Journey of a lifetime – lemuru un baobabu zeme Madagaskara

Par ceļojumu

14 ekskursijām piesātinātās dienās apceļosiet Madagaskaru

Piedzīvosiet Madagaskaras dabas fantastisko skaistumu

Izstaigāsiet lietus mežus, baobabu audzes, rezervātus un nacionālos parkus

Iepazīsieties ar dažādiem eksotiskiem dzīvniekiem un bagāto augu pasauli

Uzzināsiet, kā noris dzīve vietējās pilsētiņās

Ceļojumu noslēgsiet ar 2 dienu atpūtu Indijas okeāna pludmalē

Lidojums 22. aprīlī

Ceļojuma programma

1. – 2. DIENA. Rīga – Madagaskara
Vakarā sāksiet lidojumu no Rīgas uz Madagaskaru un nākamā pēcpusdienā ielidosiet Antananarivo – Madagaskaras galvaspilsētā. Pēc ielidošanas, vīzas noformēšanas un bagāžas saņemšanas Jūs sagaidīs gids un aizvedīs uz viesnīcu, lai atpūstos pēc lidojuma. Vakariņas un nakšņošana viesnīcā Belvedere.

3. DIENA. Antananarivo – Andasibe
Uzsāksiet savu ceļojumu pa Madagaskaru dodoties uz salas austrumu daļu. Braucienā, kas ilgst apmēram 3,5 stundas, redzēsiet dažādas augstienes ainavas – nelielus ciematiņus, kas sasēduši piekalnēs, rīsu laukus un atšķirīgo dabu. Pa ceļam apstāšanās, lai apmeklētu Peyrieras eksotisko parku Mandrakā, kur apskatīsiet dažādus reptiļus (hameleonus, iguānas, gekonus), sikspārņus un tauriņus.Līkumots, stāvs un “sulīgi zaļš” ceļa posms liecinās, ka ierodaties reģionā – Andasibe, kas pazīstams ar Nacionālo parku, kurā atrodas lietus meži. Pa ceļam piestāsiet privātā rezervātā Vakona Forest Resort, kur varēsiet sastapt dažādus lemurus (bambusa lemurus, brūnos lemurus un melnbaltos lemurus. Daži mēdz būt ļoti draudzīgi un uzlekt Jums uz pleca.Par papildus samaksu naktī var doties nakts pārgājienā pa rezervātu, lai satiktos ar nakts lemuriem, guļošajiem hameleoniem un eksotiskām vardēm.Vakariņas un nakšņošana viesnīcā Andasibe 3*.

4. DIENA. Andasibe – Antananarivo
Dienas sākumā dosieties uz Analamazaotra dabas rezervātu. Tas ir tipisks tropiskais lietus mežs ar tam piemītošo floru un faunu. Pastaiga parkā vedīs pa dažām stāvām nogāzēm un blīvu veģetāciju. No visiem parka lemuriem, iespaidīgākais ir Indri Indri – lielākā no lemuru sugām ir īpaši apdraudēta, jo nevar izdzīvot nebrīvē. Pārgājiena laikā redzēsies arī citas lemuru sugas, orhidejas, papardes utt.Pēc pārgājiena dabas rezervātā atgriešanās Antananarivo. Pilsētas apskates ekskursija.Vakariņas un nakšņošana viesnīcā Belvedere.

5. DIENA. Antananarivo – Antsirabe
Pēc brokastīm viesnīcā izbraukšana uz Antsirabe pilsētu, kas atrodas 1500 m augstumā virs jūras līmeņa.Pa ceļam apstāšanās Ambatolampi pilsētiņā. Šeit apmeklēsiet nelielu cehu, kas nodarbojas ar alumīnija katlu ražošanu. Pēc tam turpināsiet ceļu uz Antsirabe, vērojot skaistas kalnu ainavas, rīsu laukus un gleznainus vietējo ciematiņu skatus.Antsirabe pilsētiņu 19.gs. beigās dibināja norvēģu misionārs, kurš šeit izveidoja atpūtas un veselības centru, kas darbojas joprojām. Šajā pilsētā 1955. gadā izsūtījumā dzīvoja Marokas karalis Muhameds V. Vieta ir arī pazīstama ar vietējām rikšām, tādēļ tieši šādi – ar vienu 6000 “pousse–pousse” karieti iesakām apskatīt pilsētu brīvajā laikā.Antsirabe Jūs gaida rikšu un velosipēdu ražošanas cehs, izšuvumu darbnīca, dārgakmeņu apstrādes darbnīca un neliela darbnīca, kur taisa izstrādājumus no zebu ragiem.Vakariņas un nakšņošana mājīgā pansijā Couleur Cafe Guest House.

6. DIENA. Antsirabe – Ranomafana
Pēc brokastīm viesnīcā Antsirabe pilsētiņas apskates ekskursija ar vietējām rikšām – pusse-pousse.Tad turpināsiet ceļu dienvidu virzienā pāri kalnienei uz Ambositra, Madagaskaras rokdarbu galvaspilsētu, kas atrodas 105 km no Antsirabes. Pilsēta pazīstama ar Zafimaniry kokgrebumiem, kas ir iekļauti UNESCO nemateriālā kultūras mantojuma sarakstā. Tādēļ šeit apmeklēsiet kokgrebumu darbnīcu, kā arī darbnīcas, kur apstrādā dārgakmeņus un vēršu ragus.Pēc pusdienām dosieties tālāk uz Ranomafana lietus mežu.Vakariņas un nakšņošana Centrest Lodge.

7. DIENA. Ranomafana – Ambalavao
Broakstis viesnīcā.Ranomafana nacionālā parka apmeklējums. Šis parks ir iekļauts UNESCO pasaules dabas mantojuma sarakstā. Palmas, orhidejas, bambuss, papardes, dažādi ārstnieciskie augi. Liela dzīvnieku dažādība – lemuri, hameleoni, zirnekļi, vardes un citi salas faunas pārstāvji.Pēc pārgājiena izbraukšana uz Ambalavao pilsētiņu. Pa ceļam skaista senatnīga pilsētiņa Fianarantsoa. Šajā pilsētā atrodas jauka vecpilsēta, kuras arhitektūrā vērojami dažādi kolonizācijas posmi salas vēsturē. Šeit atrodas universitāte, vecākā luterāņu katedrāle, kā arī teoloģijas seminārs. Apmeklēsiet arī slaveno fotolaboratoriju Pierrot Men.Pēc pastaigas pa Fianarantsoa turpināsiet ceļu uz Ambalavao.Vakariņas un nakšņošana Aux Bougainvillees.

8. DIENA. Ambalavao – Ranohira (Isalo)Pēc brokastīm apmeklēsiet Antemoro papīra ražotni, kurā tradicionālā veidā ražo dekoratīvo papīru.Pēc ekskursijas dosieties tālāk uz Ranohira, pa ceļam apskatot Anja Community rezervātu, kur var sastapt unikālus lemurusLemur Catta.Vakarā ieradīsieties viesnīcā pie Isalo klinšu veidojumiem. Vakara programma Isalo Nacionālajā parkā – saulriets pie La Fenetre.Vakariņas un nakšņošana Isalo Ranch.

9. DIENA. Ranohira (Isalo)
Ceļojumu turpināsiet parka reindžera pavadībā. Izbaudot mēness virsmai līdzīgos skatus, dosieties pārgājienā pa Isalo kanjoniem un oāzēm, kas veidojušās Jūras laikmetā. Pastaigas laikā redzēsiet dažādas putnu sugas, savdabīgus un unikālus klinšu veidojumus, kā arī gredzenastes lemurus. Pēc pastaigas varēsiet nopeldēties dabīgi veidotajos ūdensbaseinos. Pēc ekskursijas atgriezīsieties jau zināmajā viesnīcā.

10. DIENA. Ranohira (Isalo) – Toliara – Ifaty
No rīta dosieties okeāna virzienā. 240 km garajam braucienam uz Ifaty pilsētu būs nepieciešamas četras stundas. Pa ceļam redzēsiet pilsētiņas, kas radušās “safīra drudža” (reģionā tika atklāti safīri) laikā, un pirmos baobabus Zombitse-Vohibasia nacionālajā parkā.Apmeklēsiet arī Antsokay dendrāriju, kur varēsiet iepazīt unikālos augus, kas pielāgojušies šī reģiona karstajam un sausajam klimatam. Parkā arī dzīvo dažādi dzīvnieki, tajā skaitā – peļlemuri un mazie ežtenreki. Tulear pilsētā apmeklēsiet arī jūras gliemežvāku tirgu, kur vietējie iedzīvotāji pārdod pašu ražotos izstrādājumus no gliemežvākiem.Vakariņas un nakšņošana Nautilus Hotel.

11.-12. DIENA. Ifaty
Brīvais laiks pie pludmales.

13. DIENA. Ifaty – Antananarivo
Pēc brokastīm un brīva rīta atpūtai, pēcpusdienā dosieties uz Toliara lidostu un veiksiet īsu iekšējo lidojumu uz Antananarivo. Ielidojot Jūs sagaidīs un nogādās viesnīcā Antananarivo. Pēcpusdienā apmeklēsiet Antananarivo amatnieku tirdziņu, lai pirms lidojuma mājup iegādātos suvenīrus – kokgrebumus, Antemoro papīru, zīda šalles un pusdārgakmeņus.Vakariņas un nakšņošana Belvedere Hotel.

14. – 15. DIENA. Antananarivo – Rīga
Pēc brokastīm viesnīcā apmeklēsiet Ambohimanga pakalnu, kas atrodas apmēram 21 km attālumā no galvaspilsētas un ir iekļauts UNESCO pasaules kultūras mantojuma sarakstā. Pēcpusdienā transfērs uz lidostu un lidojums ar pārsēšanos mājup. Nākamās dienas pusdienlaikā ielidosiet Rīgā.

Ceļojuma cenā iekļauts

lidojumi ekonomiskajā klasē no Rīgas ar pārsēšanos

iekšzemes lidojums Toliara – Antananarivo

lidojumu laikā bagāžas pārvadāšana 1 vienība līdz 20 kg katram un rokas bagāža 8 kg

izmitināšana programmā minētajās vai līdzīgas kategorijas viesnīcās/ pansijās/ viesu mājās

komfortabls transports pārbraucienu laikā

angliski vai krieviski runājošais gids ekskursiju laikā

parku un dabas rezervātu apmeklējums pēc programmas ar vietējiem gidiem

nodokļi un tūristu nodevas

Vietu skaits ceļojumā ir ierobežots! Piedāvājuma cena un pieejamība tiks apstiprināta pēc pieprasījuma saņemšanas!

Papildu izmaksas

  • Madagaskaras vīza – 30 EUR
  • papildus ēdienreizes
  • dzērieni pie edienreizēm un dienas laikā
  • dzeramnaudas
  • apdrošināšana
  • piemaksa par vienvietīgo izmitināšanu – 356 EUR

Apmaksas noteikumi

  • Pirmā iemaksa sākot no 20% no ceļojuma vērtības

Par galamērķi

Idilliskas Indijas okeāna pludmales

Mežonīgo lietus mežu skaistums

Burvīgas baobabu alejas

Savvaļas dzīvnieku bagātība

Fantastiski klinšu labirinti

Unikālas kultūras pieredze

Journey of a lifetime – lemuru un baobabu zeme Madagaskara

3,069 *

* katram pieaugušajam divvietīgā numurā ar brokastīm un vakariņām

Ceļojuma ilgums

14 dienas

Ceļojuma sākums

22. aprīlī

Uzdot Jautājumu