Atpūtas ceļojumi uz Vjetnamu

Personalizēts atpūtas ceļojums uz Vjetnamu

Izveidosim Tavām vēlmēm atbilstošu ceļojumu!

Par galamērķi

Ko apskatīt Vjetnamā?

Ceļojums uz eksotisko Vjetnamu ļaus jums pieskarties šīs austrumu valsts neizmērojami interesantajai kultūrai un vēsturei. Šeit varēsiet baudīt elpu aizraujošus dabas skatus, laivu braucienus pa zaļu rīsu terašu ieskautām upēm, iepirkšanos fascinējošos peldošajos tirdziņos, kā arī sajust īstas vjetnamiešu virtuves un kafijas unikālo garšu.

Vjetnama būs lieliska izvēle tiem, kas vēlas baudīt romantisku ceļojumu divvientulībā saules izbalinātajās Mui Ne pludmalēs vai iepazīt šīs daudzpusīgās valsts lielpilsētas, ciematiņus un dabas parkus.

Halongas līcis

Viena no pasaules skaistākajām vietām! Šī līča smaragdzaļajā ūdenī izkaisītas vairāk kā 1600 lietusmežiem apaugušas salas, kuras visērtāk iepazīt braucienā ar kuģīti.

Mui Ne pludmale

Baudiet atpūtu kādā no palmu ieskautiem kūrortiem pie garas, balto smilšu pludmales blakus veikaliņiem, kafejnīcām un restorāniem! Sauļojieties, nodarbojieties ar ūdens sportu vai dodieties džipu braucienā uz Balto un Sarkano smilšu kāpām.

Mekongas delta

Autentisku ciematu un rīsu lauku ieskauts upju, purvu un saliņu labirints, kurā slēpjas slavenākie un senākie vjetnamiešu tradicionālie peldošie tirdziņi. Dodieties turp un uzziniet kā jau izsenis tirgojas vjetnamieši!

 

Saigona

Tālo Austrumu pērle – viena no reibinošākajām Vjetnamas lielpilsētām, kurā baudīt eksotiskus un gardus ēdienus, izgaismotus debesskrāpjus, franču koloniālo arhitektūru un Vjetnamas kara vēstures liecības.

Cu Chi tuneļi

Plašs, savstarpēji saistītu pazemes tuneļu tīkls, ko izmantoja kā militāro operāciju bāzi Vjetnamas kara laikā. Dodieties cauri tuneļiem un iejūtieties Vjetkongas kareivju ikdienā!

Atrakcijas bērniem

Tradicionālais ūdens leļļu teātris

Unikāls leļļu teātra priekšnesums, kas radies vēl senajā Āzijā. Šajā teātrī skatuve ir ūdens virsma, bet aktieri – krāsainas, no koka izgrebtas lelles, ko kontrolē leļļu mākslinieki. Izrāde notiek tradicionālās mūzikas pavadībā un būs interesants piedzīvojums gan bērniem, gan pieaugušajiem.

Artinus 3D mākslas muzejs Saigonā

Iekļaujieties dažādās 3D attēlu ainiņās un pārsteidziet draugus ar atraktīvām fotogrāfijām! Ieslogiet sevi pudelē, cīnieties ar drakonu, dodieties pāri aizai pa šauru tiltiņu vai iekļaujieties kādā citā no 100 ilūzijām.

 

Suoi Tien atrakciju parks

Ūdens atrakciju parks budisma tematikā pie mākslīgi izveidotās Tien Dong pludmales, Saigonā. Baudiet sauli un līksmību mītisku dzīvnieku, krāsainu statuju un budas svētnīcu ieskautos baseinos, ūdens slīdkalniņos un karuseļos!

Fairy Streams kanjons Mui Ne

Aktīvai dienai dabā! Novelciet kurpes un dodieties pastaigā pa sekliem strautiņiem starp iespaidīgām kaļķakmens klintīm! Bērniem jo īpaši patiks bradāšana pa ūdeni un mīkstām smiltiņām, bet pieaugušie tiks pie Instagram vērtām bildēm.

Labākais laiks ceļojumam uz Vjetnamu

Vjetnamai ir raksturīgas divas izteiktas sezonas – sausā sezona un lietus sezona. Lai arī laikapstākļi vienmēr ir tropiski karsti, atšķiras nokrišņu daudzums.

Sausā sezona ir no novembra līdz martam, kad nokrišņu tikpat kā nav un laikapstākļi ir ideāli piemēroti pludmales atpūtai.

Lietus sezona ir no aprīļa līdz oktobrim, kad vērojami nokrišņi – visbiežāk pēcpusdienās un vakaros, kas netraucē Vjetnamu iepazīt ekskursijās.

Noderīga informācija ceļotājiem

 • Oficiālā valoda: vjetnamiešu
 • Reliģiskā piederība: tam giáo (budisma, taoisma un konfūcisma apvienojums) – 90%, kristieši – 8%, citas reliģijas – 2%
 • Spriegums tīklā: 220 V
 • Laika josla: Indochina Time (ICT + 5h)
 • Naudas vienība: Viet Nam Dong (VND)
 • Vjetnamas vīza: 50 €, noformēšana 4 – darba dienas

Interesanti fakti par Vjetnamu

 • Vjetnamā atrodas pasaulē lielākā ala Son Doong. Tā ir apmēram 9 kilometrus gara, tik augstām sienām, ka tajā varētu izvietot 40 stāvu augstu debesskrāpi un tik plaša, ka tajā plūst upe un aug džungļi. Atklāta tikai 1991.gadā. Publiski pieejama – no 2013.gada.
 • Cai Rang ir viens no fascinējošākajiem peldošajiem tirgiem pasaulē. Tas atrodas Mekongas upes deltā, kura ir bagāta ar daudzām pietekām un kanāliem, tādejādi padarot šo upi par ērtāko satiksmes ceļu starp piekrastes iedzīvotājiem.
 • Bruņurupucis Vjetnamā ir viens no svētajiem dzīvniekiem – laimes un veselības nesējiem. Vjetnamieši tic, ka turot to kā mājdzīvnieku, iespējams pagarināt mūža ilgumu.
 • Ēdiena gatavošanai un ēšanai ir liela nozīme vjetnamiešu kultūrā. Maltītes sagatavošanā svarīga ir ne tikai uzturvērtība, bet arī filozofiskais vēstījums – gan sabalansētas garšvielas un smaržas, gan izvietojums traukā un pasniegšanas veids pēc iņ un jaņ principiem. Vjetnamiešu virtuvi uzskata par vienu no veselīgākajām pasaulē.
 • Vjetnamiešu kafijai ir izteikta garša un tā tiek pasniegta dažādos mums neierastos veidos, no kuriem interesantākais ir kafija ar saputotu olu dzeltenumu un iebiezināto pienu.
 • Motorolleri Vjetnamā ir populārākais transporta veids, ar kuru pārvietotjas gan cilvēki, gan tiek pārvadātas kravas.  Uz apmēram 92 miljoniem iedzīvotāju ir reģistrēti 45 miljoni motorolleru.

Saņem ceļojumu jaunumus e-pastā!