Francijas vilinājums – “rozā” pilsēta Tulūza!

Krāsaina un daudzveidīga La Ville Rose jeb “rozā” pilsēta Tulūza iedvesmos Tevi ar burvīgo arhitektūru, rozā ķieģeļiem būvēto viduslaiku vecpilsētu, kā arī franču šarmu. Šī Francijas dienvidu pērle apvieno sevī gan klasiskas un vēsturiskas vietas, gan moderno. 

 

Tulūza būs Tev ideāli piemērota, ja alksti iepazīt Francijas vēsturi, apskatīt senu arhitektūru, kā arī nobaudīt nesteidzīgas maltītes un gardos Francijas vīnus autentiskos restorānos. 

 

Uzzini, ko noteikti vajadzētu piedzīvot brīvdienās Tulūzā!

UNESCO pasaules mantojuma sarakstā iekļautā lielākā Eiropā palikušā romāņu stila ēka, kas 1998. gadā tika izraudzīta tās nozīmības dēļ Santjago de Kompostelas svētceļojumu ceļam. Patiesi ievērojams apskates objekts vēstures mīlētājiem.

2. Vizināšanās Minotaura vai Zirnekļa mugurā

Unikālas, 14 metrus augstas mašīnas – Minotaurs un Zirneklis vizina Tulūzas viesus pa vēsturisko Montaudran ceļu. Sajūties kā mītiska zvēra mugurā, vēro kā tas atdzīvojas, ieklausies tā soļu metāliskajās skaņās un piedzīvo mūsdienīga brīnuma sajūtu!

3. Japāņu dārzs

Šis eksotiskais austrumnieciskā stilā veidotais dārzs ir pārsteigums ikvienam apmeklētājam. Tajā atradīsi akmens dārzu ar īpašām salām, kas veltītas dzērvēm un bruņurupučiem, krāšņus tiltiņus un mākslīgus kalnus, kas līdzinās slavenajam Fudži kalnam.

4. Aviācijas centrs ar Airbus galveno mītni

Pasaulē lielākās pasažieru lidmašīnas A380 un militārās četrmotoru transportlidmašīnas A400M izgatavošanas vieta. Dodies ekskursijā uz aviācijas centru un uzzini kā tiek ražoti šie iespaidīgie lidaparāti!

Slepena un majestātiska, trausla un spēcīga, autentiska un mūsdienīga Gaillac vīna darītava, kas atgādina Toskānu. Burvīga vieta, kur nobaudīt daudzveidīgus, augstas kvalitātes vīnus, kā arī aizmirst dzīves rūpes, jūtoties brīvi un bezrūpīgi!

Šī pilsēta ir slavena ar savu cietoksni Cité de Carcassonne, kas 1997. gadā tika pievienota UNESCO pasaules mantojuma vietu sarakstam. Senie sargtorņi, forti un nocietinājumi uzburs īstu Francijas viduslaiku sajūtu!

Dodies pastaigā pa Arnaud-Bernard kvartālu un sajūties kā grafiti mākslas galerijā! Par spīti sākotnējai varas iestāžu pretestībai un aizliegumam savu vietu šeit ir atraduši daudzu ielu mākslinieku darbi un nu šis rajons ir kļuvis par Tulūzas viesu iecienītu apskates objektu. 

Tulūza – pilsēta, kur baudīt franču šarmu un maltītes, atslābināties, atrast savu zen un nesteidzīgi izbaudīt laiku! Vai izklausās pēc Tavas vietas?

 

Spied zemāk, lai padarītu savas Lieldienu brīvdienas vēl krāsainākas! 

Saturs

Saņem ceļojumu jaunumus e-pastā!

Akcijas, iedvesma un padomi ceļotājiem!

saņem savā epastā