COVID Ceļojumu ierobežojumi

Aktualitātes

26.10.2020

Lai Tev būtu vieglāk izvēlēties nākamā atpūtas ceļojuma galamērķi atpūtas ceļojuma, esam apkopojuši ierobežojumus vienuviet. 

Šeit Tu atradīsi aktuālāko informāciju par ceļošanu un COVID-19 ierobežojumiem populārākajos arpūtas galamērķos.

09.10.2020

Mainīti noteikumi par pašizolācijas ievērošanu pēc ceļojuma

Ir mainīti noteikumi, kas paredz no kurām valstīm atgriežoties nepieciešams ievērot pašizolāciju. Turpmāk pašizolācija ir jāievēro no valstīm, kurās 14 dienu kumulatīvā saslimšana uz 100,000 cilvēku ir augstāka nekā Latvijā. Šo slieksni nosaka reizi nedēļā – piektdienās. 

Ar konkrētu valstu rādītājiem, kā arī noteiktajiem ceļošanas ierobežjumiem, vari iepazīties zemāk, sadaļā “Noderīga informācija”.

Noderīga informācija

European Centre for Disease Prevention and Control dati tiek atjaunoti reizi dienā. Tāpēc šeit ir pieejama aktuālākie saslimstības rādītāji.

Slimību profilakses un kontroles centra dati tiek atjaunoti reizi nedēļā. Pēc šiem datiem tiek noteikti ierobežojumi atgriežoties Latvijā.

Latvijas Republikas Ārlietu ministrijas rekomendācijas ceļotājiem, kas plāno doties ceļojumā vai atrodas ārvalstīs. 

Izmaiņas Vanilla Travel ikdienas darbā

Nav noslēpums, ka COVID-19 izraisītā krīze ir būtiski ietekmējusi tieši ceļojumu nozari. Tāpēc mums ir nācies veikt būtiskas izmaiņas ikdienas darbā. Zemāk esam apkopojuši galvenās izmaiņas. 

Birojā apkalpojam tikai iepriekš vienojotes par tikšanos

Tā kā mūsu kolektīvs ikdienā strādā no mājām, birojā klientus apkalpojam tikai iepriekš pierakstoties. Lai pieteiktos vizītei birojā, lūdzu raksti uz travel@vanillatravel.com

Pa biroja telefonu šobrīd klientus neapkalpojam

Kolektīva samazināšanas un lielā zvanu apjoma dēļ, klientus pa biroja telefonu šobrīd nevaram apkalpot. Sazinies pa tiešo ar savu konsultantu vai raksti mums uz travel@vanillatravel.com

Neparasti lielā jautājumu apjoma dēļ, mēs atbildam lēnāk nekā parasti. Atbilde var aizņemt līdz nedēļai. Mēs dodam prioritāti jautājumiem par ceļojumiem tuvākā mēneša laikā. 

Mūsu klientu drošība un garantijas

Vanilla Travel ir Latvijas tūrisma aģentu asociācijas ALTA biedrs ar vairāk nekā 25 gadu pieredzi un uzticamības reputāciju.

Mūsu sadarbības partneri visā pasaulē ir rūpīgi izvēlēti, pārbaudīti un droši tūrisma pakalpojumu sniedzēji.

Klienta iemaksātās naudas summas apdrošināšana

Apdrošinātājs: “ERGO Insurance SE
Polises reģistrācijas numurs: 934000182
Garantija derīga: 15.06.2020 – 14.06.2021
Summa: 50 000 EUR

Starptautiskās gaisa pārvadātāju asociācijas (IATA) garantija:

Reģistrācijas numurs: 67320260
Garantijas summa: 128 000 EUR

Sazinies ar mums