5 galamērķi siltiem Līgo svētku ceļojumiem

Vēlies siltus Līgo svētkus, bez lietus un odiem? Palutini sevi un mīļos ar garantēti saulainiem un iespaidiem bagātiem vasaras saulgriežiem! Esam atlasījuši izdevīgākos piedāvājumus atpūtai šajās Jāņu brīvdienās. Nosvini vasaras saulgriežus, dodoties jaunā piedzīvojumā!

Smelies idejas savam Līgo svētku ceļojumam – uzzini, ko piedāvā katrs no galamērķiem!

Grieķija

Grieķija ceļotājus vilina ar savas antīkās vēstures liecībām un gleznainām pludmalēm dažādās jūrās izkaisītajās piekrastes salās. Katra Grieķijas sala ir unikāla ar savu šarmu, arhitektūru, dabas skatiem un apskates objektiem, kas bieži apvīti ar sengrieķu mitoloģijas leģendām.

Grieķijas salas un piekraste patiks tiem ceļotājiem, kas vēlas atpūsties augsta līmeņa kūrortos, izjust grieķu viesmīlību omulīgās ģimeniskās viesnīciņās, kā arī baudīt tradicionālos ēdienus un vīnus autentiskās tavernās. Turklāt plašās ūdens atrakciju iespējas un lielais apskates objektu klāsts neļaus garlaikoties ne lieliem, ne maziem ceļotājiem.

Turcija

Turcija ar savu saulaino vasaras klimatu, daudzveidīgo dabu un plašajām atpūtas iespējām visa vecuma ceļotājiem ir viens no populārākajiem ceļojumu galamērķiem pasaulē. Te patiks ikvienam, kam svarīgas daudzpusīgas izklaides iespējas – gan pāriem, gan draugu kompānijām, gan ģimenēm ar lielākiem un mazākiem bērniem, kurus sajūsminās baseini ar slidkalniņiem viesnīcu teritorijās, rotaļu laukumi un tematiskās aktivitātes, kā arī atrakciju parku piedāvājums.

Daudzas Turcijas viesnīcas ir kā kvartāli, kuros pieejams viss nepieciešamais pilnvērtīgai atpūtai – tieša pieeja pludmalei, baseini, plaša zaļa teritorija, restorāni, izklaižu programmas un diskotēkas, sporta zāles ar fitnesa nodarbībām un ūdens sports speciāli viesnīcas viesiem. Un tam visam pāri – slavenais All Inclusive serviss ar bagātīgām maltītēm visas dienas garumā, turku viesmīlība un gardie turku saldumi, kas paši kūst uz mēles.

Bulgārija

Bulgārija sevī apvieno austrumu un rietumu kultūras, kas atspoguļojas tās ēdienos, arhitektūrā un reliģijā. Vislabāk iepazīt Bulgārijas vēsturi un krāšņo dabu, kā arī baudīt pludmales atpūtu varēsi populārajos Melnās jūras kūrortos, kuros nodrošināts viss nepieciešamais pilnvērtīgām brīvdienām. Bulgārija ir labs budžeta ceļojuma variants, jo izmaksas pie līdzīga servisa līmeņa būs patīkami zemākas kā atpūtai citos Eiropas pludmales kūrortos. Arī ikdienas izdevumi un dažādu apskates objektu ieejas maksas izmaksās mazāk.

Bulgārija patiks pāriem, kas vēlas iepazīt tās dabu un vēsturi, kā arī ģimenēm ar bērniem, jo viesnīcas piedāvā baseinus, rotaļu laukumus un ūdens slidkalniņus. Turklāt lidojums uz Bulgāriju ir salīdzinoši īss (tikai 2 stundas), tādēļ ceļā būs jāpavada mazāk laika, kas ģimenēm ar maziem bērniem šo piedzīvojumu padarīs ērtāku un patīkamāku.

Melnkalne

Melnkalne būs lieliska izvēle tiem ceļotājiem, kuri vēlas baudīt gan mierīgu atpūtu pludmalēs, gan veltīt laiku senu pilsētu apskatei un aktīvām pastaigām dabas parkos. Dienvidu piekrastes pilsētas Kotora, Budva un Tivata piedāvā izjust viduslaiku vecpilsētu šarmu, brīnišķīgas piekrastes ainavas un atpūtu labiekārtotās pludmalēs, bet ziemeļos esošie dabas rezervāti ir bagāti ar pārgājienu un velo maršrutiem, kas vijas gar kalniem, ezeriem, upēm un plašiem līdzenumiem.

Tā kā Melnkalnes vecpilsētas un daudzas dabas takas ir ērti izstaigājamas arī mazajiem ceļotājiem, varēsiet apskatīt interesantākos apskates objektus arī tad, ja līdzi būs bērni. Turklāt, mazos ceļotājus var iepriecināt arī ar ūdens priekiem bagātu dienu Budvas pilsētas akvaparkā.

Barselonas piekraste (Spānija)

Ceļojums uz Barselonu

Barselonas piekrastes rosīgajos kūrortos ikviens var atrast sev interesantu nodarbi. Šeit varēsiet relaksēties komfortablās viesnīcās pie labiekārtotām pludmalēm, baudīt spāņu klutūru un atmosfēru kolorītajās pilsētās, kā arī apbrīnot brīnišķīgos tikai Spānijai raksturīgos dabas skatus. Spānija ir slavena arī ar savu aktīvo nakts dzīvi klubos, bāros un restorānos, kas īpaši patiks jauniešiem. Savukārt, plašās ūdens atrakciju iespējas un tematiskie parki sniegs daudz prieka mirkļu pašiem mazākajiem ceļotājiem.

Saņem ceļojumu jaunumus savā e-pastā!

Izdevīgi piedāvājumi, idejas un padomi veiksmīgam ceļojumam.
Uzdot jautājumu
Saņem atbildi no Vanilla Travel ceļojumu ekspertiem.

Saņem ceļojumu jaunumus e-pastā!