Maģiskā Meksika – ekskursijas un All Inclusive pludmales atpūta

Par ceļojumu

Iespaidiem bagāts 13 dienu ceļojums Meksikā

Iepazīsiet Meksikas ievērojamākos arhitektūras meistardarbus un slavenākos muzejus

Redzēsiet grandiozos aktīvos vulkānus - Popokatepetlu un Istaksiatlu

Brauksiet pa upi ar laivām Usumasinta džungļos un atsvaidzināsieties Ik-Kil pazemes ezerā

Apmeklēsiet iespaidīgos seno maiju arhitektūras pieminekļus

Apskatīsiet vienu no 7 jaunajiem pasaules brīnumiem - Kukulkāna piramīdu jeb “akmens kalendāru”

Baudīsiet 4 dienu All Inclusive atpūtu 4* pludmales  viesnīcā NYX Cancun

Lidojumi 13. novembrī

Ceļojuma programma

1.diena

Lidojums no Rīgas uz Mehiko ar pārsēšanos. Ieradīsieties Mehiko, kur Jūs sagaidīs lidostā un aizvedīs uz viesnīcu.

 

2.diena

Pēc brokastīm dosieties Mehiko apskates ekskursijā, kuras laikā apmeklēsiet Zocalo laukumu, pilsētas katedrāli un Prezidenta pili, kur atrodas slavenā meksikāņu mākslinieka Diego Rivjēras freskas. Apmeklēsiet Nacionālo antropoloģijas muzeju, kas tiek uzskatīts par vienu no labākajiem muzejiem ne tikai Latīņamerikā, bet arī pasaulē. Iespaidīgā kolekcija sastāv no daudziem arheoloģiskiem un etnogrāfiskiem eksponātiem, kas savākti no visas Meksikas. Pēcpusdienā dosieties uz Теоtihuakanas arheoloģisko kompleksu, kur redzēsiet slavenās Saules  un Mēness piramīdas, Nāves ceļu un Spārnotās Čūskas templi. Atgriešanās Mehiko un nakts viesnīcā.

 

3.diena

Pēc brokastīm izbraukšana no Mehiko uz Pueblu. Pa ceļam redzēsiet grandiozos aktīvos vulkānus – Popokatepetlu un Istaksiatlu. Pueblo jeb “Enģeļu pilsēta” ir viena no skaistākajām koloniālā laika pilsētām Meksikā. Tā slavena ar Talavera stila keramiku, rokdarbiem, greznām baznīcām un kapellām. Vakarā ierašanās Verakrusā – viena no lielākajām ostām valstī, kas slavena ar saviem optimistiski noskaņotajiem iedzīvotājiem, lielisku kafiju un bagātām tradīcijām. Nakšņošana 4* viesnīcā Verakrusā.

 

4.diena

Pēc brokastīm izbraukšana no Verakrusas virzienā uz Palenkes pilsētu. Apmeklēsiet La Ventas brīvdabas muzeju netālu no Villahermosa pilsētas. Tajā atrodas slavenās akmens galvas un citas Amerikas vecākās un noslēpumainākās civilizācijas – Olmeku – kulta skulptūras. Ierašanās Palenkē un nakts 4* viesnīcā.

 

5.diena

Agra izbraukšana no viesnīcas, brokastis pa ceļam. Dosieties uz Usumasinta upes grīvas džungļiem, kur ar laivām pārcelsieties pāri upei – tas ir vienīgais veids, kā nokļūt seno maiju civilizācijas drupās. Jašičilana ir gleznaina vieta – ļoti senas kultūras šūpulis, kuru ieskauj džungļi ar bagātīgu floru un faunu. Atpakaļceļā apmeklēsiet  krāšņu ūdenskritumu. Vakarā atgriešanās Palenkē un nakšņošana 4* viesnīcā.

 

6.diena

Pēc brokastīm apmeklēsiet vienas no skaistākajām maiju civilizācijas drupām Palenkē. Vēlāk transfērs uz gleznaino koloniālo ostas pilsētu Kampeči. Iesakām doties izbraucienā ar tūristu vilcieniņu par papildu samaksu). Nakts viesnīcā Kampečē vai tās tuvumā.

 

7.diena

Pēc brokastīm dosieties uz Ušmalu – vienu no skaistākajām maiju pilsētām  ar lielisku Puukas stila arhitektūru, kas mūsdienās nav zaudējusi savu šarmu. Pēc tam dosieties uz Jukatanas štata galvaspilsētu Meridu, kur apskatīsiet Neatkarības laukumu un Paseo del Montejo – plašu avēniju, kur atrodas greznas Eiropas stila rezidences, kas celtas 19.-20.gs. mijā. Nakšņošana 4* viesnīcā Meridā.

 

8.diena

Pēc brokastīm dosieties uz seno Čičenicu, kas savulaik bijusi viens no galvenajiem maiju civilizācijas centriem. Šeit atrodas viens no 7 jaunajiem pasaules brīnumiem – Kukulkāna piramīda jeb “akmens kalendārs”  un citi grandiozi maiju arhitektūras pieminekļi, tai skaitā observatorija un lielākais rituālās bumbas spēles laukums Centrālamerikā. Brauciena turpinājumā apmeklēsiet skaisto pazemes ezeru Ik-Kil, kura vēsais ūdens atsvaidzinās Jūs pirms došanās uz piekrasti. Vakarā ierašanās Kankūnas kūrortā, nakšņošana viesnīcā “NYX Cancun”.

 

9– 11.diena

Brīvas dienas atpūtai pludmalē

 

12.diena

No rīta brīvais laiks, izrakstīšanās no viesnīcas. Vēlā pēcpusdienā transfērs uz lidostu lidojumiem mājup. Nakts lidmašīnā

 

13.diena

Ierašanās Rīgā

Ceļojuma cenā iekļauts

lidojumi ekonomiskajā klasē

nododamā bagāža katram līdz 23 kg un rokas bagāža 8 kg

7 naktis 4* viesnīcās ar brokastīm ekskursiju tūres laikā

4 naktis 4* viesnīcā NYX Cancun ar All Inclusive ēdināšanu

7 dienu grupas ekskursiju programma ar krieviski runājošu gidu

ieejas maksas tūrisma objektos atbilstoši programmai

transfērs lidosta - viesnīca Mehiko

transfērs viesnīca Kankūnā – lidosta

Vietu skaits ceļojumā ir ierobežots! Piedāvājuma cena un pieejamība tiks apstiprināta pēc pieprasījuma saņemšanas!

Papildu izmaksas

Dzeramnaudas gidiem un šoferiem.

Apmaksas noteikumi

  • Pirmā iemaksa sākot no 20% no ceļojuma vērtības

Par galamērķi

Kolorīta un krāsaina vide

Karību jūras pludmales

Pasaulslavenas vēsturiskas celtnes

Acteku un maiju kultūras pieminekļi

Tekilas dzimtene

Latīņamerikas atmosfēra

Maģiskā Meksika – ekskursijas un All Inclusive pludmales atpūta

2,885 *

* katram pieaugušajam divvietīgā numurā ar brokastīm

Ceļojuma ilgums

13 dienas

Ceļojuma sākums

13. novembrī

Uzdot Jautājumu