Visi atpūtas ceļojumu galamērķi 2022/2023

Ko uzzināsi šajā rakstā:

Čarterceļojumi

Izvēlies kādu no ceļojumu paketēm ar mūsu partneru, tūroperatoru, sagatavotajiem piedāvājumiem, kur cenā iekļauts gan lidojums un apmešanās viesnīcā, gan transfērs lidosta-viesnīca-lidosta.

 • Piedāvājam tikai pārbaudītas, novērtētas un attiecīgajai kategorijai atbilstošas viesnīcas.
 • Cena tiek salīdzināta pie visiem tūroperatoriem un piedāvāta izdevīgākā.

 

Ēģipte

Ēģipte ir seno civilizāciju šūpulis, kas saglabājusi ievērojamus arhitektūras pieminekļus vēl no seno faraonu laikiem. Tās krastus rotā kilometriem garas pludmales, bet jūras dzīles – krāšņi koraļļu rifi. Šī ir kontrastu zeme, kurā tradicionālie beduīnu ciemati tuksnesī pastāv līdzās eiropeiskām All Inclusive viesnīcām populārajās Šarmelšeihas un Hurgadas kūrortpilsētās.

Lieliskie Ēģiptes laikapstākļi ļauj baudīt pludmales atpūtu un ūdens priekus visu gadu, bet plašās izklaides iespējas viesnīcās ar dažādiem baseiniem un akvaparkiem, kā arī interesantā ekskursiju programma nodrošina to, ka šeit patiks gan bērniem, gan pieaugušajiem.

Uzzini vairāk par atpūtas iespējām Ēģiptē šeit.

Labākais laiks atpūtai Ēģiptes kūrortos

Ēģiptē saule silda visu gadu, tādēļ pludmales atpūtu šeit var baudīt jebkurā gadalaikā. Tās laikapstākļi iedalās trīs sezonās:

 • vasara sezona (~ +27 °C) – no aprīļa līdz oktobrim
 • starpsezona (~ +23°C) – marts un novembris
 • ziemas sezona (~ +21 °C) – no decembra līdz februārim

Ar Covid – 19 drošības noteikumiem ceļojumam uz Ēģipti var iepazīties šeit.

Maroka

Maroka – tā ir Tuvo Austrumu maģija, berberu tradīcijas, senas akmens pilsētas, neskaitāmos toņos vizošas Sahāras tuksneša kāpas un zaļojošas oāzes, kā arī bezgalīgi garas smilšu pludmales, ko apskalo balti putojoši okeāna viļņi. Te patiks tiem ceļotājiem, kuri ir atvērti citādas kultūras piedzīvojumam, neskaitāmiem kontrastiem un plašai emociju gammai, kā arī ir gatavi ļauties kaulēšanās priekam ielu un tirgus laukumu burzmā.

Uzzini vairāk par atpūtas iespējām Marokā šeit.

Labākais laiks atpūtai Marokas kūrortos

Maroku šķērso divas klimatiskās zonas un laikapstākļus lielā mērā ietekmē gan Atlasa kalnu, gan Sahāras tuksneša tuvums, tādēļ dažādos valsts reģionos klimats var būtiski atšķirties. Pludmales atpūtai un ekskursijām piemērotākie laikapstākļi būs starpsezonā, jo vasarās valda liels karstums, no kura paglābties var vien Atlantijas okeāna piekrastē, bet ziemas sezonā – laikapstākļi ir vairāk piemēroti tuksneša iepazīšanai un citām ekskursijām.

Marokas laikapstākļus var iedalīt trīs sezonās:

 • vasaras sezona (~ +29 °C) – no jūnija līdz augustam
 • starpsezona (~ +25°C) – aprīlis – maijs un septembris – oktobris
 • ziemas sezona (~ +16 °C) – no novembra līdz martam

Ar Covid – 19 drošības noteikumiem ceļojumam uz Maroku var iepazīties šeit.


Turcija

Četru jūru ieskautā Turcija ar savu saulaino vasaras klimatu, daudzveidīgo dabu un plašajām atpūtas iespējām visa vecuma ceļotājiem ir viens no populārākajiem ceļojumu galamērķiem pasaulē. Savukārt, Antālijas kūrortzona, kas stiepjas gar siltās Vidusjūras piekrastiir īpaši iemīļota tieši pludmales atpūtnieku vidū. Tā ietver sevī slaveno Alānijas kūrortpilsētu, jauko Sidi, mūsdienīgo Beleku, populāro Kemeru, kā arī daudzas mazas pilsētiņas, no kurām katra ir ar savu īpatnējo šarmu.

Turcija patiks ikvienam, kam svarīgas daudzpusīgas izklaides iespējas. Šeit varēsi baudīt izslavēto All Inclusive atpūtu ar bagātīgām maltītēm, plašu ekskursiju piedāvājumu gan uz vēsturiskiem UNESCO mantojumā iekļautiem objektiem, gan dabas parkiem ar raftingu pa krāčainām upēm. Savukārt, bērnus sajūsminās milzīgie akvaparki viesnīcu teritorijās un tematiskās aktivitātes.

Uzzini vairāk par atpūtas iespējām Turcijā šeit.

Labākais laiks atpūtai Turcijas kūrortos

Pludmales atpūtai piemērotākie un siltākie laikapstākļi Turcijas kūrortos ir vasaras mēnešos – no jūnija līdz augustam. Šajos mēnešos klimats ir karsts, saulains un ūdens ir ideāli piemērots peldēšanai.

Ja vēlies veltīt laiku gan pludmales atpūtai, gan ekskursijām un izteikts karstums šķiet traucējošs, tad labākie mēneši Turcijas iepazīšanai būs no aprīļa līdz maijam un no septembra līdz oktobrim, kad laika apstākļi ir patīkami silti, taču ne pārlieku karsti.

Ar Covid – 19 drošības noteikumiem ceļojumam uz Turciju var iepazīties šeit.

Spānija

Spānija lepojas ar savu eleganto arhitektūru un saulainajām pludmalēm, kā arī brīnišķīgajiem botāniskajiem dārziem un dabas parkiem, kuros acis priecē skati uz klinšainiem kalniem, vulkāniskām ainavām un zaļām ielejām. Ceļotāju vidū īpaši iemīļotas ir saulainās Kanāriju salas un slavenā Costa del Sol reģiona kūrortpilsētas Malagā, kur pieejamas visdažādākās atpūtas iespējas – sākot ar pastaigām pilsētās un dabas parkos un beidzot ar izbraucieniem ar jahtām un aizraujošām izklaidēm pasaulslavenos atrakciju parkos.

Spānijas piekrastes pilsētas un tai piederošās Kanāriju salas ir piemērota izvēle atpūtas ceļojumam gan ar otro pusīti vai draugu lokā, gan ģimenēm ar bērniem, jo rosīgajos piekrastes kūrortos ikviens var atrast sev interesantu nodarbi. Šeit varēsiet relaksēties komfortablās viesnīcās pie labiekārtotām pludmalēm, baudīt spāņu klutūru un atmosfēru kolorītajās pilsētās, kā arī apbrīnot brīnišķīgos tikai Spānijai raksturīgos dabas skatus.

Uzzini vairāk par atpūtas iespējām Spānijā šeit.

Labākais laiks atpūtai Spānijā un tās salās

Pludmales atpūtai piemērotākie un siltākie laikapstākļi Malagā ir no jūnija līdz septembrim. Šajos mēnešos klimats ir karsts, saulains un ūdens ir ideāli piemērots peldēšanai. Ja vēlies veltīt laiku ekskursijām un karstums šķiet traucējošs, tad labākie mēneši ceļojumam uz Malagu būs maijs un oktobris, kad laika apstākļi ir silti, taču ne karsti.

Savukārt, Kanāriju salās – Grankanārijā un Tenerifē saule un siltums valda visu gadu, tādēļ pludmales atpūtu un ekskursijas šeit var baudīt jebkurā gadalaikā.

Ar Covid – 19 drošības noteikumiem ceļojumam uz Spāniju var iepazīties šeit.

Grieķija

Grieķija ceļotājus vilina ne vien ar antīkajām vēstures liecībām, bet arī gleznainajām pludmalēm tās piekrastes salās – populārajā Krētā, senatnīgajā Rodā, zaļajā Korfu, šarmantajā Kefalonijā, romantiskajā Santorini un autentiskajā Peloponesas pussalā. Katra sala ir unikāla ar savu šarmu, dabas skatiem un apskates objektiem, kas bieži apvīti ar sengrieķu mītiem un leģendām.

Ģimenes ar bērniem te atradīs lieliskas viesnīcas ar izklaides pasākumiem, ūdens atrakcijām un rotaļu laukumiem, kā arī interesantus un izglītojošus apskates objektus un tematiskos parkus. Jauniešus priecēs rosīgas kūrortpilsētas ar bāriem, restorāniem un naktsklubiem, kā arī ūdens sports un iespēja apceļot salas ar mašīnu vai doties pārgājienos pa dabas takām. Pāri būs sajūsmā par fantastiskiem saulrietiem, romantiskiem ciematiņiem un satriecošiem saulrieta skatiem.

Uzzini vairāk par atpūtas iespējām Grieķijas salās šeit.

Labākais laiks atpūtai Grieķijas salās

Pludmales atpūtai piemērotākie un siltākie laikapstākļi Grieķijas salās ir no maija beigām līdz oktobra sākumam. Šajos mēnešos klimats ir karsts, saulains un ūdens ir ideāli piemērots peldēšanai.

Ja vēlies veltīt laiku ekskursijām un karstums šķiet traucējošs, tad labākie mēneši Grieķijas iepazīšanai būs no marta līdz maijam un oktobrī, kad laika apstākļi ir silti, taču ne karsti.

Ar Covid – 19 drošības noteikumiem ceļojumam uz Grieķiju var iepazīties šeit.

Balkānu pērle Melnkalne sevī apvieno burvīgas viduslaiku pilsētiņas, saulainas Adrijas jūras pludmales, Durmitoru kalnu ainavas un pirmatnējās dabas skaistumu. Mazās valsts ziemeļos ceļotājus priecē dzidri kalnu ezeri un augsti kalni ar dziļiem kanjoniem, bet dienvidos – brīnišķīgas smilšu un oļu pludmales, kurās baudīt karsto sauli un silto jūru.

Horvātija

Saule Horvātiju lutina 2715 stundas gadā, nodrošinot siltas un ūdens priekiem bagātas brīvdienas ikvienam atpūtniekam. Šī Balkānu valsts ir īpaši iecienīta, pateicoties tās kristāldzidrajām Adrijas jūras pludmalēm un brīnišķīgi skaistajai dabai ar krāšņajiem ūdenskritumiem, dzīvīgi zaļojošajiem mežiem un dabas takām kalnos. Savukārt, vēstures bagātās pilsētas Dubrovnika un Splita iepriecinās ar senlaicīgu šarmu un īpašu atmosfēru. 

Horvātija būs pareizā izvēle tiem ceļotājiem, kam patīk apvienot mierīgu pludmales atpūtu ar pastaigām dabas parkos un senās pilsētās. Šī saulainā valsts lepojas ar lielu pludmaļu dažādību, kas atrodas gan tās kontinentiālajā daļā, gan piekrastē izkaisītajās salās. Lielākoties pludmales šeit veido sīki oļi un tās ieskauj klintis, tādēļ, ja ceļosiet ar maziem bērniem, iesakām pievērst uzmanību, pie kādas pludmales tā atrodas. Šajā gadījumā vislabāk izvēlēties viesnīcu pie lēzenas smilšu pludmales ar baseiniem teritorijā.

Uzzini vairāk par atpūtas iespējām Horvātijā šeit.

Labākais laiks atpūtai Horvātijā

Ja ceļojums uz Horvātiju plānots pludmales atpūtai, iesakām izvēleties laiku no jūnija līdz septembrim. Šajā laikā Horvātijā ir siltākie laikspsākļi. Klimats ir karsts, saulains un ūdens ir ideāli piemērots peldēšanai.

Ja vēlaties veltīt laiku ekskursijām un karstums šķiet traucējošs, tad labākie mēneši Horvātijas iepazīšanai būs aprīlis un novembris, kad laika apstākļi ir silti, taču ne karsti.

Ar Covid – 19 drošības noteikumiem ceļojumam uz Horvātiju var iepazīties šeit.

 

Portugāle

Portugāle īpaši iecienīta, pateicoties tās neskartajai dabai ar krāšņajiem ūdenskritumiem, dzīvīgi zaļojošajiem mežiem, ziedu ielejām un dabas takām. Brīnišķīgās dabas ainavas papildina gleznaini viduslaiku cietokšņi, kolorītas pilis un krāšņi botāniskie dārzi. Savukārt, pludmales atpūtu šeit var baudīt skarbo piekrastes klinšu ieskautās pludmalēs, no kurām visskaistākās atrodas Algarves reģionā pie Atlantijas okeāna. 

Portugālē ikviens sev var atrast tīkamāko nodarbi – kā atpūtu slavenajās Algarves pludmalēs pie Atlantijas okeāna, tā arī pastaigas pa portugāļu pilsētām un ainaviskām dabas takām ar skatiem uz ziedošajiem līdzenumiem un kalnu virsotnēm. Šeit labi pavadīt laiku varēs gan romantiski pāri, gan draugu kompānijas, gan ģimenes ar bērniem.

Uzzini vairāk par atpūtas iespējām Portugālē šeit.

Labākais laiks atpūtai Portugāles kūrortos

Pludmales atpūtai piemērotākie un siltākie laikapstākļi Portugālē ir no jūlija līdz oktobrim. Šajos mēnešos klimats ir silts, saulains un ūdens ir ideāli piemērots peldēšanai.

Ja vēlies veltīt laiku ekskursijām un pludmales atpūta ir mazāk svarīga, tad labākie mēneši ceļojumam uz Portugāli būs maijs, jūnijs un novembris, kad laika apstākļi ir mēreni silti.

Plānojot ceļojumu, jāņem vērā, ka laikapstākļi dažādos Portugāles reģionos var būtiski atšķirties.

Ar Covid – 19 drošības noteikumiem ceļojumam uz Portugāli var iepazīties šeit.

Madeira

Madeiras salu arhipelāga galvenais lepnums ir brīnišķīgās dabas ainavas, ko veido ziedošas ielejas un kalni, skarbas klintis un elpu aizraujoši ūdenskritumi, kā arī spilgti zilā jūra un daudzveidīgās pludmales. Ceļotājus šurp vilina arī krāšņie ikgadējiekarnevāli un festivāli – ziedu festivāls maijā, uguņošanas pasākumi jūnijā, bet vasaras beigās madeirieši aicina pie sevis uz pašgatavotā vīna degustācijām. Turklāt, Madeiras ziemas nav aukstas, bet vasaras nav karstas, tādēļ to apmeklēt ir patīkami jebkurā gadalaikā. 

Madeira ir īsta paradīze visu vecumu aktīvās atpūtas cienītājiem, jo tās klinšainie krasti, zaļie kalni, ūdenskritumi un dabas parki piedāvā plašas pārgājienu, velo maršrutu un džipu ekskursiju iespējas, taču te patiks arī tiem ceļotājiem, kas vēlas izbaudīt pludmaļu dažādību. Sākot no oļainiem līcīšiem un klinšainām lagūnām līdz pat zeltainu smilšu pludmalēm – šeit katrai dienai varēsi izvēlēties citu atpūtas vietu. 

Uzzini vairāk par atpūtas iespējām Madeirā šeit.

Labākais laiks atpūtai Madeiras kūrortos

Pludmales atpūtai piemērotākie un siltākie laikapstākļi Madeirā ir no jūlija līdz oktobrim. Šajos mēnešos klimats ir silts, saulains un ūdens ir ideāli piemērots peldēšanai.

Ja vēlies veltīt laiku ekskursijām un pludmales atpūta ir mazāk svarīga, tad labākie mēneši ceļojumam uz Madeiru būs maijs, jūnijs un novembris, kad laika apstākļi ir mēreni silti.

Ar Covid – 19 drošības noteikumiem ceļojumam uz Madeiru var iepazīties šeit.

Sicīlija

Sicīlija ir lielākā Itālijas sala, kuras krastus apskalo trīs jūras – Jonijas, Tirēnu un Vidusjūra, bet piekrasti rotā izkaisītas mazākas saliņas. Turklāt, daba šo kolorīto salu ir apveltījusi ar gleznainām pludmalēm, piekrastes klintīm, iespaidīgo Etnas vulkānu, sastingušas lavas veidotām upēm un brīnišķīgām dabas takām. 

Kristāldzidrā, siltā jūra un gleznainās pludmales ir viens no galvenajiem iemesliem, kādēļ atpūtnieki izvēlas Sicīliju. Sākot no klusiem smilšu līcīšiem un klinšainām lagūnām līdz pat garām oļu pludmalēm – šeit katrai dienai varēsi izvēlēties citu atpūtas vietu. Sicīlijas piekrasti visērtāk būs iepazīt, dodoties izklaidējošā kruīzā uz Eolu salām, bet vulkāna varenību izjust Etnas dabas parkā, kuru var sasniegt gan ar funikulieri, gan ēzelīša mugurā. Savukārt, ģimenes ar bērniem augstu novērtēs gan baseinus viesnīcu teritorijā un saulainās pludmales, gan arī izklaižu un atrakciju parkus.

Uzzini vairāk par atpūtas iespējām Sicīlijā šeit.

Labākais laiks atpūtai Sicīlijas kūrortos

Pludmales atpūtai piemērotākie un siltākie laikapstākļi Sicīlijā ir no jūnija līdz septembrim. Šajos mēnešos klimats ir karsts, saulains un ūdens ir ideāli piemērots peldēšanai.

Ja vēlies veltīt laiku ekskursijām un karstums šķiet traucējošs, tad labākie mēneši salas iepazīšanai būs maijs un oktobris, kad laika apstākļi ir silti, taču ne karsti.

Ar Covid – 19 drošības noteikumiem ceļojumam uz Sicīliju var iepazīties šeit.

Kipra

Uzzini vairāk par atpūtas iespējām Kiprā šeit.

Labākais laiks atpūtai Kipras kūrortos

Pludmales atpūtai piemērotākie un siltākie laikapstākļi Kiprā ir no maija līdz oktobrim. Šajos mēnešos klimats ir karsts, saulains un ūdens ir ideāli piemērots peldēšanai.

Ja vēlies veltīt laiku ekskursijām un karstums šķiet traucējošs, tad labākie mēneši ceļojumam uz Kipru būs aprīlis un novembris, kad laika apstākļi ir silti, taču ne karsti.

Ar Covid – 19 drošības noteikumiem ceļojumam uz Kipru var iepazīties šeit.

 

Individuāli sagatavoti ceļojumi

Individuāla ceļojumu programmma ir pakalpojums, kurā iekļauta konsultācija un ceļojuma idejas precizēšana, kā arī ceļojuma plāna un programmas izveidošana. Rezultātā saņemsiet personalizētu, individuālu ceļojumu, ietaupot laiku plānošanas procesā, drošību par vērtīgu investīciju un profesionālu atbalstu ceļojuma laikā. 

Maldīvu salas

Maldīvu salas ir savirknējušās pie ekvatora pašā Indijas okeāna vidū un atgādina tropisku paradīzi. Smiltis tajās ir žilbinoši baltas, jūra – tirkīza krāsā, bet starp krāšņajiem koraļļiem rosās eksotiskas zivis. Šeit var baudīt netraucētu, mierīgu pludmales atpūtu, fantastiski skaistus ekvatoriālos saulrietus un dažādus ūdens priekus – sākot ar snorkelēšanu un niršanu un beidzot ar makšķerēšanu no laivas. Uz daudzām salām izvietoti privāti kūrorti un tajās var apmesties vienīgi to viesi, bet citas ir neapdzīvotas. Salas ir tik mazas, ka tās var izstaigāt dažu stundu laikā, bet uz galvaspilsētu Male ved prāmji un ātrlaivas.

Uzzini vairāk par atpūtas iespējām Maldīvu salās šeit.

Labākais laiks atpūtai Maldīvu salās

Maldīvu salām ir raksturīgas divas izteiktas sezonas – sausā sezona un lietus sezona. Lai arī laikapstākļi vienmēr ir tropiski karsti, atšķiras nokrišņu daudzums.

Sausā sezona ir no novembra līdz aprīlim, kad nokrišņu tikpat kā nav un laikapstākļi ir ideāli piemēroti pludmales atpūtai.

Lietus sezona ir no maija līdz oktobrim, kad vērojami nokrišņi – visbiežāk vakaros un naktīs, kas netraucē baudīt atpūtu. Šis ir arī laiks, kad ir mazāk tūristu un izdevīgākas ceļojumu cenas.

Ar Covid – 19 drošības noteikumiem ceļojumam uz Maldīvu salām var iepazīties šeit.

Seišelu salas

Seišelu salas tiek dēvētas par tropu paradīzi. Mazā valstiņa atrodas Indijas okeānā un sastāv no vairāk kā 115 salām, kuras ceļotājus piesaista gan ar pasaules skaistākajām pludmalēm, gan ar zaļajiem tropu mežiem, kuros mājo eksotiski dzīvnieki un atrodami reti augi.

Pateicoties mājīgajām viesnīcām, kokosriekstu palmu un unikālu granīta klinšu ieskautajām balto smilšu pludmalēm, šīs Indijas okeāna salas ir iecienīta izvēle romantiskas divvientulības baudīšanai gan medusmēneša, gan kāzu ceļojumos!

Uzzini vairāk par atpūtas iespējām Seišelu salās šeit.

Labākais laiks atpūtai Seišelu salās

Seišelu salām raksturīgas divas izteiktas sezonas – sausā sezona un lietus sezona. Lai arī laikapstākļi vienmēr ir tropiski karsti, atšķiras nokrišņu daudzums.

Sausā sezona ir no maija līdz septembrim, kad nokrišņu tikpat kā nav un laikapstākļi ir ideāli piemēroti pludmales atpūtai, tomēr jāņem vērā, ka šajā laikā okeānā var būt spēcīgi viļņi un peldēšanās var būt bīstama.

Lietus sezona ir no oktobra līdz aprīlim, kad pēcpusdienās un vakaros vērojami nokrišņi. Šis ir arī laiks, kad ir mazāk tūristu un izdevīgākas ceļojumu cenas.

Ar Covid – 19 drošības noteikumiem ceļojumam uz Seišelu salām var iepazīties šeit.


Dominikāna

Dominikāna sevī apvieno Āfrikas kultūras eksotiku un spāņu kolonizācijas ietekmi, kas jūtama gan arhitektūrā un kultūrā, gan tradicionālajā virtuvē. Šī Karību sala ir slavena ar Puerto Plata reģiona pasakainajām balto smilšu pludmalēm, ekoloģiski tīro vidi, krāšņajiem festivāliem, drosmīgajām bačatas dejām un senajām ruma gatavošanas tradīcijām.

Dominikānas sniegbaltās smilšu pludmales un daudzveidīgā daba sajūsminās gan pieaugušos, kuri šeit varēs baudīt romantisku divvientulību, gan ģimenes ar bērniem, kuriem būs pieejami dažādi ūdens prieki.

Uzzini vairāk par atpūtas iespējām Dominikānā šeit.

Labākais laiks atpūtai Dominikānā

Dominikānu karstums lutina visu gadu, tadēļ to apmeklēt var jebkurā gadalaikā. Šai Karību salai ir raksturīgas divas sezonas – sausā sezona un lietus sezona. Lai arī laikapstākļi vienmēr ir tropiski karsti, atšķiras nokrišņu daudzums.

Sausā sezona un labākais laiks, lai apmeklētu Dominikānu, ir no decembra līdz aprīlim, kad nokrišņi ir maz un laikapstākļi ir ideāli piemēroti pludmales atpūtai.

Lietus sezona ir no maija līdz novembrim, kad vērojami nokrišņi, kas netraucē salu iepazīt ekskursijās. Ceļojumu cenas šajās laikā ir izdevīgākas.

Ar Covid – 19 drošības noteikumiem ceļojumam uz Dominikānu var iepazīties šeit.

Meksika

Meksika lepojas ar savu trīs tūkstošus gadu ilgo vēsturi, kurā pēdas atstājušas senās acteku, maiju un olmeku civilizācijas. Šeit atrodas antīkas indiāņu pilsētas, milzīgas piramīdas un koloniālo laiku dārgumi, kā arī unikāli krāšņa daba, ko papildina skati uz grandioziem vulkāniem. Un tam visam klāt – tropiskās dabas krāšņums un brīnišķīgās Kankūnas pludmales, kas atzītas kā vienas no labākajām pasaulē!

Eksotiskā Meksika ir katra aizrautīga ceļotāja sapnis, jo priecē ne tikai ar saulainām pludmalēm un slavenajiem meksikāņu ēdieniem un dzērieniem, bet arī unikāliem arhitektūras pieminekļiem un fantastisku dabu. Turklāt ģimenes ar bērniem šeit atradīs plašu tematisko un izklaižu parku izvēli.

Uzzini vairāk par atpūtas iespējām Meksikā šeit.

Labākais laiks atpūtai Meksikā

Meksikai ir raksturīgas divas izteiktas sezonas – sausā sezona un lietus sezona. Lai arī laikapstākļi vienmēr ir tropiski karsti, atšķiras nokrišņu daudzums. Būtiska nozīme ir arī Meksikas reģionam, kurā plānots apmesties, jo laikapstākļi ievērojami atšķiras.

Sausā sezona ir no decembra līdz aprīlim, kad nokrišņu tikpat kā nav un laikapstākļi ir ideāli piemēroti pludmales atpūtai.

Lietus sezona ir no maija līdz novembrim, kad vērojami nokrišņi, kas netraucē Meksiku iepazīt ekskursijās. Šis ir arī laiks, kad ir mazāk tūristu un izdevīgākas ceļojumu cenas.

Ar Covid – 19 drošības noteikumiem ceļojumam uz Meksiku var iepazīties šeit.

ceļojums uz meksiku

Arābu Emirāti

Apvienotie Arābu Emirāti ir viena no bagātākajām un greznākajām austrumu valstīm, kura, turklāt, radīta tuksneša vidū. Tajā atrodami mūsdienu tehnoloģiju un arhitektūras ievērojamākie sasniegumi – mākslīgas salas un pludmales, augsti debesskrāpji, iespaidīgi atrakciju parki un milzīgi iepirkšanās centri. Tomēr emirāti nav tikai modernas pilsētas un greznība, tajos ir saglabājusies arī senā arhitektūra un šarmantā seno austrumu atmosfēra – ieliņas ar tradicionālajiem veikaliem, kā arī tipiskas arābu arhitektūras celtnes un tirdziņi. Dubaija un Abū Dabī ir iecienītākā izvēle atpūtai Arābu Emirātos. Ceļotāji bieži apvieno abu emirātu apskati vienā ceļojumā, jo starp tiem kursē ērts sabiedriskais transports, kā arī var izmanto auto īri.

Arābu Emirātu siltā saule, skaistās pludmales, elegantās viesnīcas un modernie atrakciju parki piedāvā plašas atpūtas iespējas gan bērniem, gan pieaugušajiem.

Uzzini vairāk par atpūtas iespējām Arābu Emirātos šeit.

Labākais laiks atpūtai Arābu Emirātos

Arābu Emirātos karsti laikapstākļi ir visu gadu un turp var doties jebkurā gadalaikā. To laikapstākļi iedalās trīs sezonās.

 • Vasara sezona (ļoti karsts ~ +40 °C) – no jūlija līdz augustam;
 • Starpsezona (vidēji karsts ~ +33°C) – no aprīļa līdz maijam un no septembra līdz oktobrim;
 • Ziemas sezona (patīkami silts un sauss ~ +25 °C) – no decembra līdz martam.

Pateicoties sausajam klimatam, karstā gaisa temperatūra nav nomācoša, bet ūdens temperatūra jūrā nekad nav zemāka par +19 °C. Saule spīd un skaidras debesis ir 360 dienas gadā – tik tiešām ideāls atpūtas galamērķis visa gada garumā!

Ar Covid – 19 drošības noteikumiem ceļojumam uz Arābu Emirātiem var iepazīties šeit.

 


Maurīcija


Maurīcijas sala 
ir pasaules TOP pludmales atpūtas galamērķis. Pateicoties tās brīnišķīgajām koraļļu rifu ieskautajām pludmalēm un krāšņajai dabai, to dēvē arī par paradīzes salu Indijas okeānā. Te paveras zaļi, vulkāniskas izcelsmes kalni, tropu meži ar eksotiskiem putniem un dzīvniekiem, plašas cukurniedru plantācijas un zilas lagūnas. Vislabāk salu izdosies iepazīt, dodoties delfīnu vērošanas kruīzos, safari izbraukumos un pastaigās pa krāšņajiem botāniskajiem dārziem, kā arī ainaviskajiem dabas rezervātiem un parkiem.

Maurīcija ir slavena ar tās īpašo piedāvājumu medusmēneša un kāzu ceļojumiem. Šī tropu sala sajūsmina jaunos pārus ar saviem fascinējošajiem saulrietiem Flic-en-Flac pludmalē un romantiskajām ceremoniju vietām. Pateicoties iespaidīgajiem dabas parkiem un daudzpusīgajam izklaižu piedāvājumam, te patiks arī ģimenēm ar bērniem.

Uzzini vairāk par atpūtas iespējām Maurīcijā šeit.

Labākais laiks atpūtai Maurīcijā

Maurīcijas salai ir raksturīgas divas izteiktas sezonas – sausā sezona un lietus sezona. Lai arī laikapstākļi vienmēr ir tropiski karsti, atšķiras nokrišņu daudzums.

Sausā sezona ir no aprīļa līdz decembrim, kad nokrišņu tikpat kā nav un laikapstākļi ir ideāli piemēroti pludmales atpūtai.

Lietus sezona ir no janvāra līdz martam, kad vērojami nokrišņi un vējš. Šis ir arī laiks, kad ir mazāk tūristu un izdevīgākas ceļojumu cenas.

Ar Covid – 19 drošības noteikumiem ceļojumam uz Maurīciju var iepazīties šeit.

Šrilanka

Indijas okeāna pērlē – Šrilankā saule un mierīga atpūta priecēs gan mazos, apslēptos līcīšos, gan platās un nebeidzami garās smilšu pludmalēs ar viesnīcu, veikalu un restorānu rajoniem. Šī eksotiskā sala valdzina arī ar gleznainiem ūdenskritumiem, tropu mežiem, kā arī eksotisko augu un dzīvnieku pasauli. Neaizmirstams piedzīvojums šeit būs ekskursijas pa senajiem budisma tempļiem, kā arī brauciens ar vilcienu vienā no pasaules skaistākajiem maršrutiem – no Ellas uz Kandy pilsētu.

Šrilanka īpaši patiks tiem ceļotājiem, kuri vēlas doties aizraujošos safari braucienos pa savvaļas dzīvnieku dabas parkiem, sajust budisma reliģijas spēku, apbrīnot senas civilizācijas radītas celtnes un to drupas, kā arī baudīt saplūšanu ar dabu.

Uzzini vairāk par atpūtas iespējām Šrilankā šeit.

Labākais laiks atpūtai Šrilankā

Šrilankas salai ir raksturīgas divas izteiktas sezonas – sausā sezona un lietus sezona. Lai arī laikapstākļi vienmēr ir tropiski karsti, atšķiras nokrišņu daudzums.

Sausā sezona ir no decembra līdz martam, kad nokrišņu tikpat kā nav un laikapstākļi ir ideāli piemēroti pludmales atpūtai.

Lietus sezona ir no maija līdz septembrim, kad vērojami nokrišņi un vējš. Šis ir arī laiks, kad ir mazāk tūristu un izdevīgākas ceļojumu cenas.

Ar Covid – 19 drošības noteikumiem ceļojumam uz Šrilanku var iepazīties šeit.

Taizeme

Tūkstoš smaidu zeme – karstā un eksotiskā Taizeme ir īsta tropu paradīze zemes virsū! Relaksējies sniegbaltu smilšu pludmalēs pie dzidrās Andaman jūras Puketas salā, iepazīsti budismu senos tempļos, dodies izbraukumos uz piekrastes saliņām, ļaujies iepirkšanās priekam tradicionālajos nakts tirdziņos, kā arī baudi tajiešu masāžas, rosīgo nakts dzīvi un eksotisko Āzijas virtuvi.

Ceļojums uz Taizemi būs lieliska izvēle tiem, kas vēlas iepazīt pasauli no cita skatu punkta, lai ar svaigu skatu paskatītos uz ikdienišķām lietām! Šeit varēsiet baudīt gan romantisku divvientulību autentiskā vidē, gan doties adrenalīna pilnos piedzīvojumos, gan arī pavadīt iespaidiem bagātas ģimeniskas brīvdienas. Taizeme ir ļoti daudzveidīga un piedāvā neskaitāmas izklaides un atpūtas iespējas visu vecumu ceļotājiem.

Uzzini vairāk par atpūtas iespējām Taizemē šeit.

Labākais laiks atpūtai Taizemē

Taizeme ir tropiski karsta visu gadu un uz turieni doties var jebkurā gadalaikā. Tās laikapstākļi iedalās trīs sezonās:

 • karstā sezona (ļoti karsts) – no marta līdz maijam
 • mitrā sezona (karsts un mitrs) – no jūnija līdz oktobrim
 • vēsā sezona (mazāk karsts) – no novembra līdz februārim

Vēsā sezona ir vispopulārākais periods ceļojumam uz Taizemi, jo tad laikapstākļi nav pārlieku karsti vai mitri un ir ideāli piemēroti gan pludmales atpūtai, gan ekskursijām – zilas debesis, zemāks mitruma līmenis un karstums komforta robežās.

Ar Covid – 19 drošības noteikumiem ceļojumam uz Taizemi var iepazīties šeit.

Bali

Tropiski karstā Bali ir Indonēzijas arhipelāga pērle. Tā ir eksotiska vieta, kur baudīt atpūtu tropiskās pludmalēs, skatīt neskartas dabas skaistumu un saplūst ar balinēziešu kolorīto kultūru, lai ļautos romantikai un emocijām.

Bali būs lieliska izvēle tiem ceļotājiem, kas vēlas baudīt romantisku atpūtu divvientulībā saules izbalinātajās Nusa Dua un Seminyak kūrortu pludmalēs vai hipsterīgas izklaides sērfotāju bāros un restorānos Kutas kūrortpilsētā. Eksotiskā sala valdzina ar seno kultūru un mitoloģiju, elpu aizraujošajām dabas ainavām, kā arī iespēju iepazīt balinēziešu bagāto vēsturisko mantojumu un svētajos tempļos smelties iedvesmu savai garīgajai izaugsmei.

Uzzini vairāk par atpūtas iespējām Bali šeit.

Labākais laiks atpūtai Bali

Bali ir raksturīgas divas izteiktas sezonas – sausā sezona un lietus sezona. Lai arī laikapstākļi vienmēr ir tropiski karsti, atšķiras nokrišņu daudzums.

Sausā sezona ir no aprīļa līdz oktobrim, kad nokrišņu tikpat kā nav un laikapstākļi ir ideāli piemēroti pludmales atpūtai. 

Lietus sezona ir no novembra līdz martam, kad vērojami nokrišņi – visbiežāk vakaros un naktīs, kas netraucē salu iepazīt ekskursijās.  Šis ir arī laiks, kad ir mazāk tūristu un izdevīgākas ceļojumu cenas.

Ar Covid – 19 drošības noteikumiem ceļojumam uz Bali var iepazīties šeit.

 

Kuba

Kubas īpašā retro atmosfēra, senā koloniālā arhitektūra un latīņamerikas mūzikas ritmu pavadītā ikdiena liks aizmirst par ierasto rietumu dienas ritējumu. Ceļojums uz Kubu būs kā atgriešanās pagātnē, bet ne tikai. Tā būs arī atpūta saulainās balto smilšu pludmalēs, ekskursijas pa kolorītām pilsētām ar to koloniālo arhitektūru, vizināšanās antīkos amerikāņu kabrioletos, kā arī īstu Kubas cigāru un ruma baudījums. Kuba valdzina arī ar savu neskarto dabu – lietus mežiem, mangrovju audzēm, ūdenskritumiem, apslēptām alām un pazemes upēm, kā arī krāšņajiem koraļļu rifiem, ko var iepazīt snorkelējot.

Kubā savijas kristietības un Āfrikas kultūras tradīcijas, salsas ritmi, sirsnīga viesmīlība un kreoliešu virtuves garšas. Te patiks ikvienam, kas ir atvērts piedzīvojumiem un vēlas ļauties Karību ritmiem un priekpilnām emocijām – gan romantiskiem pāriem, gan draugu kompānijām, gan ģimenēm ar bērniem.

Uzzini vairāk par atpūtas iespējām Kubā šeit.

Labākais laiks atpūtai Kubā

Kubai ir raksturīgas divas izteiktas sezonas – sausā sezona un lietus sezona. Lai arī laikapstākļi vienmēr ir tropiski karsti, atšķiras nokrišņu daudzums.

Sausā sezona ir no decembra līdz maijam, kad nokrišņu tikpat kā nav un laikapstākļi ir ideāli piemēroti pludmales atpūtai.

Lietus sezona ir no jūnija līdz novembrim, kad vērojami nokrišņi un negaisi – kas tomēr netraucē iepazīt šo Karību salu ekskursijās. Šis ir arī laiks, kad ir mazāk tūristu un izdevīgākas ceļojumu cenas.

Ar Covid – 19 drošības noteikumiem ceļojumam uz Kubu var iepazīties šeit.

 

Šrilanka

Indijas okeāna pērlē – Šrilankā saule un mierīga atpūta priecēs gan mazos, apslēptos līcīšos, gan platās un nebeidzami garās smilšu pludmalēs ar viesnīcu, veikalu un restorānu rajoniem. Šī eksotiskā sala valdzina arī ar gleznainiem ūdenskritumiem, tropu mežiem, kā arī eksotisko augu un dzīvnieku pasauli.

Šrilanka īpaši patiks tiem ceļotājiem, kuri vēlas doties aizraujošos safari braucienos pa savvaļas dzīvnieku dabas parkiem, sajust budisma reliģijas spēku, apbrīnot senas civilizācijas radītas celtnes un to drupas, kā arī baudīt saplūšanu ar dabu. Šī eksotiskā sala pārsteidz ar savu slaveno tējas plantāciju zaļumu un ainaviskajiem skatiem uz plašajiem rīsu laukiem, kā arī vietējo iedzīvotāju neviltoti sirsnīgo attieksmi, kas ikvienam palīdz justies kā gaidītam un mīļam viesim. Īpašs piedzīvojums Šrilankā būs arī brauciens ar vilcienu vienā no pasaules skaistākajiem maršrutiem – no Ellas uz Kandy pilsētu.

Uzzini vairāk par atpūtas iespējām Šrilankā šeit.

Labākais laiks atpūtai Šrilankā

Šrilankas salai ir raksturīgas divas izteiktas sezonas – sausā sezona un lietus sezona. Lai arī laikapstākļi vienmēr ir tropiski karsti, atšķiras nokrišņu daudzums.

Sausā sezona ir no decembra līdz martam, kad nokrišņu tikpat kā nav un laikapstākļi ir ideāli piemēroti pludmales atpūtai.

Lietus sezona ir no maija līdz septembrim, kad vērojami nokrišņi un vējš. Šis ir arī laiks, kad ir mazāk tūristu un izdevīgākas ceļojumu cenas.

Ar Covid – 19 drošības noteikumiem ceļojumam uz Šrilanku var iepazīties šeit.

Madagaskara

Madagaskara ir Indijas okeāna lielākā sala, kuras galvenā bagātība ir unikālā daba. Te mīt tādi dzīvnieki un aug tādi augi, kas brīvā dabā nav sastopami nekur citur pasaulē. Šī eksotiskā zeme valdzina ar elpu aizraujošiem dabas skatiem, balto smilšu pludmalēm, neparasto kultūru un tradicionālo, gardo virtuvi.

Madagaskara īpaši patiks tiem ceļotājiem, kuri vēlas baudīt sireālus dabas skatus, sajust eksotisku augu smaržu un uzsmaidīt savvaļas lemuriem, kuru daudzās sugas mājo salas lietusmežos un kanjonos. Madagaskarā būs viegli sajusties tuvāk dabai, jo tā šeit ir spilgta, dažāda un nepieradināta, un pārsteidz ik uz soļa – koši sarkana augsne, zaļojoši augi, unikāli klinšu veidojumi, iespaidīgi kanjoni, tuksnešu ainavas, baobabi un, protams, kilometriem garas balto smilšu pludmales, ko apskalo siltais Indijas okeāns un rotā palmas.

Uzzini vairāk par atpūtas iespējām Madagaskarā šeit.

Labākais laiks atpūtai Madagaskarā

Madagaskarai ir raksturīgas divas izteiktas sezonas – sausā sezona un lietus sezona. Lai arī laikapstākļi vienmēr ir karsti, atšķiras nokrišņu daudzums.

Sausā sezona ir no maija līdz oktobrim (ziema), kad nokrišņu tikpat kā nav un laikapstākļi ir ideāli piemēroti pludmales atpūtai. 

Lietus sezona ir no novembra līdz martam (vasara), kad vērojami nokrišņi – visbiežāk vakaros un naktīs, kas netraucē salu iepazīt ekskursijās. 

Laikapstākļi atšķiras ne vien dažādos mēnešos, bet ir atkarīgi arī no salas reģiona.

Ar Covid – 19 drošības noteikumiem ceļojumam uz Madagaskaru var iepazīties šeit.

Vjetnama

Vjetnamā satiekas dinamiskas megapoles un mazi zvejnieku ciematiņi, senas tradīcijas un komunisms, Mekongas deltas šarms un rīsu lauku ainavas, kā arī balto smilšu pludmales populārajos Mui Ne kūrortos un debeszilā Dienvidķīnas jūra. Ceļojums uz eksotisko Vjetnamu ļauj pieskarties šīs austrumu valsts interesantajai kultūrai un vēsturei, baudīt brīnišķīgas dabas ainavas, unikālu arhitektūru un Āzijas virtuves garšas.

Vjetnama īpaši patiks tiem ceļotājiem, kuri vēlas baudīt autentisku Āzijas kultūru, elpu aizraujošus dabas skatus, laivu braucienus pa zaļu rīsu terašu ieskautām upēm, iepirkšanos fascinējošos peldošajos tirdziņos, kā arī sajust īstas vjetnamiešu virtuves un kafijas unikālo garšu. Te varēs baudīt pludmales atpūtu Mui Ne kūrortpilsētas pludmalēs pie siltās Dienvidķīnas jūras, kuras piekraste īpaši iecienīta sērfotāju un citu ūdens sportu mīļotāju vidū, apgūt tradicionālās virtuves noslēpumus meistarklasēs, kā arī iegādāties svaigas jūras veltes vietējo zvejnieku tirdziņā rīta agrumā.Uzzini vairāk par atpūtas iespējām Vjetnamā šeit.

Labākais laiks atpūtai Vjetnamā

Vjetnamai ir raksturīgas divas izteiktas sezonas – sausā sezona un lietus sezona. Lai arī laikapstākļi vienmēr ir tropiski karsti, atšķiras nokrišņu daudzums.

Sausā sezona ir no novembra līdz martam, kad nokrišņu tikpat kā nav un laikapstākļi ir ideāli piemēroti pludmales atpūtai.

Lietus sezona ir no aprīļa līdz oktobrim, kad vērojami nokrišņi – visbiežāk pēcpusdienās un vakaros, kas netraucē Vjetnamu iepazīt ekskursijās.

Ar Covid – 19 drošības noteikumiem ceļojumam uz Vjetnamu var iepazīties šeit.

Tieši Jūsu vēlmēm atbilstoša ceļojuma sagatavošanai piedāvājam divus pakalpojumus.

Konsultācija par ceļošanas iespējām – būs piemērota, ja vēlaties izvērtēt un pieņemt lēmumu par ceļošanu. Uzzināsiet vairāk par ceļojuma galamērķi, par transportu un dzīvošanas iespējām, par izmaksām, drošības situāciju, kā arī citiem svarīgiem jautājumiem.

Individuālā ceļojuma plānošana – būs piemērota, ja jau izlēmāt par došanos ceļojumā. Iegūsiet profesionāli saplānotu un noorganizētu individuālu ceļojumu, kā arī saņemt atbalstu ceļošanas laikā. Pakalpojumā iekļauta arī sākotnējā konsultācija par ceļošanas iespējām

Uzzināt vairāk par Konsultācija par ceļošanas iespējām pakalpojumu un pieteikties šeit.

Uzzināt vairāk par Individuālā ceļojuma plānošana pakalpojumu un pieteikties šeit.

Saņem ceļojumu jaunumus savā e-pastā!

Izdevīgi piedāvājumi, idejas un padomi veiksmīgam ceļojumam.
Uzdot jautājumu
Saņem atbildi no Vanilla Travel ceļojumu ekspertiem.

Saņem ceļojumu jaunumus e-pastā!