Eksotisks ekskursiju ceļojums uz Peru

Aģentiem

Operators: Vanilla
Sagatavoja: Viktorija

Lidojumu grafiks:

KL3090 L 20MAR 5 RIXAMS HK1          0735 0900   223 E 0 G

KL 743 V 20MAR 5 AMSLIM HK1          1235 1905   77W E 0 M

LA2034 O 01APR 3 CUZLIM HK1          1456 1628   320 E 0 G

KL 744 N 01APR 3 LIMAMS HK1          1955 1520+1 77W E 0 M

KL3093 L 02APR 4 AMSRIX HK1          1850 2205   223 E 0 G

Avio net 1088EUR

Programma no Lima Tours Peru – 13D Wonder of Peru grupā, izbraukšana katru dienu
arv@limatours.com.pe
Standarta klases viesnīcās – 1543USD p.p. net
Par papildus samaksu Superior klases viesnīcās 1671USD p.p. net
 
Kurss 1.06, rēķināts ar komisiju 13%

Informācija aktualizēta: 24.09.2019 16:36
Informāciju pievienoja: Emīls Jegorovs

Par ceļojumu

 • Iespaidiem bagāts 13 dienu ceļojums Peru kultūras, dabas un vēstures iepazīšanai
 • Apskatīsiet Dienvidamerikas megapoli Limu, Pampu vulkānisko reģionu un pasaulē otro dziļāko kanjonu
 • Apmeklēsiet jūras lauvu un pingvīnu apdzīvotās Ballestas salas un ciemosieties uz Uros peldošās salas
 • Iepazīsiet Andu ielejas, Maču Pikču kompleksu un senās inku pilsētas
 • Lidosiet pār noslēpumainajām Nasca līnijām un apmeklēsiet La Calera termālos avotus
 • Lidojumi 20. martā, 23. aprīlī, 15. maijā un 17. jūnijā

1.diena  izlidošana no Rīgas uz Peru ar pārsēšanosPēc ierašanās Limā sagaidīšana lidostā un transfers uz viesnīcu Limā. Nakts viesnīcā Limā.

 

2.diena  – Limas pilsētas apskates ekskursijaEkskursija pa Limas vecpilsētu, kas ir UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā. Ekskursija sāksies ar greznā senā koloniālā centra apskati, novērtēsiet Spānijas impērijas grandiozo arhitektūru. Apskatīsiet Limas katedrāli, kas tika būvēta 16.gadsimtā  veselus astoņdesmit gadus, pēc tam apmeklēsiet Casa Aliaga, kura pieder spāņu konkistadora Francisco Pizarro Jeronimo de Aliaga ģimenei vēl šobaltdien.  Tālāk dosieties uz Larco muzeju kurā ir visbagātākā Spāņu laika zelta un sudraba priekšmetu kolekcija. Nakts viesnīcā Limā.

 

3.diena Lima – Paracas – Ballesta salas (270km, 4 stundu brauciens) / Ica – Nasca (143km, 2.5 stundas ceļā)Brokastis viesnīcā. Brauciens ar autobusu no Limas uz Paracas, no Paracas ostas izbrauksiet uz Ballestas salām. Tajās mīt liela jūras lauvu un Humbolta pingvīnu populācija. Pēc salu apmeklējuma dosieties uz Ica pilsētu (ar transfēra autobusu), apskatīsieties centru un tad brauksiet tālāk uz Nasca. Nakts viesnīcā Naskā.

 

4. diena Nasca līnijas – ArequipaPēc brokastīm viesnīcā Jūs aizvedīs uz vietējo lidostu, no kurienes būs iespēja lidot pār Nasca līnijām, kuru rašanās vēl joprojām ir neuzminēta mīkla. Pēc lidojuma atgriezīsieties uz Paracas, no kurienes vēlāk ar satiksmes autobusu dosieties uz Arekipu –  spāņu laika pilsētu – muzeju. Nakts viesnīcā Arekipā.

 

5. diena  Arequipa  (Santa Catalina klosteris)Brokastis viesnīcā. Eksursija sāksies Arekipas galvenajā laukumā, kas tiek uzskatīts par vienu no skaistākajiem Peru. Tālāk dosieties uz Santa Catalina klosteri, ļoti iespaidīgu un vēsturiski nozīmīgu būvi, kas celta 1579. gadā un joprojām darbojas. Apmeklēsiet  Yanahuara un Carmen Alto rajonus, no kuriem paveras panorāmas skats uz Arequipa lauku ainavu. Nakšņošana viesnīcā Arekipā.

 

6. diena   Arequipa – ieleja un Colca kanjons.Pēc brokastīm viesnīcā Izbrauksiet uz Colca ieleju, pa ceļam apskatoties Yura reģionu. Redzēsiet Pampas, vulkānu reģionu ar iespaidīgām ainavām, pusdienosiet Chivay ciematiņā. Pēcpusdienā ieradīsieties Colca. Atlikusī dienas daļa atpūtai vai La Calera termālo avotu apmeklējumam. Nakšņošana viesnīcā Colca.

 

7. diena  Colca kanjons – Puno (250km, 4 stundas ceļā)Pēc brokastīm dosieties ekskursijā, lai redzētu otro dziļāko kanjonu pasaulē un kondorus lidojumā virs kanjona. Atpakaļceļā apmeklēsiet  Pinchollo, Maca, Achoma, Yanque ciematiņus, pusdienosiet Coporaque ciematiņā un pēc tam apskatītsieties Colcas at Chininia, pirms-inku kultūras veidojumus un Uyo-Uyo drupas. Tālāk Jūs gaida pārbrauciens uz Puno, pa ceļam vērosiet akmens mežus un zilās lagūnas ar dzērvēm augstu kalnos. Vakarā ieradīsieties viesnīcā Puno. Nakts viesnīcā Puno.

 

8.diena Puno – Titicaca ezers: Uros un Taquile salasBrokastis viesnīcā. Dosieties uz Puno pilsētas ezera ostu un ar kuģīti aizbrauksiet uz Uros peldošajām salām. Uros ir senlaiku kopiena, kas apdzīvo virkni mākslīgo salu, kas celtas no ezerā augošajām niedrēm. Apskatīsieties interesanto dzīvesveidu uz salām, pusdienosiet Taquile salā. Te vietējie iedzīvotāji runā kečua valodā un saglabājuši interesantas tradīcijas. Pēcpusdienā atgriezīsieties Puno. Nakšņošana Puno.

 

9. diena Puno – Cusco (357km, ceļā apmēram 10 stundas)Broakstis viesnīcā. No rīta izbrauksiet tālāk uz Cusco, pa ceļam apmeklēsiet Pucara pilsētu, kuras teritorijā jau dzīvoja 300 gadus pirms mūsu ēras.  Pēc tam brauksiet tālāk uz Sicuani – augstāko vietu starp Puno un Cusco, kas atrodas 4338 m augstumā virs jūras līmeņa. Pusdienosiet šeit un tad brauksiet tālāk uz Andu dieva Wiracocha templi. Nākošā apstāšanās būs Andahuaylillas pilsētā, kurā ir baznīca, kas tiek dēvēta par “Amerikas Siksta kapellu” ar bagātīgiem gleznojumiem ēkā. Ieradīsieties vakarā Kusko . Nakšņošana viesnīcā Kusko.

 

10.diena CuscoBrokastis viesnīcās. Brīvais laiks. Pēcpusdienā dosieties ekskursijā pa Cusco, redzēsiet tās vēsturiski ievērojamāko daļu ar Inku laika celtnēm, pēc tam dosieties uz Orengo arheoloģisko kompleksu un apmeklēsiet Puka Pukara kompleksu, militāra rakstura vēsturisku būvju kompleksu.  Vakarā atgriezīsieties Cusco

 

11. diena  Cusco – Sacred ValleyBroakstis viesnīcā. No rīta dosieties uz Chinchero , tradicionālo Cusco pilsētas centru, kas atrodas paaugstinātā vietā ar skaistu skatu uz ieleju. Tad dosieties uz Andu rokdarbu centru Yucay te tekstila, keramikas un sudraba izstrādājumu darināšana tiek veikta kā senos laikos. Pusdienās  Ollantaytambo gūsiet Andu kulinārijas pieredzi Chuncho restorānā. Nakšņošana Sacred Valley.

 

12. diena  Macchu PicchuBrokastis viesnīcā. Šodien apmeklēsiet Machu Picchu. Tas sākas ar vilciena pārbraucienu uz Aguas Calientes. Šī pilsēta ir arī pazīstama kā “Machu Picchu Pueblo” un ir pēdējā pietura pirms ieejas svarīgākajā arheoloģiskajā apvidū Peru. No Aguas Calientes jūs aizvedīs līdz ieejai unikālajā Macchu Picchu kompleksā. Pēc kompleksa apskates atfriezīsieties Aguas Calientes pusdienosiet restorānā Cafe Inkaterra. Pēc tam brauksiet ar vilcienu atpakaļ uz Kusko. Nakšņošana viesnīcā Kusko.

 

13. diena  Cusco – LimaBrīvs rīts Kusko, transfers uz Kusko lidostu, lidojums uz Limu un tad lidojums mājup. Nakts lidmašīnā.

 

14.diena ierašanās Rīgā

Sagatavosim tieši Jūsu vēlmēm piemērotu piedāvājumu ceļojumam uz Peru

Jūsu ieguvums:

 • 3 tieši Jūsu vēlmēm piemērotākie ceļojuma varianti.

Kāpēc uzticēt ceļojumu mums?

 • uzticami partneri visā pasulē;
 • pārbaudīta viesnīcu datu bāze;
 • pieredzējuši konsultanti – galamērķa eksperti.

Kāda informācija nepieciešama?

Lai sagatavotu tieši Jūsu vēlmēm piemērotu ceļojuma piedāvājumu, mūsu ekspertiem nepeiciešams zināt, kāpēc vēlaties ceļot uz šo galamērķi, kāds ir vēlamais ceļojuma ilgums un budžets, u.c.

Kā saņemt ceļojuma piedāvājumu?

 • jāspiež uz “saņemt piedāvājumu”;
 • pēc iespējas konkrētāk jānorāda vēlmes anketā;
 • ceļojuma konsultants ar Jums sazināsies un informēs par ceļojuma iespējām;
 • ja iespējas atbildīs vēlmēm, konsultants sagatavos un nosūtīs 3 tieši Jūsu vēlmēm piemērotākos ceļojuma variantus.

Ceļojuma cenā iekļauts

Ceļojuma Apraksts

 • Lidojumi ekonomiskajā klasē
 • Nododamā bagāža līdz 20 kg un rokas bagāža 8kg
 • Transfēri pēc programmas
 • Autobusu un vilcienu biļetes pēc programmas
 • Ekskursijas ar angliski runājošo gidu grupās
 • Brokastis katru dienu
 • 13 naktis standarta klases viesnīcās

vietu skaits ceļojumā ir ierobežots!
piedāvājuma cena un pieejamība tiks apstiprināta pēc pieprasījuma saņemšanas!

Iepriekšpārdošanas akcija ceļojumiem vasaras sezonā 2020

 • Pirmā iemaksa sākot no 50 € par personu (atlikusī summa mēnesi pirms ceļojuma)

Papildu izmaksas

 • Dzērieni pie ēdienreizēm
 • Dzeramnaudas šoferim un gidam
 • Papildus ekskursijas un aktivitātes

Eksotisks ekskursiju ceļojums uz Peru

2,874 *

* katram pieaugušajam divvietīgā numurā ar brokastīm

2,874

Uzdot Jautājumu