Atpūta un golfs Madeirā

Niansēti skaista 8 dienu atpūta, iespaidi un golfs Madeirā

Ik katru šai ceļojumā iekļauto piedzīvojumu raksturo apbrīns un īpaši sulīga noskaņa. Jau pati apmešanās vieta - brīvdaba unikālā pilsētā un  Quinta Casa Velha do Palheiro 5*, 19. gadsimta sākumā celtā un rūpīgi atjaunotā muižiņa izgreznos garastāvokli, bet līdzās esošais Palheiro dārzs – skaistākais pat visā Eiropā – piešķirs eiforiskas sajūtas. Jā, un tieši te notiks Jūsu golfa spēle - gandrīz 500 metrus virs jūras līmeņa ar dramatisku skatu uz Madeiras kalnu panorāmu un milzīgo Atlantijas okeānu.

Vairāk par atpūtas un golfa spēles ceļojumu uzziniet ŠEIT


Jāsāk ar to, ka pats ceļojums uz Madeiru vienmēr ir gaidīts un patīkams pārsteigums, jo tā ir viena no tām retajām vietām Eiropā, kur daba, senas tradīcijas, pārtikas daudzveidība un slavenā portugāļu viesmīlība iet roku rokā. Šī sala ir neticami skaista un tur Jūs atradīsiet eksotiskus mežus, ūdenskritumus, ziedus un dzīvniekus.

Jauni personiskie sasniegumi golfā

Absolūti pamatoti iet kopā pasakainā daba, aristotātiskā apmešanās vieta ar izcilu golfa spēli. Jūs sagaida premium klases golfa spēle – profesionālo izaicinājumu bagātais 18 bedrīšu un  72. čempionāta izkārtojuma Palheiro golfa laukums. Šo golfa laukumu projektēja slavenais un pieredzējušais golfa laukumu arhitekts Kabels B. Robinsons, spēles laukumā iekļaujot senatnīgo vidi ar sulīgajiem subtropu augiem. Spēle šeit prasa augstu precizitātes pakāpi, bet, iespējams, šī ir īstā vieta,  kur sākt cienīt šo spēli.

Starp citu, tepat ir arī prestižā Palheiro Golf Academy, kur piedāvā 6 bedrīšu īso kursu golfa spēlē vai varat patrenēt iemaņas pirms lielās spēles.

Aristokrātiskās vides iedvesmoti

Jūs apmetīsieties tikai 20 km no lidostas, visnotaļ arsitokrātiskā vietā - Quinta Casa Velha do Palheiro, 5* viesnīcā un tā ietilpst pirmās šķiras Relais & Châteaux viesnīcu ķēdē. Un, protams, viena no šīs vietas burvībām ir līdzās esošais pasaules slavenais Palheiro dārzs, kuru sākotnēji izveidoja pirms vairāk nekā 200 gadiem 1. grāfa Carvalhal vadībā. Augu un koku daudzveidība Jūs pārsteigs un iejūsminās.

Viesnīcā rūpēsies par Jūsu mieru un krāšņo atpūtu. Jūs varēsiet sevi lutināt ar garšīgiem ēdieniem klasiskajās ēdamistās vai arī netālu esošajā  Palheiro Clubhouse restorānā ar panorāmas skatu uz Funšalas līci, kā arī gūt labsajūtu dārza Tējas namiņā. Kā arī variet ļauties Palheiro SPA meistaru profesionalajām un izjustajām masāžām un skaistumkopšanas procedūrām. Jums arī būs iespēja relaksēties saunās, lietus un ūdenskrituma dušās un apsildāmajos iekštelpu un āra baseinos.

Kas vēl jāierauga un jānogaršo Madeirā

 • Ģeogrāfiskā izolācijas un salīdzinoši vieglā klimata dēļ te vienmēr kaut kas zIed un plaukst. Iesakām doties pastaigās pa salu un atklāt dažādus savvaļas ziedus, dzīvnieciņus un putnus. Uz salas ir daudz taku un tās ir dažādos līmeņos, un ticiet, tas ir tā vērts!
 • Madeirā ir vieni no garšīgākajiem augļiem Eiropā. Jūs te varat atrast teju visu veida tropu augļuS. Tie ir svaigi un garšīgi pietam par pievilcīgu cenu. Izmantojiet iespēju tos iegādāties vietējā dārzeņu un augļu tirgū (lielveikalos varēsiet iepirkties mājās). Atcerieties iepazīties ar Madeiras banāniem, kurus dēvē par ‘’rūķu banāniem’’.
 • Nobaudiet vīnus, ja iespējams, apmeklējiet kādu vīna reģiona vīna pagrabu un degustāciju. Vīns šeit ir augstas kvalitātes un, galvenais, vietējais.
 • Izpētiet tradicionālās Santana mājas (tā dēvēja ziemeļu krasta ciematiņu) – šīs eko draudzīgās mājas būvē un apdara, izmantojot visu veidu vietējos materiālus.
 • Apmeklējiet arī  Madeiras galvaspilsētu Funšalu, kuras nosaukums nācis no portugāļu valodas vārda Funcho un nozīmē fenhelis. Tā  ir visblīvāk apdzīvotā pilsēta Madeirā un tā priecē ar iespaidīgu arhitektūru. Pilnīgi noteikti vakarā, pēc veiksmīgas golfa spēles ļaujieties naksts dzīvei pilsētā.  
Cena vienam cilvēkam dzīvojot divvietīgā numurā (golf wing) ar brokastīm 1180 EUR.

Uzziniet, kas iekļauts cenā ŠEIT.


Cena vienam cilvēkam dzīvojot divvietīgā numurā (golf wing) ar brokastīm 1180 EUR.

 • Lidojums no Rīgas ar pārsēšanos
 • Nododamā bagāža 20 kg
 • 7 naktis viesnīcā Quinta Casa Velha do Palheiro 5*
 • Brokastis
 • Privāts transfērs no/uz Funšalas lidostas
 • Neierobežots golfs uzturēšanās laikā (spēles laiki jāpiesaka iepriekš)

 • Golfa ekipējuma pārvadāšana/īre
 • Privāti izdevumi
 • Apdrošināšana