Netipiskā Eiropa – cik no šīm vietām Tev ir sanācis apmeklēt?

Nebūt nav jābrauc uz tāliem pasaules nostūriem, lai pieredzētu eksotiku. Arī tepat, Eiropā, ir ļoti daudz netipisku vietu, kas pārsteigs pat pieredzējušākos piedzīvojumu meklētājus. Ja arī Tu esi viens no tiem, izmanto mūsu pakalpojumu, kura ietvaros mūsu profesionālie ceļojumu eksperti izplānos tieši Tev individuāli sagatavotu ceļojumu, kurā noteikti tiks iekļautas pārsteidzošākās vietas Eiropā. Vai kādu no tām Tev jau ir sanācis apmeklēt?

1. Menorka

Menorka ir Spānijai piederoša sala Vidusjūrā – Baleāru “mazā māsiņa”. Tajā ir daudz mazāk tūristu nekā Maljokā un Ibisā, un sajūta šeit ir gandrīz kā Paradīzē.

Gleznains jūras krasts ar daudziem maziem līcīšiem, ko vietējie sauc par “cala”, baltu smilšu pludmales, tirkīzzils ūdens, un kalni, kas lieliski piemēroti pārgājieniem. Ideāla vieta aktīvās atpūtas cienītājiem.

Cala Macarella – viena no skaistākajām salas pludmalēm. Dodieties neaizmirstamā peldē klinšu ieskautā tirkīzzila ūdens līcī.

Cape Cavalleria bāka – no šīs bākas paveras, iespējams, skaistākais saulriets visā salā.

Fornells pilsētiņa – šī šarmantā ostas pilsētiņa ir slavena ar izcilu “lobster stew”, jeb omāru sautējumu. Šo ēdienu mēdz dēvēt par garšas eksploziju mutē – vismaz reizi dzīvē tas jāpamēģina!

2. Skotija

Ja šķiet, ka Lielbritānija ne ar ko vairs nevar pārsteigt, tev noteikti ir vērts doties uz vēl vienu aktīvās atpūtas cienītāju Meku ­– Skotiju.

Šeit daba ir vienkārši elpu aizraujoša – miglas klāti kalni, kuros pelēki akmeņi mijas ar lekni zaļu zāli; aitiņu ganāmpulki un viskija darītavas; zili ezeri, kuros ūdens ir tik tīrs, ka var saskatīt grunti; pilsētas un ciemati, kur modernā arhitektūra mijas ar senlaiku pilīm.

Rogie Falls – skaistais ūdenskritums pie Melnā ūdens upes, kas jāredz ikvienam, dodoties ceļā no vai uz Invernesi. Ja ieradīsities īstajā laikā, būs iespēja redzēt arī kā lec laši.

Loch Ness – viens no lielākajiem Skotijas ezeriem, kas slavens ar leģendāro Lohnesa briesmoni. Ezera ainaviskā apkārtne neatstās vienaldzīgu nevienu.

Dunrobin Castle – 13. gadsimta celtā franču stila pils pazīstama kā viena no lielākajām Skotijas pilīm ar krāšņiem dārziem, kas ir lieliski piemēroti pēcpusdienas pastaigai.

3. Bordo

Ja izlemsi izmantot mūsu individuālo ceļojumu pakalpojumu un izstāstīsi mūsu ceļojumu ekspertiem, ka esi īstens kultūras un vīna cienītājs, tieši Tev sagatavotajā ceļojumā noteikti tiks iekļauts Bordo.

Šis Francijas reģions pārsteidz gan ar arhitektūru (te atrodas gotiskā Svētā Andrē katedrāle), gan mākslu (apmeklē Musée des Beaux-Arts), gan vīniem – nav noslēpums, ka Bordo reģionā top liela daļa no pasaulē iecienītākajiem vīnogu dzērieniem.

Place de la Bourse – viens no iespaidīgākajiem arhitektūras objektiem Bordo pilsētā. Plaši atvērts laukums ar centrālo strūklaku un spoguļbaseinu, kas lieliski izskatīsies ceļojuma bildēs.

La Cité du Vin – jaunās paaudzes muzejs īstiem vīna mīļiem. Ēkas modernā arhitektūra izceļas ar netradicionāliem izliekumiem un plūstošu formu.

Saint-Emilion – viduslaiku ciemats, kas atrodas slavenā Bordo vīna apgabala centrā. Unikāla vieta, kur viena otru papildina pasaules slavenas vīna darītavas, skaista arhitektūra un lieliski pieminekļi.

4. Meteora

Vien pāris stundas lidmašīnā, un Tu nonāc uz citas planētas – tieši tik īpatnējas sajūtas pārņem visus, kas savām acīm ieraudzījuši Meteoras kalnus Grieķijā.

Te paveras elpu aizraujošs skats, bet bonusā, kā punkts uz “i”, kalnu galotnes rotā seši senlaiku klosteri, no kuriem vecākais celts 14. gadsimtā. Pasakaina vieta, kas noteikti jāredz vismaz reizi katram ceļotājam!

Great Meteoron klosteris – lielākais Meteoras reģiona klosteris, no kura paveras brīnišķīgs skats uz apkārtējo ainavu.

Ayía Triáda klosteris – Svētās Trīsvienības klosteris, kas ir visgrūtāk sasniedzamais, taču pēc 140 pakāpienu pievarēšanas paveras elpu aizraujošs skats.

Kastraki – šis neskartais ciemats ir iebūvēts nogāzē pie divām masīvām akmens virsotnēm. No ciemata līdz apkārt esošajiem klosteriem ved omulīgi gājēju ceļi.

5. Madeira

Teorētiski Madeiru var saukt par vietu Eiropā, bet praktiski šis vulkāniskās izcelsmes Portugālei piederošo salu kopums ir daļa no Āfrikas kontinenta un atrodas tuvu ekvatoram. Tropiskais klimats, pasakainā daba un fantastiskās pludmales padara Madeiru par iecienītu galamērķi daudziem atpūtas un piedzīvojumu meklējumiem. Laipni lūgti Paradīzē!

Ponta de São Lourenço – elpu aizraujoša pārgājiena vieta salas austrumu daļā. Šeit gleznainā ainavā apvienojas akmeņi, jūra un daba.

Curral Las Freias – neliels ciemats vairāku kalnu nogāzē ar satriecošiem skatiem ar iespēju iet neaizmirstamā pārgājienā vai vienkārši izbaudīt ciematu un gardās kastaņ-kūkas

Garganta Funda – viens no augstākajiem Madeiras ūdenskritumiem salas rietumu daļā.

Vēlies apmeklēt kādu no šiem galamērķiem? – Mēs Tev palīdzēsim saplānot ceļojumu!

Neatkarīgi no tā, kādas ir tavas ceļotāja prasības, esam droši, ka Tev noderēs mūsu pakalpojums, kura ietvaros mūsu pieredzējušie ceļojumu eksperti saplānos perfektu, tieši Tev individuāli sagatavotu ceļojumu! Piesakies konsultācijai, pastāsti, kas tev patīk, un saņem savu ideālo ceļojuma plānu, netērējot savu dārgo laiku!

Saņem ceļojumu jaunumus savā e-pastā!

Izdevīgi piedāvājumi, idejas un padomi veiksmīgam ceļojumam.
Uzdot jautājumu
Saņem atbildi no Vanilla Travel ceļojumu ekspertiem.

Saņem ceļojumu jaunumus e-pastā!