Aktuāli – visi atpūtas galamērķi 2021!

Saturs

Čarterceļojumi

Izvēlies kādu no ceļojumu paketēm ar mūsu partneru, tūroperatoru, sagatavotajiem piedāvājumiem, kur cenā iekļauts gan lidojums un apmešanās viesnīcā, gan transfērs lidosta-viesnīca-lidosta. Sadarbojamies ar lielākajiem un drošākajiem Baltijas tūroperatoriem: Tez Tour, Novatours un TUI, kas piedāvā čarterceļojumus uz kūrotiem ar tiešo lidojumu no Rīgas, Viļņas un Tallinas lidostām.

Lai palīdzētu Tev ātri izvēlēties sev piemērotāko atpūtas ceļojumu, esam izveidojuši unikālu meklētāju, ar kuru atradīsi labākos cenas/kvalitātes attiecību piedāvājumus katrā galamērķī. 

 • Piedāvājam tikai pārbaudītas, novērtētas un attiecīgajai kategorijai atbilstošas viesnīcas.
 • Cena tiek salīdzināta pie visiem tūroperatoriem un parādīts izdevīgākais piedāvājums attiecīgajā datumā.

Grieķija

Grieķija ceļotājus vilina ne vien ar antīkajām vēstures liecībām, bet arī gleznainajām pludmalēm tās piekrastes salās – populārajā Krētā, senatnīgajā Rodā, zaļajā Korfu, romantiskajā Santorini un autentiskajā Peloponesas pussalā. Katra sala ir unikāla ar savu šarmu, dabas skatiem un apskates objektiem, kas bieži apvīti ar sengrieķu mītiem un leģendām.

Ģimenes ar bērniem te atradīs lieliskas viesnīcas ar izklaides pasākumiem, ūdens atrakcijām un rotaļu laukumiem, kā arī interesantus un izglītojošus apskates objektus un tematiskos parkus. Jauniešus priecēs rosīgas kūrortpilsētas ar bāriem, restorāniem un naktsklubiem, kā arī ūdens sports un iespēja apceļot salas ar mašīnu vai doties pārgājienos pa dabas takām. Pāri būs sajūsmā par fantastiskiem saulrietiem, romantiskiem ciematiņiem un satriecošiem saulrieta skatiem. Uzzini vairāk par atpūtas iespējām Grieķijas salās šeit.

Labākais laiks atpūtai Grieķijas salās

Pludmales atpūtai piemērotākie un siltākie laikapstākļi Grieķijas salās ir no maija beigām līdz oktobra sākumam. Šajos mēnešos klimats ir karsts, saulains un ūdens ir ideāli piemērots peldēšanai.

Ja vēlies veltīt laiku ekskursijām un karstums šķiet traucējošs, tad labākie mēneši Grieķijas iepazīšanai būs no marta līdz maijam un oktobrī, kad laika apstākļi ir silti, taču ne karsti.

Tiešie lidojumi no Rīgas: 15. maijs – 24. oktobris

Covid – 19 drošības noteikumi

Ielidojot Grieķijā, pieaugušajiem un bērniem no 12 gadu vecuma jāuzrāda negatīvs Covid – 19 (PCR) vai antigēnu testa rezultāts angļu valodā, kā arī jaaizpilda veselības veidlapa. Covid tests nav jāveic ceļotājiem, kuri ar vakcinācijas sertifikātu var pierādīt, ka ir saņēmuši pilnu Covid – 19 vakcināciju un no tā brīža pagājušas vismaz 14 dienas. Visi noteikumi un procedūras aprakstītas šeit.

Turcija

Četru jūru ieskautā Turcija ar savu saulaino vasaras klimatu, daudzveidīgo dabu un plašajām atpūtas iespējām visa vecuma ceļotājiem ir viens no populārākajiem ceļojumu galamērķiem pasaulē. Savukārt, Antālijas kūrortzona, kas stiepjas gar siltās Vidusjūras piekrastiir īpaši iemīļota tieši pludmales atpūtnieku vidū. Tā ietver sevī slaveno Alānijas kūrortpilsētu, jauko Sidi, mūsdienīgo Beleku, populāro Kemeru, kā arī daudzas mazas pilsētiņas, no kurām katra ir ar savu īpatnējo šarmu.

Turcija patiks ikvienam, kam svarīgas daudzpusīgas izklaides iespējas. Šeit varēsi baudīt izslavēto All Inclusive atpūtu ar bagātīgām maltītēm, plašu ekskursiju piedāvājumu gan uz vēsturiskiem UNESCO mantojumā iekļautiem objektiem, gan dabas parkiem ar raftingu pa krāčainām upēm. Savukārt, bērnus sajūsminās milzīgie akvaparki viesnīcu teritorijās un tematiskās aktivitātes.

Labākais laiks atpūtai Turcijas kūrortos

Pludmales atpūtai piemērotākie un siltākie laikapstākļi Turcijas kūrortos ir vasaras mēnešos – no jūnija līdz augustam. Šajos mēnešos klimats ir karsts, saulains un ūdens ir ideāli piemērots peldēšanai.

Ja vēlies veltīt laiku gan pludmales atpūtai, gan ekskursijām un izteikts karstums šķiet traucējošs, tad labākie mēneši Turcijas iepazīšanai būs no aprīļa līdz maijam un no septembra līdz oktobrim, kad laika apstākļi ir patīkami silti, taču ne pārlieku karsti.

Tiešie lidojumi no Rīgas: 21. aprīlis – 24. oktobris

Covid – 19 drošības noteikumi

Ielidojot Turcijā, pieaugušajiem un bērniem no 6 gadu vecuma jāuzrāda negatīvs Covid – 19 (PCR) vai antigēnu testa rezultāts angļu valodā, kā arī jaaizpilda veselības veidlapa. Covid tests nav jāveic ceļotājiem, kuri ar vakcinācijas sertifikātu var pierādīt, ka ir saņēmuši pilnu Covid – 19 vakcināciju un no tā brīža pagājušas vismaz 14 dienas, vai arī pēdējo 6 mēnešu laikā pārslimojuši Covid-19. Visi noteikumi un procedūras aprakstītas šeit.

Bulgārija

Tāpat kā citas Balkānu pussalas valstis, Bulgārija sevī apvieno austrumu un rietumu kultūras, kas atspoguļojas tās ēdienos, arhitektūrā un reliģijā. Vislabāk iepazīt Bulgārijas vēsturi un krāšņo dabu, kā arī baudīt pludmales atpūtu varēsi populārajos Melnās jūras kūrortos – Zelta Smiltis, Saulainais Krasts, Nesebra un Obzora, kuros nodrošināts viss nepieciešamais pilnvērtīgai atpūtai. Kaut arī šī valsts ir maza, tajā ir daudz ko apskatīt un iepazīt. Vēstures mīlētāji novērtēs UNESCO pasaules mantojumā iekļautās senās ēkas – klosterus, baznīcas, cietokšņus un seno treciešu kapenes, bet smaržu cienītāji – rožu eļļas ražošanas tradīcijas un slaveno Rožu ieleju.

Bulgārija ir labs budžeta ceļojuma variants, jo izmaksas pie līdzīga servisa līmeņa būs patīkami zemākas kā atpūtai citos Eiropas pludmales kūrortos. Arī ikdienas izdevumi un dažādu apskates objektu ieejas maksas izmaksās lētāk. Bulgārija patiks pāriem, kas vēlas iepazīt tās dabu un vēsturi, kā arī ģimenēm ar bērniem, jo viesnīcas piedāvā baseinus, rotaļu laukumus un ūdens slidkalniņus jautrai ģimenes atpūtai.

Labākais laiks atpūtai Bulgārijas kūrortos

Labākais laiks, lai apmeklētu Bulgāriju, ir no aprīļa līdz maijam un no septembra līdz oktobrim, kad laikapstākļi ir ļoti patīkami un izdevīgākas ceļojumu cenas. Karstākais laika periods ir vasarā no jūnija līdz augustam, kad saule ir diezgan spēcīga, īpaši pusdienlaikā, ar temperatūrām virs 35 ° C! Šie vasaras mēneši ir ideāli piemēroti mierīgai atpūtai pludmalē.

Tiešie lidojumi no Rīgas: 30. maijs – 12. septembris

Covid – 19 drošības noteikumi

Ielidojot Bulgārijā, pieaugušajiem un bērniem no 5 gadu vecuma jāuzrāda negatīvs Covid – 19 (PCR) vai antigēnu testa rezultāts angļu valodā, kā arī jaaizpilda ieceļošanas veidlapa. Covid tests nav jāveic ceļotājiem, kuri ar vakcinācijas sertifikātu var pierādīt, ka ir saņēmuši pilnu Covid – 19 vakcināciju un no tā brīža pagājušas vismaz 14 dienas, vai arī pēdējo 6 mēnešu laikā pārslimojuši Covid-19. Visi noteikumi un procedūras aprakstītas šeit.

Melnkalne

Balkānu pērle Melnkalne sevī apvieno burvīgas viduslaiku pilsētiņas, saulainas Adrijas jūras pludmales, Durmitoru kalnu ainavas un pirmatnējās dabas skaistumu. Šis galamērķis ir īsta paradīze aktīvās atpūtas cienītājiem, jo Melnkalnes dabas rezervāti ir bagāti ar pārgājienu un velo maršrutiem, kas vijas gar kalniem, ezeriem, upēm un plašiem līdzenumiem. Savukārt, dienvidu piekrastes pilsētas Kotora, Budva un Tivata piedāvā izjust viduslaiku vecpilsētu šarmu, brīnišķīgas piekrastes ainavas un atpūtu labiekārtotās pludmalēs.

Ceļojums uz Melnkalni būs lieliska izvēle tiem, kam patīk apvienot mierīgu pludmales atpūtu ar pastaigām dabas parkos un senās pilsētās pieaugušo kompānijā vai kopā ar bērniem.

Labākais laiks atpūtai Melnkalnes kūrortos

Pludmales atpūtai piemērotākie un siltākie laikapstākļi Melnkalnē ir no maija līdz septembrim. Šajos mēnešos klimats ir karsts, saulains un ūdens ir ideāli piemērots peldēšanai.

Ja vēlies veltīt laiku ekskursijām un karstums šķiet traucējošs, tad labākie mēneši ceļojumam uz Melnkalni būs aprīlis un oktobris, kad laika apstākļi ir silti, taču ne karsti. Šajos mēnešos būs zemākas arī ceļojuma izmaksas.

Tiešie lidojumi no Rīgas: atsāksies 24. jūlijā

Covid – 19 drošības noteikumi

Sākot ar 5. jūniju, dodoties uz Melnkalni, Covid -19 PCR vai RAT tests NAV nepieciešams. Visi noteikumi un procedūras par ieceļošanu Melnkalnē aprakstītas šeit.

Kipra

Vidusjūras ieskautā, saulainā Kipra un tās populārās kūrortpilsētas Ayia Napa un Pafosa ir daudzu ceļotāju iecienīta izvēle. Zilas lagūnas, zeltainas klintis, līkumoti ceļi caur kalnu masīviem un mežiem, banānu plantācijas un vīnogulāju lauki liks katra ceļotāja sirdij pukstēt straujāk. Kipra ir mītu un leģendu zeme, jo tieši šeit ir dzimusi Afrodīte, tādēļ dievu un dieviešu ietekme uz salas jūtama visur – gan veikalu un restorānu nosaukumos, gan apskates objektos.

Ja vēlies apvienot siltu atpūtu Vidusjūras kūrortā ar antīku vēstures liecību apskati, šis galamērķis būs Tev lieliski piemērots. Šeit var ne tikai baudīt siltu jūru un sauli, bet arī  izstaigāt senus tempļus, amfiteātrus, klosterus un pat kipriotu katakombas. Ja ceļo kopā ar bērniem, viņi noteikti novērtēs ūdens priekus baseinos, akvaparkos, pastaigas zoo dārzā, ciemošanās pie ēzelīšiem, kā arī izjādes ar kamieļiem speciāli tam izveidotā parkā.

Labākais laiks atpūtai Kipras kūrortos

Pludmales atpūtai piemērotākie un siltākie laikapstākļi Kiprā ir no maija līdz oktobrim. Šajos mēnešos klimats ir karsts, saulains un ūdens ir ideāli piemērots peldēšanai.

Ja vēlies veltīt laiku ekskursijām un karstums šķiet traucējošs, tad labākie mēneši ceļojumam uz Kipru būs aprīlis un novembris, kad laika apstākļi ir silti, taču ne karsti.

Tiešie lidojumi no Rīgas: 30. maijs – 24. oktobris

Covid – 19 drošības noteikumi

Ielidojot Kiprā, pieaugušajiem un bērniem no 12 gadu vecuma jāuzrāda negatīvs Covid – 19 (PCR), kā arī jaaizpilda veselības veidlapa. Covid tests nav jāveic ceļotājiem, kuri ar vakcinācijas sertifikātu var pierādīt, ka ir saņēmuši pilnu Covid – 19 vakcināciju un no tā brīža pagājušas vismaz 14 dienas. Visi noteikumi un procedūras aprakstītas šeit.

Tenerife (Spānija)

Tenerifes atrodas Atlantijas okeānā pie Āfrikas krastiem, tuvu ekvatoram, tāpēc tai raksturīgi silti laikapstākļi, kas ļauj peldēties okeānā un sauļoties jebkurā gadalaikā. Iespaidīgā Teides kalna virsotne, dabas takas, krāšņi botāniskie dārzi ar eksotiskiem putniem, skaistas pludmales un aizraujošas izklaides šeit priecē ceļotājus no visas pasaules.

Tenerife patiks gan romantiski noskaņotiem pāriem, gan jautrām draugu kompānijām, gan ģimenēm ar bērniem, kas šeit varēs ļauties bagātīgajam atrakciju parku piedāvājumam.

Labākais laiks atpūtai Tenerifes kūrortos

Pludmales atpūtai piemērotākie un siltākie laikapstākļi Tenerifē ir no aprīļa līdz oktobrim. Šajos mēnešos klimats ir karsts (+26 °C), saulains un ūdens ir ideāli piemērots peldēšanai. 

Ja vēlies veltīt laiku ekskursijām un karstums šķiet traucējošs, tad labākie mēneši salas iepazīšanai būs no novembra līdz martam (+22 °C), kad laika apstākļi ir silti, taču ne karsti.

Tiešie lidojumi no Rīgas: 8. oktobris – 20. marts

Covid – 19 drošības noteikumi

Ielidojot Tenerifē, pieaugušajiem un bērniem no 12 gadu vecuma jāuzrāda negatīvs Covid – 19 (PCR) testa rezultāts, kā arī jaaizpilda ieceļošanas veidlapa. Covid tests nav jāveic ceļotājiem, kuri ar vakcinācijas sertifikātu var pierādīt, ka ir saņēmuši pilnu Covid – 19 vakcināciju un no tā brīža pagājušas vismaz 14 dienas, vai arī pēdējo 6 mēnešu laikā pārslimojuši Covid-19. Visi noteikumi un procedūras aprakstītas šeit.

Horvātija

Saule Horvātiju lutina 2715 stundas gadā, nodrošinot siltas un ūdens priekiem bagātas brīvdienas ikvienam atpūtniekam. Šī Balkānu valsts ir īpaši iecienīta, pateicoties tās kristāldzidrajām Adrijas jūras oļu pludmalēm un brīnišķīgi skaistajai dabai ar krāšņajiem ūdenskritumiem, dzīvīgi zaļojošajiem mežiem un dabas takām kalnos. Savukārt, vēstures bagātās pilsētas Dubrovnika un Splita iepriecinās ar senlaicīgu šarmu un īpašu atmosfēru.

Horvātija būs lieliska izvēle tiem, kam patīk apvienot mierīgu pludmales atpūtu ar pastaigām dabas parkos un seno pilsētu arhitektūras baudījumu. Gan pieaugušos, gan bērnus priecēs arī ūdenskritumiem bagātie dabas parki un patīkami siltais klimats.

Labākais laiks atpūtai Horvātijas kūrortos

Ja ceļojums uz Horvātiju plānots pludmales atpūtai, iesakām izvēlēties laiku no jūnija līdz septembrim, kad laikapstākļi Horvātijā ir vissiltākie. Šajā periodā klimats ir karsts, saulains un ūdens ir ideāli piemērots peldēšanai.

Ja vēlies veltīt laiku ekskursijām un karstums šķiet traucējošs, tad labākie mēneši Horvātijas iepazīšanai būs aprīlis un novembris, kad laika apstākļi ir silti, taču ne karsti.

Čarterreisi no Rīgas atsāksies 24.jūlijā.

Covid – 19 drošības noteikumi

Ielidojot Horvātijā, pieaugušajiem un bērniem no 12 gadu vecuma jāuzrāda negatīvs Covid – 19 (PCR) vai antigēnu testa rezultāts, kā arī jaaizpilda veselības veidlapa. Covid tests nav jāveic ceļotājiem, kuri ar vakcinācijas sertifikātu var pierādīt, ka ir saņēmuši pilnu Covid – 19 vakcināciju un no tā brīža pagājušas vismaz 14 dienas. Visi noteikumi un procedūras aprakstītas šeit.

Ēģipte

Ēģipte ir seno civilizāciju šūpulis, kas saglabājusi ievērojamus arhitektūras pieminekļus vēl no seno faraonu laikiem. Tās krastus rotā kilometriem garas pludmales, bet jūras dzīles – krāšņi koraļļu rifi. Šī ir kontrastu zeme, kurā tradicionālie beduīnu ciemati tuksnesī pastāv līdzās eiropeiskām All Inclusive viesnīcām populārajās Šarmelšeihas un Hurgadas kūrortpilsētās.

Lieliskie Ēģiptes laikapstākļi ļauj baudīt pludmales atpūtu un ūdens priekus visu gadu, bet plašās izklaides iespējas viesnīcās ar dažādiem baseiniem un akvaparkiem, kā arī interesantā ekskursiju programma nodrošina to, ka šeit patiks gan bērniem, gan pieaugušajiem.

Labākais laiks atpūtai Ēģiptes kūrortos

Ēģiptē saule silda visu gadu, tādēļ pludmales atpūtu šeit var baudīt jebkurā gadalaikā. Tās laikapstākļi iedalās trīs sezonās:

 • vasara sezona (~ +27 °C) – no aprīļa līdz oktobrim
 • starpsezona (~ +23°C) – marts un novembris
 • ziemas sezona (~ +21 °C) – no decembra līdz februārim

Tiešie lidojumi no Rīgas: 8. oktobris – 20. marts

Covid – 19 drošības noteikumi

Ielidojot Ēģiptē, pieaugušajiem un bērniem no 6 gadu vecuma jāuzrāda negatīvs Covid – 19 (PCR) testa rezultāts, kā arī jaaizpilda veselības veidlapa. Visi noteikumi un procedūras aprakstītas šeit.

Individuāli sagatavoti ceļojumi

Individuāla ceļojumu programmma ir pakalpojums, kurā iekļauta konsultācija un ceļojuma idejas precizēšana, kā arī ceļojuma plāna un programmas izveidošana. Rezultātā saņemsiet personalizētu, individuālu ceļojumu, ietaupot laiku plānošanas procesā, drošību par vērtīgu investīciju un profesionālu atbalstu ceļojuma laikā. 

Maldīvu salas

Maldīvu salas ir savirknējušās pie ekvatora pašā Indijas okeāna vidū un atgādina tropisku paradīzi. Smiltis tajās ir žilbinoši baltas, jūra – tirkīza krāsā, bet starp krāšņajiem koraļļiem rosās eksotiskas zivis. Šeit var baudīt netraucētu, mierīgu pludmales atpūtu, fantastiski skaistus ekvatoriālos saulrietus un dažādus ūdens priekus – sākot ar snorkelēšanu un niršanu un beidzot ar makšķerēšanu no laivas. Uz daudzām salām izvietoti privāti kūrorti un tajās var apmesties vienīgi to viesi, bet citas ir neapdzīvotas. Salas ir tik mazas, ka tās var izstaigāt dažu stundu laikā, bet uz galvaspilsētu Male ved prāmji un ātrlaivas.

Labākais laiks atpūtai Maldīvu salās

Maldīvu salām ir raksturīgas divas izteiktas sezonas – sausā sezona un lietus sezona. Lai arī laikapstākļi vienmēr ir tropiski karsti, atšķiras nokrišņu daudzums.

Sausā sezona ir no novembra līdz aprīlim, kad nokrišņu tikpat kā nav un laikapstākļi ir ideāli piemēroti pludmales atpūtai.

Lietus sezona ir no maija līdz oktobrim, kad vērojami nokrišņi – visbiežāk vakaros un naktīs, kas netraucē baudīt atpūtu. Šis ir arī laiks, kad ir mazāk tūristu un izdevīgākas ceļojumu cenas.

Covid – 19 drošības noteikumi

Ielidojot Maldīvu salās, pieaugušajiem un bērniem no 1 gadu vecuma jāuzrāda negatīvs Covid – 19 (PCR) testa rezultāts, kā arī jābūt aizpildītai obligātajai ieceļošanas veidlapai. Ar aktuālajiem drošības noteikumiem Maldīvu salās var iepazīties šeit.

Zanzibāra

Zanzibāras sala ir slavena ar savām žilbinoši balto smilšu pludmalēm, tirkīzzilo Indijas okeānu un laikam pāri stāvošo atmosfēru. Saulainajā salā ir tikai viena pilsēta – Stone Town jeb Akmens pilsēta, kuras ieliņu labirintos var baudīt koloniālās arhitektūras romantiku, kā arī iepirkšanos Darajani tirdziņā. Noteikti paviesojies garšvielu plantācijā, apciemo Cietuma salu, iepazīsti viesmīlīgos zanzibāriešus un izbaudi garšīgo afrikāņu virtuvi, kurā neiztrūkstošas ir bagātīgās jūras veltes! Ceļojumu uz Zanzibāru ērti apvienot arī ar aizraujošu safari kādā no Tanzānijas nacionālajiem parkiem, kas lepojas ar eksotiskiem savvaļas dzīvniekiem, un atrodas tikai īsa brauciena attālumā ar prāmi.

Zanzibāra ir ideāla vieta, kur neko nedarīt, ļauties mierpilnam ikdienas plūdumam un kaut uz mirkli atslēgties no pārējās pasaules. Atpūtu šeit visvairāk izbaudīs pāri un draugu kompānijas, kas vēlas iepazīt citas kultūras un tradīcijas.

Labākais laiks atpūtai Zanzibārā

Zanzibāras salai ir raksturīgas divas izteiktas sezonas – sausā sezona un lietus sezona. Lai arī laikapstākļi vienmēr ir tropiski karsti, atšķiras nokrišņu daudzums.

Sausā sezona ir no jūnija līdz oktobrim, kā arī no janvāra līdz februārim, kad nokrišņu tikpat kā nav un laikapstākļi ir ideāli piemēroti pludmales atpūtai.

Lietus sezona ir no marta līdz maijam, kā arī no novembra līdz decembrim, kad klimats ir mitrs un vērojami nokrišņi. Šis ir arī laiks, kad ir mazāk tūristu un izdevīgākas ceļojumu cenas (izņemot decembri).

Covid – 19 drošības noteikumi

Ielidojot Zanzibārā, ceļotājiem jāuzrāda negatīvs Covid – 19 (PCR) testa rezultāts, kā arī jābūt aizpildītai obligātajai ieceļošanas veidlapai. Ar aktuālajiem drošības noteikumiem Zanzibārā var iepazīties šeit.

 

Seišelu salas

Seišelu salas tiek dēvētas par tropu paradīzi. Mazā valstiņa atrodas Indijas okeānā un sastāv no vairāk kā 115 salām, kuras ceļotājus piesaista gan ar pasaules skaistākajām pludmalēm, gan ar zaļajiem tropu mežiem, kuros mājo eksotiski dzīvnieki un atrodami reti augi.

Pateicoties mājīgajām viesnīcām, kokosriekstu palmu un unikālu granīta klinšu ieskautajām balto smilšu pludmalēm, šīs Indijas okeāna salas ir iecienīta izvēle romantiskas divvientulības baudīšanai gan medusmēneša, gan kāzu ceļojumos!

Labākais laiks atpūtai Seišelu salās

Seišelu salām raksturīgas divas izteiktas sezonas – sausā sezona un lietus sezona. Lai arī laikapstākļi vienmēr ir tropiski karsti, atšķiras nokrišņu daudzums.

Sausā sezona ir no maija līdz septembrim, kad nokrišņu tikpat kā nav un laikapstākļi ir ideāli piemēroti pludmales atpūtai, tomēr jāņem vērā, ka šajā laikā okeānā var būt spēcīgi viļņi un peldēšanās var būt bīstama.

Lietus sezona ir no oktobra līdz aprīlim, kad pēcpusdienās un vakaros vērojami nokrišņi. Šis ir arī laiks, kad ir mazāk tūristu un izdevīgākas ceļojumu cenas.

Covid – 19 drošības noteikumi

Ielidojot Seišelu salās, ceļotājiem jāuzrāda negatīvs Covid – 19 (PCR) testa rezultāts, kā arī jābūt aizpildītai obligātajai ieceļošanas veidlapai. Ar aktuālajiem drošības noteikumiem Seišelu salās var iepazīties šeit.

Dominikāna

Dominikāna sevī apvieno Āfrikas kultūras eksotiku un spāņu kolonizācijas ietekmi, kas jūtama gan arhitektūrā un kultūrā, gan tradicionālajā virtuvē. Šī Karību sala ir slavena ar Puerto Plata reģiona pasakainajām balto smilšu pludmalēm, ekoloģiski tīro vidi, krāšņajiem festivāliem, drosmīgajām bačatas dejām un senajām ruma gatavošanas tradīcijām.

Dominikānas sniegbaltās smilšu pludmales un daudzveidīgā daba sajūsminās gan pieaugušos, kuri šeit varēs baudīt romantisku divvientulību, gan ģimenes ar bērniem, kuriem būs pieejami dažādi ūdens prieki.

Labākais laiks atpūtai Dominikānā

Dominikānu karstums lutina visu gadu, tadēļ to apmeklēt var jebkurā gadalaikā. Šai Karību salai ir raksturīgas divas sezonas – sausā sezona un lietus sezona. Lai arī laikapstākļi vienmēr ir tropiski karsti, atšķiras nokrišņu daudzums.

Sausā sezona un labākais laiks, lai apmeklētu Dominikānu, ir no decembra līdz aprīlim, kad nokrišņi ir maz un laikapstākļi ir ideāli piemēroti pludmales atpūtai.

Lietus sezona ir no maija līdz novembrim, kad vērojami nokrišņi, kas netraucē salu iepazīt ekskursijās. Ceļojumu cenas šajās laikā ir izdevīgākas.

Covid – 19 drošības noteikumi

Ielidojot Dominikānā, ceļotājiem nav jāveic vai jāuzrāda Covid – 19 (PCR) testa rezultāts, taču ir jābūt aizpildītai obligātajai ieceļošanas veidlapai. Tomēr iesakām veikt Covid testu ne vairāk kā 72 h pirms izlidošanas, jo tā rezultātu var prasīt uzrādīt aviokompāniju vai tranzīta lidostu pārstāvji. Ar aktuālajiem drošības noteikumiem Dominikānā var iepazīties šeit.

Meksika

Meksika lepojas ar savu trīs tūkstošus gadu ilgo vēsturi, kurā pēdas atstājušas senās acteku, maiju un olmeku civilizācijas. Šeit atrodas antīkas indiāņu pilsētas, milzīgas piramīdas un koloniālo laiku dārgumi, kā arī unikāli krāšņa daba, ko papildina skati uz grandioziem vulkāniem. Un tam visam klāt – tropiskās dabas krāšņums un brīnišķīgās Kankūnas pludmales, kas atzītas kā vienas no labākajām pasaulē!

Eksotiskā Meksika ir katra aizrautīga ceļotāja sapnis, jo priecē ne tikai ar saulainām pludmalēm un slavenajiem meksikāņu ēdieniem un dzērieniem, bet arī unikāliem arhitektūras pieminekļiem un fantastisku dabu. Turklāt ģimenes ar bērniem šeit atradīs plašu tematisko un izklaižu parku izvēli.

Labākais laiks atpūtai Meksikā

Meksikai ir raksturīgas divas izteiktas sezonas – sausā sezona un lietus sezona. Lai arī laikapstākļi vienmēr ir tropiski karsti, atšķiras nokrišņu daudzums. Būtiska nozīme ir arī Meksikas reģionam, kurā plānots apmesties, jo laikapstākļi ievērojami atšķiras.

Sausā sezona ir no decembra līdz aprīlim, kad nokrišņu tikpat kā nav un laikapstākļi ir ideāli piemēroti pludmales atpūtai.

Lietus sezona ir no maija līdz novembrim, kad vērojami nokrišņi, kas netraucē Meksiku iepazīt ekskursijās. Šis ir arī laiks, kad ir mazāk tūristu un izdevīgākas ceļojumu cenas.

Covid – 19 drošības noteikumi

Ielidojot Meksikā, ceļotājiem nav jāveic vai jāuzrāda Covid – 19 (PCR) testa rezultāts, taču ir jābūt aizpildītai obligātajai ieceļošanas veidlapai. Tomēr iesakām veikt Covid testu ne vairāk kā 72 h pirms izlidošanas, jo tā rezultātu var prasīt uzrādīt aviokompāniju vai tranzīta lidostu pārstāvji. Ar aktuālajiem drošības noteikumiem Meksikā var iepazīties šeit.

Arābu Emirāti

Apvienotie Arābu Emirāti ir viena no bagātākajām un greznākajām austrumu valstīm, kura, turklāt, radīta tuksneša vidū. Tajā atrodami mūsdienu tehnoloģiju un arhitektūras ievērojamākie sasniegumi – mākslīgas salas un pludmales, augsti debesskrāpji, iespaidīgi atrakciju parki un milzīgi iepirkšanās centri. Tomēr emirāti nav tikai modernas pilsētas un greznība, tajos ir saglabājusies arī senā arhitektūra un šarmantā seno austrumu atmosfēra – ieliņas ar tradicionālajiem veikaliem, kā arī tipiskas arābu arhitektūras celtnes un tirdziņi. Dubaija un Abū Dabī ir iecienītākā izvēle atpūtai Arābu Emirātos. Ceļotāji bieži apvieno abu emirātu apskati vienā ceļojumā, jo starp tiem kursē ērts sabiedriskais transports, kā arī var izmanto auto īri.

Arābu Emirātu siltā saule, skaistās pludmales, elegantās viesnīcas un modernie atrakciju parki piedāvā plašas atpūtas iespējas gan bērniem, gan pieaugušajiem.

Labākais laiks atpūtai Arābu Emirātos

Arābu Emirātos karsti laikapstākļi ir visu gadu un turp var doties jebkurā gadalaikā. To laikapstākļi iedalās trīs sezonās.

 • Vasara sezona (ļoti karsts ~ +40 °C) – no jūlija līdz augustam;
 • Starpsezona (vidēji karsts ~ +33°C) – no aprīļa līdz maijam un no septembra līdz oktobrim;
 • Ziemas sezona (patīkami silts un sauss ~ +25 °C) – no decembra līdz martam.

Pateicoties sausajam klimatam, karstā gaisa temperatūra nav nomācoša, bet ūdens temperatūra jūrā nekad nav zemāka par +19 °C. Saule spīd un skaidras debesis ir 360 dienas gadā – tik tiešām ideāls atpūtas galamērķis visa gada garumā!

Covid – 19 drošības noteikumi

Dažādos emirātos ieceļošanas prasības tūristiem atšķiras. Ielidojot Abū Dabī, ir jāievēro 10 dienu karantīna, pat ja ir negatīvs COVID-19 testa rezultāts, bet ielidojot Dubaijā un uzrādot negatīvu Covid-19 testa rezultātu, nav jāievēro 10 dienu karantīna. Ar aktuālajiem drošības noteikumiem Arābu Emirātos var iepazīties šeit.

Kuba

Kubas īpašā retro atmosfēra, senā koloniālā arhitektūra un latīņamerikas mūzikas ritmu pavadītā ikdiena liks jums aizmirst par ierasto rietumu dienas ritējumu. Kuba ir viens no autentiskākajiem eksotiskajiem galamērķiem, kurā var noķert gan dzīva muzeja sajūtu, vērojot retro auto uz ielām, gan baudīt atpūtu gleznainajās Varadero balto smilšu pludmalēs, kā arī iepazīt neskartas dabas skaistumu – ūdenskritumus, klintis, apslēptas alas un pazemes upes.

Kuba atvērs acis uz citādu pasauli ikvienam ceļotājam, bet jo īpaši tā pārsteigs bērnus, kuriem būs iespēja izjust dzīvi bez tehnoloģijām, viedtālruņiem un citiem modernās pasaules labumiem. Pieaugušie, savukārt, varēs ļauties retro sajūtām, kubiešu mūzikas vibrācijām, rumam, dejām un cigāru baudījumam.

Labākais laiks atpūtai Kubā

Kubai ir raksturīgas divas izteiktas sezonas – sausā sezona un lietus sezona. Lai arī laikapstākļi vienmēr ir tropiski karsti, atšķiras nokrišņu daudzums.

Sausā sezona ir no decembra līdz maijam, kad nokrišņu tikpat kā nav un laikapstākļi ir ideāli piemēroti pludmales atpūtai.

Lietus sezona ir no jūnija līdz novembrim, kad vērojami nokrišņi un negaisi – kas tomēr netraucē iepazīt šo Karību salu ekskursijās.  Šis ir arī laiks, kad ir mazāk tūristu un izdevīgākas ceļojumu cenas.

Covid – 19 drošības noteikumi

Ielidojot Kubā, ceļotājiem jāuzrāda negatīvs Covid – 19 (PCR) testa rezultāts.  Pēc ierašanās Kubā tests būs jāveic atkārtoti. Ar aktuālajiem drošības noteikumiem Kubā var iepazīties šeit.

 

Maurīcija

Maurīcijas sala ir pasaules TOP pludmales atpūtas galamērķis. Pateicoties tās brīnišķīgajām koraļļu rifu ieskautajām pludmalēm un krāšņajai dabai, to dēvē arī par paradīzes salu Indijas okeānā. Te paveras zaļi, vulkāniskas izcelsmes kalni, tropu meži ar eksotiskiem putniem un dzīvniekiem, plašas cukurniedru plantācijas un zilas lagūnas. Vislabāk salu izdosies iepazīt, dodoties delfīnu vērošanas kruīzos, safari izbraukumos un pastaigās pa krāšņajiem botāniskajiem dārziem, kā arī ainaviskajiem dabas rezervātiem un parkiem.

Maurīcija ir slavena ar tās īpašo piedāvājumu medusmēneša un kāzu ceļojumiem. Šī tropu sala sajūsmina jaunos pārus ar saviem fascinējošajiem saulrietiem Flic-en-Flac pludmalē un romantiskajām ceremoniju vietām. Pateicoties iespaidīgajiem dabas parkiem un daudzpusīgajam izklaižu piedāvājumam, te patiks arī ģimenēm ar bērniem.

Labākais laiks atpūtai Maurīcijā

Maurīcijas salai ir raksturīgas divas izteiktas sezonas – sausā sezona un lietus sezona. Lai arī laikapstākļi vienmēr ir tropiski karsti, atšķiras nokrišņu daudzums.

Sausā sezona ir no aprīļa līdz decembrim, kad nokrišņu tikpat kā nav un laikapstākļi ir ideāli piemēroti pludmales atpūtai.

Lietus sezona ir no janvāra līdz martam, kad vērojami nokrišņi un vējš. Šis ir arī laiks, kad ir mazāk tūristu un izdevīgākas ceļojumu cenas.

Covid – 19 drošības noteikumi

Sākot ar 15. jūliju Maurīcija sāks uzņemt pilnībā vakcinētus ceļotājus bez pašizolācijas prasības, taču ar nosacījumu, ka tiek veikti Covid – 19 PCR testi gan pirms ierašanās Maurīcijas salā, gan lidostā, gan atkārtoti – uzturēšanās laikā. Nevakcinētajiem ceļotājiem gan jāveic testi, gan 14 dienas jāuzturas kādā no karantīnas viesnīcām. Ar aktuālajiem drošības noteikumiem Maurīcijā var iepazīties šeit.

Šrilanka

Indijas okeāna pērlē – Šrilankā saule un mierīga atpūta priecēs gan mazos, apslēptos līcīšos, gan platās un nebeidzami garās smilšu pludmalēs ar viesnīcu, veikalu un restorānu rajoniem. Šī eksotiskā sala valdzina arī ar gleznainiem ūdenskritumiem, tropu mežiem, kā arī eksotisko augu un dzīvnieku pasauli. Neaizmirstams piedzīvojums šeit būs ekskursijas pa senajiem budisma tempļiem, kā arī brauciens ar vilcienu vienā no pasaules skaistākajiem maršrutiem – no Ellas uz Kandy pilsētu.

Šrilanka īpaši patiks tiem ceļotājiem, kuri vēlas doties aizraujošos safari braucienos pa savvaļas dzīvnieku dabas parkiem, sajust budisma reliģijas spēku, apbrīnot senas civilizācijas radītas celtnes un to drupas, kā arī baudīt saplūšanu ar dabu.

Labākais laiks atpūtai Šrilankā

Šrilankas salai ir raksturīgas divas izteiktas sezonas – sausā sezona un lietus sezona. Lai arī laikapstākļi vienmēr ir tropiski karsti, atšķiras nokrišņu daudzums.

Sausā sezona ir no decembra līdz martam, kad nokrišņu tikpat kā nav un laikapstākļi ir ideāli piemēroti pludmales atpūtai.

Lietus sezona ir no maija līdz septembrim, kad vērojami nokrišņi un vējš. Šis ir arī laiks, kad ir mazāk tūristu un izdevīgākas ceļojumu cenas.

Covid – 19 drošības noteikumi

Ielidojot Šrilankā, pieaugušajiem un bērniem no 2 gadu vecuma jāuzrāda negatīvs Covid – 19 (PCR) testa rezultāts, kā arī jābūt aizpildītai obligātajai ieceļošanas veidlapai. Ar aktuālajiem drošības noteikumiem Šrilankā var iepazīties šeit.

Taizeme

Tūkstoš smaidu zeme – karstā un eksotiskā Taizeme ir īsta tropu paradīze zemes virsū! Relaksējies sniegbaltu smilšu pludmalēs pie dzidrās Andaman jūras Puketas salā, iepazīsti budismu senos tempļos, dodies izbraukumos uz piekrastes saliņām, ļaujies iepirkšanās priekam tradicionālajos nakts tirdziņos, kā arī baudi tajiešu masāžas, rosīgo nakts dzīvi un eksotisko Āzijas virtuvi.

Ceļojums uz Taizemi būs lieliska izvēle tiem, kas vēlas iepazīt pasauli no cita skatu punkta, lai ar svaigu skatu paskatītos uz ikdienišķām lietām! Šeit varēsiet baudīt gan romantisku divvientulību autentiskā vidē, gan doties adrenalīna pilnos piedzīvojumos, gan arī pavadīt iespaidiem bagātas ģimeniskas brīvdienas. Taizeme ir ļoti daudzveidīga un piedāvā neskaitāmas izklaides un atpūtas iespējas visu vecumu ceļotājiem.

Labākais laiks atpūtai Taizemē

Taizeme ir tropiski karsta visu gadu un uz turieni doties var jebkurā gadalaikā. Tās laikapstākļi iedalās trīs sezonās:

 • karstā sezona (ļoti karsts) – no marta līdz maijam
 • mitrā sezona (karsts un mitrs) – no jūnija līdz oktobrim
 • vēsā sezona (mazāk karsts) – no novembra līdz februārim

Vēsā sezona ir vispopulārākais periods ceļojumam uz Taizemi, jo tad laikapstākļi nav pārlieku karsti vai mitri un ir ideāli piemēroti gan pludmales atpūtai, gan ekskursijām – zilas debesis, zemāks mitruma līmenis un karstums komforta robežās.

Covid – 19 drošības noteikumi

Sākot ar 1. jūliju Taizeme atsāk uzņemt ceļotājus, kas ir pilnībā vakcinēti pret Covid – 19 un var to pierādīt ar atbilstošu vakcinācijas sertifikātu. Ar aktuālajiem drošības noteikumiem Taizemē var iepazīties šeit.

Uzzini par ceļojumu jaunumiem pirms citiem!

Izdevīgi piedāvājumi, iedvesma un padomi veiksmīgam ceļojumam. Piesakies un saņem e-pastā!

Saņem ceļojumu jaunumus e-pastā!