Vēlies ceļot, bet nav laika plānot? Izvēlies individuāli sagatavotu ceļojumu!

Atpūta pludmalē, pilsētas atmosfēras baudīšana, aktīvā atpūta, vēsturisko objektu apskate… Tik daudz iespēju, bet tik maz laika ideālā ceļojuma saplānošanai. Ieklausies! Šis Vanilla Travel pakalpojums ir ideāli piemērots tieši tev – piesakies un norādi savas vēlmes pieteikuma formā un mūsu konsulants sazināsies ar tevi, lai sāktu strādāt pie pirmajiem soļiem ceļojuma izplānošanā.

Mūsu galamērķu klāstā ietilpst tādas eksotiskas vietas kā Barbadosa, Melnkalne, Gruzija, Sicīlija, Apvienotie Arābu Emirāti, Kanāriju salas un vēl, un vēl. Apskati visus mūsu piedāvātos galamērķus!

Atliek vien izvēlēties, kurp vēlies doties, pastāstīt mums savas vēlmes un ļaut mums, Vanilla Travel ceļojumu ekspertiem, izplānot tieši tev individuāli sagatavotu ceļojumu! Lielisks veids, kā taupīt laiku un uzzināt par iespējām, kas daudziem ceļotājiem nemaz nav zināmas! Tā ir iespēja ceļojuma laikā gūt pilnvērtīgu pieredzi, jo izvēloties mūsu pakalpojumu – individuāli sagatavots ceļojums , katru atpūtas dienu pavadīsi vērtīgi un tieši tā kā tu to vēlies!

Mūsu ceļojumu plānošanas eksperti ir kaislīgi ceļotāji un ļoti zinoši, tāpēc sagatavos tev patiešām iespaidīgu piedzīvojumu! Šobrīd jau esam saplānojuši neskaitāmus individuāli sagatavotos ceļojumus piemēram:

  • Piedzīvojumi kopā ar draugiem – ballītes, pludmale un labs noskaņojums Barselonā, Maljorkā un Bulgārijā;
  • Interesanta atpūta ar ģimeni – kontrastainā Indija, pārsteidzošā Taizeme, iespaidīgā Madeira;
  • Perfekts medusmēnesis – romantiska un laiska atpūta Turcijā, Meksikā vai Portugālē

Starp citu, individuāli sagatavots ceļojums būs arī lieliska dāvana gan tiem, kas ir kaislīgi ceļotāji, gan arī tiem, kas vienmēr vēlas doties atvaļinājumā uz kādu eksotisku valsti, bet nekad tā arī nevar saņemties to izdarīt.

Netērē savu dārgo laiku, izmanto mūsu īpašo pakalpojumu un piesakies konsultācijai jau tagad un dodies savā sapņu ceļojumā jau tagad!

Saņem ceļojumu jaunumus savā e-pastā!

Izdevīgi piedāvājumi, idejas un padomi veiksmīgam ceļojumam.
Uzdot jautājumu
Saņem atbildi no Vanilla Travel ceļojumu ekspertiem.

Saņem ceļojumu jaunumus e-pastā!