Kurp doties skolēnu pavasara brīvlaikā?

Mazie ceļotāji mēdz būt viskritiskākie ceļa biedri – muzeji un arhitektūra viņus bieži garlaiko, garas pastaigas šķiet nogurdinošas, bet saule ir pārāk spilgta. Tajā pašā laikā – bērni spēj patiesi priecāties par plunčāšanos baseinos, skraidīšanu pa dabas takām, laišanos ar slēpēm no kalniņa, eksotisku dzīvnieku vērošanu, kā arī saulainu braucienu ar kuģīti. Mūsu klienti bieži vaicā – kuri galamērķi ir piemērotākie ceļojumiem skolēnu pavasara brīvlaikā? 

 

Tādēļ esam sagatavojuši īsu apskatu par 5 atpūtas ceļojumu galamērķiem, kas ir īpaši piemēroti ceļojumiem pavasarī ar skolas vecuma bērniem.

1. Snorkelēšanas paradīze - Ēģipte

Ēģiptes kūrorti piesaista ar savām skaistajām pludmalēm un krāšņo Sarkanās jūras zemūdens pasauli, kuru gan bērni, gan pieaugušie varēs pilnībā izbaudīt snorkelējot un dodoties braucienos ar izklaižu zemūdenēm vai kuģīšiem. Ja izvēlēsieties atpūtu viesnīcā ar ūdens slīdkalniņiem un All Inclusive servisu, tad ūdens priekiem bagāta un bezrūpīga atpūta garantēta! Savukārt, lai gūtu priekšstatu, kā dzīvo beduīni, dodieties džipu safari uz beduīnu ciematiņiem un izbaudiet izjādes kamieļa mugurā tuksnesī.

 

Skolēnu pavasara brīvlaiks iekrīt martā, kas ir starpsezonas mēnesis, un, pateicoties patīkami siltajiem laikapstākļiem, ir ideāli piemērots gan pludmales atpūtai, gan ekskursijām.

2. Mūžīgā pavasara sala - Tenerife

Kanāriju salai Tenerifei  ir raksturīgs mēreni silts un patīkams klimats visu gadu, pateicoties kuram tā tiek dēvēta par mūžīgā pavasara salu un ir īpaši piemērota ceļojumiem ar bērniem skolēnu pavasara brīvlaikā. Lielu prieku mazajiem ceļotājiem Tenerifē sagādās slavenā Loro parka apmeklējums, kas ir 14.5 hektārus plašs zooloģiskais dārzs. Savukārt, ūdens prieku baudīšanai iesakām apmeklēt Siāmas atrakciju parku, kuru uzskata par vienu no iespaidīgākajiem pasaulē.

 

Braucieni ar  katamarāniem, vaļu un delfīnu vērošanas kruīzi, kartinga trases, kā arī dabas mīļotājiem – pārgājieni Teide nacionālajā parkā – sev piemērotas aktivitātes Tenerifē atradīs gan bērni, gan pieaugušie!

3. Grandiozie Arābu Emirāti

Parādiet bērniem pasaulē augstākos debesskrāpjus, varenākos izklaides kompleksus un lielākos iepirkšanās centrus! Uzdāviniet gan sev, gan viņiem pozitīvu emociju devu un ūdens priekus iespaidīgajā ūdens atrakciju parkā Yas Waterworld, kā arī neaizmirstamus piedzīvojumus tematiskajos parkos Warner Bros. World un Ferrari World

 

Arābu Emirātu siltā saule, skaistās pludmales un elegantās viesnīcas nodrošinās lielisku skolēnu pavasara brīvlaika atpūtu gan bērniem, gan pieaugušajiem!

4. Karību noskaņas eksotiskajā Dominikānā

Kilometriem garas balto smilšu pludmales un tirkīzzila jūra apvienojumā ar vēsturiskām koloniālām pilsētām, plašiem lietus mežiem un kristāldzidriem ūdenskritumiem. Šīs koraļļu rifu ieskautās Karību salas tropiski siltais klimats un skaistā daba iepriecinās bērnus un palīdzēs uzlādēties ar pozitīvu enerģiju nākamajam mācību periodam. 

 

Iepazīstiet nacionālā parka Parque Los Tres Ojos fantastisko alu kompleksu, izmēģiniet zip line trases un pavadiet piedzīvojumiem pilnu dienu tematiskajā parkā Scape Park

 

5. Slēpošanas piedzīvojums kalnu kūrortos

Ja vēlaties bērniem parādīt īstu ziemu, sniegotu kalnu ainavas un dot iespēju pilnvērtīgi izbaudīt ziemas priekus, slēpošanas brīvdienas kādā no Eiropas kalnu kūrortiem būs lieliska izvēle. Tajos esošās slēpošanas skoliņas, bērnu pieskatīšanas istabas un rotaļu laukumi nodrošinās, lai ceļojums būtu izdevies visai ģimenei. 

 

Turklāt, pavasaris ir gaišs un saulains gan kalnos, gan to pakājē, tādejādi aktīva atpūta slēpošanas trasēs tiks apvienota ar D vitamīna uzņemšanu, kam vakaros sekos veselīga miega deva un mierīga atpūta – gan bērniem, gan pieaugušajiem.

Dodieties skolēnu pavasara brīvlaika ceļojumā un ieprieciniet gan sevi, gan bērnus ar jauniem iespaidiem un neaizmirstamiem piedzīvojumiem!

Saturs

Saņem ceļojumu jaunumus e-pastā!

Akcijas, iedvesma un padomi ceļotājiem!

saņem savā epastā