Iepazīsti Arktiku un Antarktīdu ekspedīcijas kruīzā!

Vai vēlies izbaudīt Svalbāras skaistumu Arktikas piedzīvojumu kruīzā, vērojot aisbergus, vaļus, roņus, polārlāčus un neskaitāmus jūras putnus? Vai varbūt vēlies doties ekspedīcijas kruīzā no Islandes uz Grenlandi pa to pašu jūras ceļu, ko pirms vairāk nekā tūkstoš gadiem veica ziemeļnieku kolonisti? Izmanto iespēju iepazīt visattālākos pasaules reģionus kopā ar Vanilla Travel partneri Albatros Expeditions!

Ekspedīcijas kruīzu maršruti

Albatros Expeditions piedāvā daudzus aizraujošus, dažāda ilguma maršrutus Arktikā (Grenlande, Islande, Svalbāra, Fēru salas, Skotija) un Antarktīdā, tai skaitā Patagonija/Čīles fjordi un SGSSI (Lielbritānijai piederošā Dienviddžordžija un Dienvidu Sendviča salas).

Ieskatam daži no piedāvātajiem maršrutiem.

Katrs kruīzs ir pilnīgi unikāla vietu kombinācija, kurā galvenie notikumi bieži vien var būt pilnīgi negaidīti. Ikviens kruīza dalībnieks ir daļa no piedzīvojuma, īstas ekspedīcijas, kurā plāni mainās, savvaļas dzīvnieki tiek sastapti saskaņā ar to noteikumiem, bet komanda sastāv no labākajiem savas jomas ekspertiem jūras bioloģijā, ornitoloģijā, ģeoloģijā, vēsturē un citās jomās. Pamatojoties uz komandas plašo pieredzi vienmēr tiek piemeklētas labākās alternatīvas tajos retajos gadījumos, kad ir jāmaina plānotais maršruts.

Piedzīvojums ik uz soļa

Mierpilnu atpūtu un arktisko ainavu baudījumu kruīza dalībnieki šeit var apvienot ar jaunām, aizraujošām pieredzēm. Zinoši gidi ceļotājus ved dažādās ekspedīcijās, kurās piedāvā iepazīt savvaļas dabu un ļauties piedzīvojumiem, kas nav iespējami nekur citur uz pasaules:

 • Ekspedīciju braucieni ar izturīgajām Zodiac laivām, kas ļauj piekļūt tuvāk interesantākajām apskates vietām un dzīvniekiem, gūstot elpu aizraujošas emocijas.
 • Iespēja iepazīt arktisko pasauli no cita rakursa, līkumojot ar kajaka laivām starp aisbergiem, kas slejas no tumšā okeāna dzīlēm.
 • Pārgājieni ar zinošiem un pieredzējušiem gidiem, kuru laikā var baudīt nepieradinātās dabas skaistumu, šķērsojot strautus, pievarot nelielas virsotnes un iepazīstot sniegotos līdzenumus ar sniega kurpēm kājām.
 • Nakšņošana brīvā dabā, ieritinoties siltā, laikapstākļiem piemērotā guļammaisā, kad miegā ieaijā tāli vaļu pūtieni, pingvīnu pīkstieni un aisbergu krakšķi.
 • Iespēja nopeldēties aukstajos, aisbergu ieskautajos ūdeņos, ko īpaši novērtēs asu izjūtu cienītāji.
 • Izglītojošas un izklaidējošas prezentācijas vakaros, kurās ikviens var apskatīt dienas laikā uzņemtās bildes un video, kā arī klausīties iedvesmojošas sarunas par Arktikas savvaļas dabu, vēsturi, navigāciju, fotografēšanu, ģeoloģiju, glacioloģiju, vietējo iedzīvotāju kultūru un daudz ko citu. (Uz kuģa vienmēr ir profesionāls ekspedīcijas fotogrāfs, kas palīdz iemūžināt ceļojumu skaistās bildēs un video, jo polārie reģioni ir pilni fantastisku ainavu un pārsteidzošas savvaļas dabas.)

Premium līmeņa pieredze

Ekspedīcijas kruīzi notiek ar diviem kuģiem, kas īpaši piemēroti Arktikas un Antarktīdas piekrastes apceļošanai – Ocean Victory un Ocean Albatros. To patentētais X-veida priekšgals piedāvā ērtāku un stabilāku kuģošanu, kas ir svarīgi nemierīgos laikapstākļos un šķērsojot Dreika šaurumu.

Turklāt abu kuģu interjers veidots tā, lai ceļotājiem būtu iespējams vērot fantastiskos skatus uz polārās dabas ainavām un dzīvniekiem gan no sabiedrisko telpu lielajiem logiem un speciālajām novērošanas platformām, gan no modernajām, izsmalcināti iekārtotajām kajītēm.

Pēc piedzīvojumiem un iespaidiem bagātajām ekspedīcijām kruīzu kuģu viesi var baudīt peldes siltā baseinā un burbuļvannās, kā arī ļauties Polar Spa unikālajām procedūrām. Tiem viesiem, kas vēlas sevi uzturēt formā, pieejama pilnībā aprīkota fitnesa zāle, no kuras logiem paveras brīnišķīgi skati uz jūras ainavām. Uz kruīzu kuģu klāja ir vairāki bāri un plaša dzērienu izvēle ar vīnu degustāciju kartēm, kas izstrādātas sadarbībā ar Francijas vīna ražotāju un ekspertu Žerāru Bertrānu.

Kruīza izmaksas

Ekspedīcijas kruīzu izmaksas atkarīgas no izvēlētā maršruta un kajītes kategorijas. Arktisko piedzīvojumu cena parasti ir no 10 000€/personai.

Kruīzu ilgums: 8-23 dienas (atkarīgs no izvēlētā maršruta).

Cenā iekļauts:

 • Dzīvošana ērtā kajītē ar personīgo vannas istabu;
 • Transfērs uz/no kuģa uz pilsētas centru vai lidostu;
 • Pilna ēdināšana uz kuģa – brokastis, pusdienas, vakariņas un uzkodas;
 • Bezmaksas mājas vīns, alus un limonāde (izvēlēti zīmoli, ko pasniedz a-la-carte vakariņās);
 • Bezmaksas tēja un kafija 24 stundas diennaktī;
 • Izbraucieni ar Zodiac laivām un ekskursijas ekspedīcijas komandas vadībā saskaņā ar maršrutu;
 • Ekipējums – ekspedīcijas parka, gumijas zābaki;
 • Ekspedīcijas vadītāja un komandas instruktāžas un lekcijas;
 • Nodokļi un ostas maksa;
 • Īpašas fotodarbnīcas;
 • Sagaidīšanas un atvadu kokteiļu ballītes;
 • Digitālais žurnāls, kas tiek izplatīts pēc ceļojuma, tostarp ceļojuma žurnāls, galerija, apskatīto sugu saraksts un daudz kas cits.

Kruīzu cenā nav iekļauts:

 • Papildu ekskursijas un aktivitātes, kas nav minētas maršrutā;
 • Piemaksa par vienvietīgu numuru un augstākas klases kajītēm;
 • Ēdieni un dzērieni, kas nav iekļauti pamatmaltītēs (izņemot kafiju un tēju);
 • Dzeramnauda apkalpei (ieteicams 14 USD uz personu dienā);
 • Personīgie izdevumi (piemēram, Albatros Polar Spa pakalpojumi, Albatros Ocean Boutique pirkumi).

Pievienojies kruīza ekspedīcijai uz Arktikas reģioniem!

Ja esi nolēmis ļauties ekspedīcijas piedzīvojumam un sajust pirmatklājēja prieku pasaules aukstākajos reģionos, dodies kruīzā pa kādu no Albatros Expeditions unikālajiem maršrutiem! Palīdzēsim Tev noorganizēt Tavu sapņu ceļojumu – par iespējamiem laikiem un norises kārtību sazinies ar mūsu ceļojumu konsultantu.

Saņem ceļojumu jaunumus savā e-pastā!

Izdevīgi piedāvājumi, idejas un padomi veiksmīgam ceļojumam.
Uzdot jautājumu
Saņem atbildi no Vanilla Travel ceļojumu ekspertiem.

Saņem ceļojumu jaunumus e-pastā!