gadus. Daži atradumi ir apskatāmi mazajā Karainas muzejā, bet citi – Antālijas muzeja pirmsvēstures nodaļā.

Atrakcijas bērniem

Antālijas akvārijs

Pasaulē lielākais tuneļu akvārijs (131 metrs) un 40 tematiski akvāriji, kuros smelties iespaidus par zemūdens krāšņo valstību.

Sand Land Antālijā

Viena no lielākajām smilšu atrakcijām pasaulē pēc tās lieluma un aizņemtā laukuma – aptuveni 10 000 kvadrātmetru. Tajā apskatāmas no smiltīm veidotas pasaulslavenas figūras un celtnes, kas vakaros tiek krāšņi izgaismotas. 

Antālijas Akvalande

Turcijas lielākais ūdens atrakciju parks ar neskaitāmiem ūdens slīdkalniņiem, mākslīgajām upēm, rotaļu laukumiem un milzīgiem viļņu baseiniem.

Labākais laiks ceļojumam uz Turciju

  • Pludmales atpūtai piemērotākie un siltākie laikapstākļi Turcijas kūrortos ir vasaras mēnešos – no jūnija līdz augustam. Šajos mēnešos klimats ir karsts, saulains un ūdens ir ideāli piemērots peldēšanai.
  • Ja vēlies veltīt laiku gan pludmales atpūtai, gan ekskursijām un izteikts karstums šķiet traucējošs, tad labākie mēneši Turcijas iepazīšanai būs no aprīļa līdz maijam un no septembra līdz novembra vidum, kad laika apstākļi ir patīkami silti, taču ne pārlieku karsti.

Noderīga informācija ceļotājiem

Oficiālā valoda: turku

Reliģiskā piederība: 99,8% musulmaņi

Spriegums tīklā: 220V

Laika josla: GMT+3 (+ 1 st.)

Naudas vienība:  Turku Lira

Interesanti fakti par Turciju

  • Turcijā apskatāmas 13 UNESCO pasaules mantojumā iekļautas vēsturiskas vietas – sākot no mezolīta laikmeta tempļa Göbekli Tepe un bībeliskās pilsētas Efesas (Ephesus) līdz pat Pirmā pasaules kara kaujas laukam Gallipoli.
  • Īstā Santa Klausa dzimtene atrodas Turcijas reģionā Patarā.  Tas bija svētais, kuru uzskatīja par bērnu un kuģotāju aizgādni.
  • Turcijā ir ļoti bagāta augu un dzīvnieku valsts – ap 10 000 augu un 80 000 dzīvnieku sugu, kuras var iepazīt dabas parkos un rezervātos.
  • Amulets, kas pasargā no “ļaunas acs” ir viens no ceļotāju pirktākajiem suvenīriem Turcijā.

Saņem ceļojumu jaunumus e-pastā!