Ceļojums kā dāvana ar Vanilla Travel dāvanu karti!

Dāvini pozitīvas emocijas un lieliskas atmiņas ar Vanilla Travel dāvanu karti, kas saņēmējam pavērs durvis uz visu pasauli!

Ceļojumu dāvanu karte iepriecinās gan aizrautīgu ceļotāju, gan cilvēku, kas vēl tikai sapņo par savu pirmo ceļojumu, tā būs patīkams pārsteigums visdažādākajos svētkos.

 • Dāvana dzimšanas dienā vai lielākā jubilejā – pārsteidz jubilāru ar ceļojumu uz tuvāku vai tālāku galamērķi un brīnišķīgu atpūtu atbilstoši viņa vēlmēm;
 • Dāvana kāzās – iepriecini jaunlaulātos ar medusmēneša ceļojumu un iespēju pavadīt laiku romantiskā divvientulībā jebkurā tiem tīkamā galamērķī – sākot no kūrorta Eiropā līdz pat eksotiskam galamērķim;
 • Dāvana Ziemassvētkos – liec zem eglītes ceļojumu dāvanu karti un uzdāvini saņēmējam iespēju nākamajā gadā piepildīt sapni par jauna galamērķa iepazīšanu;
 • Dāvana kolēģim – atalgo darbinieku vai iepriecini priekšnieku ar iespēju baudīt atvaļinājumu ceļojumā;
 • Dāvana sadarbības partnerim – pārsteidz biznesa partneri ar ceļojumu dāvanu karti, jo vērtīgas korporatīvās dāvanas ir veiksmīgas sadarbības atslēga.

Vanilla Travel ceļojumu dāvanu kartes ir iepriecinājušas jau daudzus saņēmējus – gan privātpersonas, gan uzņēmumu darbiniekus, klientus un sadarbības partnerus. Tās ir dāvinātas par godu lielākiem notikumiem, kā arī izspēlētas uzņēmumu veidotās loterijās un mārketinga akcijās.

Kur var aizceļot ar Vanilla Travel dāvanu karti?

Sākot no čarterceļojumiem uz Eiropas kūrortiem līdz pat individuālām ceļojumu programmām uz eksotiskiem galamērķiem, kruīziem pa jūrām un ekspedīcijām aiz polārā loka – Vanilla Travel speciālisti var noorganizēt kvalitatīvu ceļojumu atbilstoši jebkurām vēlmēm un maciņam. Jo dāvanu karte ir tikai pirmais solis! Lai ceļojums sniegtu patiesu prieku, tam jābūt labi noorganizētam un mēs varam apsolīt, ka tā būs, jo Vanilla Travel ir viena no Latvijas vadošajām ceļojumu aģentūrām ar vairāk kā 25 gadu pieredzi tūrisma nozarē.

Apvienojam zinošu un sertificētu speciālistu komandu, kas regulāri paši dodas pārbaudīt dažādu galamērķu un viesnīcu piedāvātos pakalpojumus, lai varētu saviem klientiem ieteikt labākos. Vai tas ir ģimenes numurs kūrorta viesnīcā, vai unikāls piedzīvojums otrā pasaules malā – parūpēsimies, lai dāvanu kartes saņēmēja ceļojums atbilstu viņa vēlmēm un piepildītu pat trakākos sapņus!

Saņem 5 minūšu laikā

Vai vajadzīga dāvana pēdējā brīdī? 

 1. Dodies uz Vanilla Travel dāvanu kartes iegādes lapu;
 2. Izvēlies dāvanu kartes vērtību atbilstoši savām iespējām (minimālais nomināls ir 50 €);
 3. Norādi maksātāja informāciju un veic apmaksu ar pārskaitījumu vai karti;
 4. Saņem dāvanu karti savā e-pastā un steidz iepriecināt saņēmēju.

Dāvanu kartes nosacījumi

 • Dāvanu kartes saņēmējs pats var izvēlēties sev ērtākos ceļojuma datumus.
 • Atkarībā no dāvanu kartes nomināla un ceļojuma cenas, to var izmantot ceļojuma pilnīgai vai daļējai apmaksai.
 • Vairākas dāvanu kartes vienlaikus var izmantot viena ceļojuma apmaksai.
 • Dāvanu karte ir derīga 12 mēnešus no iegādes brīža un var tikt izmantota pa daļām vai pilnā apjomā Vanilla Travel piedāvāto ceļojumu apmaksai.
 • Dāvanu karti var saņemt gan elektroniskā, gan drukātā veidā.

Vai liksi dāvanā ceļojumu? Veic pasūtījumu šeit!

Saņem ceļojumu jaunumus savā e-pastā!

Izdevīgi piedāvājumi, idejas un padomi veiksmīgam ceļojumam.
Uzdot jautājumu
Saņem atbildi no Vanilla Travel ceļojumu ekspertiem.

Saņem ceļojumu jaunumus e-pastā!