Vanilla Travel ārkārtas situācijas laikā klientus birojā un pa telefonu neapkalpo! Sazinieties ar mums rakstot uz travel@vanillatravel.com

Kubas simts nokrāsas un All Inclusive pludmales atpūta

Par ceļojumu

12 iespaidiem piesātinātās dienās apceļosiet Kubu

Iepazīsiet Havanas un Trinidadas vēsturiskos centrus, kā arī Vinjales un Pinar del Rio - zaļo Kubas reģionu

Uzzināsiet, kā tiek audzēta tabaka slavenajiem Kubas cigāriem un ražots cukurs

Ar katamarānu dosieties uz Cayo las Iguanas / Ancon pussalu un snorkelēsiet pie koraļļu rifa

Apskatīsiet gleznainus ezerus un Salto El Rocio ūdenskritumu Guanayara nacionālajā parkā

Baudīsiet All Inclusive pludmales atpūtu Trinidadas un Cayo Santa Maria salas balto smilšu pludmalēs

Lidojums 18. oktobrī

Ceļojuma programma

1.diena
Lidojums no Rīgas uz Havanu ar pārsēšanos. Ieradīsieties Havanā, kur Jūs sagaidīs lidostā un aizvedīs uz viesnīcu. Te paliksiet viesnīcā Memories Miramar 4* trīs naktis. Vakariņas viesnīcā.
2. diena
Pēc brokastīm sāksies Havanas apskates ekskursija. Ekskursija ilgs visu dienu, tās laikā apmeklēsiet Morro Cabana cietokšņa skatu laukumu, pastaigāsieties pa Havanas vēsturisko centru, apmeklēsiet ruma muzeju ar ruma un kafijas degustāvciju, apskatīsiet Ieroču un Katedrāles laukumus, pusdienosiet restorānā “El Aljibe”. Revolūcijas muzeja ēkas panorāmas apskate, Centrālais parks, Havanas Lielais teātris un Kapitolijs. Atpakaļ brauksiet pa promenādi gar okeānu un ieskatīsieties Havanas jaunajos rajonos un Revolūcijas laukumā. Atgriezīsieties viesnīcā gar Universtitātes pilsētiņu. Vakarā dosieties uz Lielgabalu šaušanas ceremoniju San Carlos de la Cabana cietoksnī un vakariņām restorānā “12 apustuļi”. Pēc vakariņām atgriešanās viesnīcā.
3.diena
Brokastis viesnīcā. Pēc brokastīm izbrauksiet ekskursijā uz Vinjales un Pinar del Rio, zaļo Kubas reģionu. Te tiek audzēta labākā tabaka Kubā un tāpēc apmeklēsiet gan cigāru gatavošanas rūpnīcu, gan viesosieties pie vietējiem iedzīvotājiem un apskatīsiet kā viņi audzē tabaku un arī kā dzīvo. Pusdienosiet vietējā restorānā un pēc tam uzkāpsiet Los Jazmines skatu laukumā no kura paveras skats uz visu Vinjales ieleju, vēlā pēcpusdienā atgriezīsieties Havanā. Vakariņosiet restorānā “Tocororo”.
4.diena
Brokastis viesnīcā. Brauksiet tālāk uz Cienfuegos, pa ceļam būs apstāšanās “Fiesta Campesina” fermā, lai redzētu vietējo augu valsti, kas ir sastopama tikai Zapatas pussalā. Turpināsiet ceļu uz Cienfuegos. Pusdienosiet jahtu kluba restorānā “Nautico”. Pēc pusdienām apskatīsiet Cienfuegos pilsētu – Kubas vienīgo pilsētu, kuru dibināja francūži. Pēc pilsētas apskates turpināsiet braucienu līdz Trinidadai. Izmitināšana 4* viesnīcā Memories Trinidad del Mar ar All Inclusive.
5.diena
Brokastis viesnīcā. Pēc brokastīm izbrauciens jūrā ar katamarānu uz Cayo las Iguanas / Ancon pussalu. Snorkelēšana pie koraļļu rifa. Atpūta balto smilšu pludmalē. Jūras velšu pusdienas un peldēšanās. Vakarā atgriešanās Trinidadā. Vakariņas viesnīcā.
6.diena
Pēc brokastīm viesnīcā pilsētas apskates ekskursija. Trinidada ir viena no pirmajām pilsētām Kubā, kuru dibināja spāņu kolonizatori 16.gs. sākumā, pilsēta ir iekļauta UNESCO kultūras mantojuma sarakstā. Apmeklēsiet Sv.Trīsvienības baznīcu ar greznu altāri, galveno laukumu, Brunet grāfa pili, kur šobrīd atrodas pilsētas muzejs. Apmeklēsiet “Canchanchara” tavernu, lai nodegustētu dzērienu ar tādu pašu nosaukumu. Pusdienas restorānā “Factoria Santa Ana”. Pēc pusdienām izbraukšana uz cukurfabriku ieleju Los Ingenios, welcome kokteilis restorānā “Manaca Inzaga”. Brauciena turpinājums uz Topes de Collantes. Izmitināšana viesnīcā Los Helechos 3*. Vakariņas. brīvais laiks.
7.diena
Pēc brokastīm viesnīcā ekskursija uz Guanayara nacionālo parku, kas atrodas 15km attālumā no Topes de Collantes. Pārgājiena laikā iepazīsieties ar šī reģiona floru un faunu. Pārgājiens ir ~5km pa parka takām gar gleznainiem ezeriem līdz Salto El Rocio ūdenskritumam. Pēc vēlēšanās kādus 500m var iet pa upi. Pusdienas kreolu gaumē restorānā “La Gallega”. Kafijas nama apmeklējums. Atgriešanās viesnīcā. Vakariņas restorānā “Mi Retiro”.
8.diena
Pēc brokastīm viesnīcā izbraukšana Cayo Santa Maria salas virzienā. Pa ceļam Santa Clara pilsētas panorāmas apskate, apstāšanās pie Če Gevaras memoriāla. Pusdienas restorānā “Santa Rosalia”. Pēc pusdienās Remedios pilsētas panorāmas apskate. Cukura rūpnīca Marcelo Salado un tvaika vilcienu muzejs. Pēcpusdienā ierašanās Cayo Santa Maria. Izmitināšana viesnīcā Grand Memories Cayo Santa Maria 5* ar viss iekļauts ēdināšanu.
9.-11.diena atpūta pie pludmales
12.diena
Brīvais laiks līdz plkst. 14:00. Transfērs uz Havanu. Izmitināšana viesnīcā Plaza 3*+ pilsētas centrā. Pēdējais laiks suvenīru iegādei un izbraucienam pa pilsētu ar retro automobile (par papildus samaksu)
13.diena
Pēdējais laiks suvenīru iegādei un izbraucienam pa pilsētu ar retro automobile (par papildus samaksu). Transfērs uz lidostu lidojumiem mājup. Nakts lidmašīnā
14.diena ierašanās Rīgā

Ceļojuma cenā iekļauts

lidojumi ekonomiskajā klasē

nododamā bagāža katram, nododamā bagāža līdz 23kg un rokas bagāža 8kg

3 naktis viesnīcā Havanā Memories Miramar 4* ar brokastīm

2 naktis Trinidadas viesnīcā Memories Trinidad del Mar 4* ar viss iekļauts ēdināšanu

2 naktis viesnīcā Los Helechos 3* Topes de Collantes ar brokastīm

4 naktis Cayo Santa Maria viesnīcā Grand Memories Cayo Santa Maria 5* ar viss iekļauts ēdināšanu

1 nakts viesnīcā Plaza 3*+ ar brokastīm Havanā atpakaļceļā

ekskursiju programma 7 dienas ar krieviski runājošo gidu grupā un pusdienām/ vakariņām katru dienu

transfērs Havanas lidosta - viesnīca

transfērs - Cayo Santa Maria viesnīca - viesnīca Havanā

transfērs - viesnīca Havanā - lidosta

Vietu skaits par ceļojumā ir ierobežots! Piedāvājuma cena un pieejamība tiks apstiprināta pēc pieprasījuma saņemšanas!

Papildu izmaksas

  • Kubas karte 50 EUR personai
  • Servisa nodeva 3 USD no personas

Apmaksas noteikumi

  • Pirmā iemaksa sākot no 20% no ceļojuma vērtības

Par galamērķi

"Ceļojuma pagātnē" sajūta

Idilliskas pludmales un daba

Deju ritmi un mūzika

Slavenie Kubas cigāri un rums

Koloniālā arhitektūra

Autentiska un viesmīlīga vide

Kubas simts nokrāsas un All Inclusive pludmales atpūta

2,172 *

* katram pieaugušajam divvietīgā numurā ar brokastīm, pusdienām un vakariņām

Ceļojuma ilgums

12 dienas

Ceļojuma sākums

18. oktobrī

Uzdot Jautājumu