Atpūtas ceļojums uz Hurgadu

Saņemt piedāvājumu
Sākums / Blogs / Galamērķu ceļvedis / Atpūtas ceļojums uz Hurgadu

Atpūtas ceļojums uz Hurgadu

Atpūtas ceļojums uz Hurgadu

Hurgada ir viens no populārākajiem Sarkanās jūras kūrortiem, kuru saule lutina visu gadu. Tās lēzenās smilšu pludmales gar jūru stiepjas vairāku desmitu kilometru garumā, dodot iespēju ikvienam baudīt netraucētu atpūtu, kā arī nodoties ūdens sportam. Pozitīvus iespaidus un emocijas sniegs arī tuksneša ainavas un krāšņie koraļļu rifi.

Čarterlidojumi no Rīgas uz Hurgadas kūrortiem notiek no 7. septembra līdz 22. decembrim.

Kam iesakām ceļojumu uz Hurgadu?

Hurgada patiks atpūtniekiem, kam svarīgas daudzpusīgas izklaides iespējas – gan pāriem, gan draugu kompānijām, gan ģimenēm ar lielākiem un mazākiem bērniem. Daudzas Hurgadas viesnīcas ir ar plašām teritorijām, kurās pieejams viss nepieciešamais pilnvērtīgai atpūtai – tieša pieeja labiekārtotai mīkstu smilšu pludmalei, baseini, skaisti dārzi, restorāni, izklaižu programmas un diskotēkas, kā arī sporta zāles ar fitnesa nodarbībām speciāli viesnīcas viesiem. Savukārt, bērnus Hurgadā sajūsminās baseini ar slidkalniņiem viesnīcu teritorijās, rotaļu laukumi un tematiskās aktivitātes. Un tam visam pāri – All Inclusive serviss ar bagātīgām maltītēm visas dienas garumā.

Sarkanās jūras skaistumu varēsi baudīt snorkelējot, nirstot, sērfojot, makšķerējot, burājot vai dodoties izbraucienā ar jahtu, bet tuksneša burvību - traucoties pa tā plašajām ārēm ar bagijiem, džipiem un kvadracikliem vai arī lēzeni šūpojoties kamieļa mugurā.

Turklāt, no Hurgadas var ērti sasniegt slavenās Gizas piramīdas un Luksoras tempļus, doties ekskursijās uz Sahāras tuksnesi, kā arī kruīzos uz balto smilšu saliņām un krāšņajiem koraļļu rifiem. Sarkanās jūras skaistumu varēsi baudīt snorkelējot, nirstot, sērfojot, makšķerējot, burājot vai dodoties izbraucienā ar jahtu, bet tuksneša burvību - traucoties pa tā plašajām ārēm ar bagijiem, džipiem un kvadracikliem vai arī lēzeni šūpojoties kamieļa mugurā.

Lai izjustu īpašo arābu tirgošanās atmosfēru un kaulēšanās prieku, iesakām iegriezties arī vecpilsētas tirgū, kur tirgotāji apmeklētājus kārdina ar krāsainiem suvenīriem, vietējiem augļiem un garšvielām.

Ko apskatīt Hurgadā?

Giftun sala

Maza sala, līdz kurai ērti nokļūt ar kuģīti vai jahtu. Iecienīta pateicoties savām baltajām smiltīm, kas veido lielisku pludmali, siltajai jūrai ar ļoti labu zemūdens redzamību, kā arī krāsainajiem koraļļu rifiem, kas ērti apskatāmi snorkelējot.

Sahāras tuksnesis

Izbaudi skarbo tuksnesi, dodoties braucienā ar džipiem, kvadricikliem vai izjādē ar kamieli, kā arī iepazīsti beduīnu tuksneša dzīvi, apciemojot kādu no viņu ciematiņiem. Bet noslēgumā – sagaidi saulrietu beduīnu dziesmu un deju pavadījumā!

El Dahar Hurgadas vecpilsēta

Ja vēlies nokļūt īstā arābu stila iepirkšanās un kaulēšanās atmosfērā, apmeklē Hurgadas senāko daļu, kura ceļotājus piesaista ar kolorītu tirgu. Šeit atradīsi gan neskaitāmus suvenīrus, paklājus un austrumnieciskus apģērbus, gan arī garšvielas, augļus un austrumu saldumus.

Gizas piramīdas

Dodies ekskursijā uz Kairu un iepazīsti iespaidīgo Ēģiptes piramīdu kompleksu, kurā apglabāti senie faraoni. Izbaudi īpašo senatnes atmosfēru un apskati gan slavenākās – Heopsa un Džosera piramīdas, gan lielo sfinksu, kas ir pasaulē lielākā monolītā statuja! Atrodas 5 stundu brauciena attālumā no Hurgadas.

Luxora

Vieta, kas jāredz vismaz reizi dzīvē – seno faraonu galvaspilsēta, kas glabā sevī to noslēpumainās kapenes un tempļus! Apskati iespaidīgās kolonnas un sfinksu aleju, kura savulaik savienoja majestātiskos Luksoras un Karnakas tempļus. Atrodas 4 stundu brauciena attālumā no Hurgadas.

Ceļojums uz Hurgadu ar bērniem – atrakcijas, ko iesakām

Hurgadas Grand Aquarium

Kaut arī snorkelēšana Sarkanajā jūrā sniedz lielisku iespēju bērniem iepazīties ar zemūdens pasauli tās dabiskajā vidē, noteikti ir vērts doties arī uz Hurgadas akvāriju, lai tuvumā apskatītu haizivis, rajas, jūras bruņurupučus un citus zemūdens iemītniekus.

Tematiskais parks Mini Ēģipte

Iespēja apskatīt visus ievērojamākos Ēģiptes apskates objektus dažu stundu laikā! Pastaigas starp piramīdām, sfinksām un tempļiem – labs veids, kā iepazīt Ēģipti miniatūrā.

Piemērotākais laiks ceļojumam uz Hurgadu

Ēģiptē saule silda visu gadu, tādēļ pludmales atpūtu šeit var baudīt jebkurā gadalaikā. Tās laikapstākļi iedalās trīs sezonās:

Labākās viesnīcas pludmales atpūtai Hurgadas kūrortos

Četru un piecu zvaigžņu viesnīcas Hurgadā pārsvarā atrodas tieši blakus pludmalei, zemāka līmeņa viesnīcas ir izvietotas nostāk, dziļāk pilsētā. Atsevišķos gadījumos viesnīcas var atrasties blakus koraļļu rifiem, kas viesiem dod iespēju nodarboties ar snorkelēšanu un krāšņās zemūdens pasaules iepazīšanu turpat piekrastē.

Lai palīdzētu tev izvēlēties sev piemērotāko viesnīcu Hurgadā, esam atlasījuši Top viesnīcas, ņemot vērā labāko cenu un kvalitātes attiecību, kā arī mūsu klientu atsauksmes.

Noderīga informācija ceļojumam uz Hurgadu

Interesanti fakti par Hurgadu

Izdevīgākie ceļojumi uz Hurgadu

Ceļojumu piedāvājumus un labākās cenas atpūtai Hurgadas kūrortos apskatiet šeit!

Saņem ceļojumu jaunumus savā e-pastā!
Izdevīgi piedāvājumi, idejas un padomi veiksmīgam ceļojumam.