Aizraujošs piedzīvojums Tavai komandai!

Teambuilding ceļojumi Latvijā

Ieguvumi

Saliedēta komanda

Uzlabo komandas garu kopīgi atklājot Latviju caur interesantiem piedzīvojumiem.

Unikāla pieredze

Ceļojumi ir radīti tikai šogad, lai atbalstītu vietējo tūrisma nozari. 

Vērtīgi pavadīts laiks

Latvijas labākie tūrisma eksperti un gidi parūpēsies par ceļojuma organizēšanu.

Populārākās programmas

Izvēlies kādu no šiem vai saņem individuāli sagatavotu ceļojumu.

Vidzemes vīna tūre

Dabas SPA līgatnē

Sēlijas dārgumi

Piesakies bezmaksas konsultācijai un uzzini par visām programmām!

Biežāk uzdotie jautājumi

Teambuilding ceļojumus organizējam komandām sākot no 8 cilvēkiem. Jo lielāka ir komanda, jo zemākas ir izmaksas par vienu ceļotāju.

Organizējam gan vienas dienas, gan divu dienu ceļojumus ar nakšņošanu.

Ceļojumu programmas varam pielāgot ar uzsvaru uz dažādām aktivitātēm. Populārākās ir: aktīvās (sporta spēles, pārgājieni); gastronomiskās (ēdienu gatavošana, degustācijas); izpētes un izglītojošās (ekskursijas, apskates objekti, muzeji). 

Visās programmās (ja nav minēts citādāk) tiek nodrošināta pārvadāšana ar kvalitatīvu privāto autobusu vai mikrobusu.  Izbraukšanu un atgriešanos varam organizēt no dažādām vietām.

Teambuilding ceļojumu varam organizēt jebkurā gadalaikā. Laikapstākļi ir būtisks faktors, kas tiek ņemts vērā, veidojot ceļojumu.

Lai ceļojums būtu drošs, visas programmas tiek organizētas ņemot vērā Veselības Ministrijas rekomendācijas un valstī noteiktos ierobežojumus. Mūsu eksperti parūpēsies par drošību!

Mūsu pieredze

Organizējam ceļojumus jau 25 gadus!

Ceļošana ir mūsu dabā. Vanilla Travel ir Latvijā dibināta pilna servisa tūrisma aģentūra, kas sekmīgi darbojas jau 25 gadus. Mūsu komandā ir labākie ceļojumu eksperti Latvijā.

Tieši tāpēc mēs meklējam un ceļotājiem piedāvājam arvien jaunus galamērķus, uzkrājam pieredzi un radām iespējas jēgpilni iepazīt pasauli un apzināties sevi atbilstoši visdažādākajām gaumēm, interesēm un pieejamajam budžetam.

Mēs esam uzticami ceļotāju sabiedrotie visos ceļojuma posmos, jo jūtam atbildību par ceļotāju ērtībām un gūto pieredzi, kā arī par atstāto iespaidu uz sabiedrību un apkārtējo vidi.

Tieši tāpēc, katru gadu mums uzticas vairāk nekā 10,000 ceļotāju.