COVID Ceļojumu ierobežojumi

Aktualitātes

25.09.2020

Kipra tiek iekļauta "dzeltenajā sarakstā" - jāievēro pašizolācija

SPKC iekļauj Kipru “dzeltenajā sarakstā”. Tas nozīmē, ka, atgriežoties no ceļojuma uz šo valsti, ir jāievēro 14 dienu pašizolācija. Šobrīd mēs vēl nezinām, kā tas ietekmēs Latvijas tūroperatoru organizēto ceļojumu norisi.

Ja esi ieplānojis doties ceļojumā uz Kipru oktobrī un ceļojumu esi iegādājies pie Vanilla Travel, ceļojumu konsultants ar Tevi sazināsies, tiklīdz saņemsim precīzu informāciju par ceļojumu. 

Ja esi ieplānojis doties ceļojumā uz Kipru novembrī vai vēlāk, šobrīd tiek paredzēts, ka ceļojumā varēsi doties bez ierobežojumiem. Ja ceļojums tiks atcelts, mēs Tevi informēsim.

Jautājumu gadījumā, lūdzu, raksti uz travel@vanillatravel.com

Noderīga informācija

European Centre for Disease Prevention and Control dati tiek atjaunoti reizi dienā. Tāpēc šeit ir pieejama aktuālākie saslimstības rādītāji.

Slimību profilakses un kontroles centra dati tiek atjaunoti reizi nedēļā. Pēc šiem datiem tiek noteikti ierobežojumi atgriežoties Latvijā.

Latvijas Republikas Ārlietu ministrijas rekomendācijas ceļotājiem, kas plāno doties ceļojumā vai atrodas ārvalstīs. 

Izmaiņas Vanilla Travel ikdienas darbā

Nav noslēpums, ka COVID-19 izraisītā krīze ir būtiski ietekmējusi tieši ceļojumu nozari. Tāpēc mums ir nācies veikt būtiskas izmaiņas ikdienas darbā. Zemāk esam apkopojuši galvenās izmaiņas. 

Birojā apkalpojam tikai iepriekš vienojotes par tikšanos

Tā kā mūsu kolektīvs ikdienā strādā no mājām, birojā klientus apkalpojam tikai iepriekš pierakstoties. Lai pieteiktos vizītei birojā, lūdzu raksti uz travel@vanillatravel.com

Pa biroja telefonu šobrīd klientus neapkalpojam

Kolektīva samazināšanas un lielā zvanu apjoma dēļ, klientus pa biroja telefonu šobrīd nevaram apkalpot. Sazinies pa tiešo ar savu konsultantu vai raksti mums uz travel@vanillatravel.com

Neparasti lielā jautājumu apjoma dēļ, mēs atbildam lēnāk nekā parasti. Atbilde var aizņemt līdz nedēļai. Mēs dodam prioritāti jautājumiem par ceļojumiem tuvākā mēneša laikā. 

Mūsu klientu drošība un garantijas

Vanilla Travel ir Latvijas tūrisma aģentu asociācijas ALTA biedrs ar vairāk nekā 25 gadu pieredzi un uzticamības reputāciju.

Mūsu sadarbības partneri visā pasaulē ir rūpīgi izvēlēti, pārbaudīti un droši tūrisma pakalpojumu sniedzēji.

Klienta iemaksātās naudas summas apdrošināšana

Apdrošinātājs: “ERGO Insurance SE
Polises reģistrācijas numurs: 934000182
Garantija derīga: 15.06.2020 – 14.06.2021
Summa: 50 000 EUR

Starptautiskās gaisa pārvadātāju asociācijas (IATA) garantija:

Reģistrācijas numurs: 67320260
Garantijas summa: 128 000 EUR

Sazinies ar mums