Atpūtas ceļojums uz Rodas salu

Saņemt piedāvājumu
Sākums / Blogs / Galamērķu ceļvedis / Atpūtas ceļojums uz Rodas salu

Atpūtas ceļojums uz Rodas salu

Atpūtas ceļojums uz Rodas salu

Roda – lielākā Dodekanese sala, pie kuras krastiem satiekas divas jūras – Vidusjūra un Egejas jūra. Tā priecē ar saulainām, klinšu ieskautām smilšu pludmalēm populārākajās kūrortpilsētās Faliraki, Ixia un Kallithea, kā arī senatnīgo noskaņu Rodas vecpilsētā un autentiskiem grieķu ciematiņiem.

Čarterlidojumi no Rīgas uz Rodas salas kūrortiem notiek līdz 10. oktobrim.

Kam iesakām ceļojumu uz Rodas salu?

Rodas sala patiks īstiem pludmales atpūtas baudītājiem, jo pludmales šeit ir tik dažādas, ka jebkurš varēs atrast sev tīkamāko. Smilšu vai oļu, lielas vai mazas, vientulīgas vai cilvēku pilnas - brīnišķīgas jūras ainavas paveras gan no krasta, gan kruīzu kuģīšu klāja, kuri kursē pa piekrasti un ved arī uz blakus esošo Symi salu un tās skaistākajām vietām. Savukārt, sērfotājiem un kaitsērfinga piekritējiem vispiemērotākā būs Rodas rietumu puse, jo tur vienmēr ir viļņi.

Rodā ir savijusies antīkā, viduslaiku un mūsdienu kultūra, tādēļ, bruņinieku laikus vislabāk varēs sajust tās vecpilsētas ielu labirintos, bet sengrieķu mitoloģiju iepazīt - Lindos ciematā esošajā Akropolē.

Šo viesmīlīgo Grieķijas salu iemīļos arī ģimenes ar bērniem, jo Rodā ir kvalitatīvas viesnīcas ar dažādām atrakcijām, interesantas fermas, kurās var satikt ēzeļus, strausus, pāvus, kā arī liels ūdens atrakciju parks. Bērni būs sajūsmā par izjādi ēzelīša mugurā pa skaistā Lindos ciemata ielām, bet vecāki tikmēr varēs nesteidzīgi baudīt idilliskus skatus uz piekrasti un salas gleznaino arhitektūru. Noteikti iesakām nobaudīt arī slaveno grieķu virtuvi kādā no autentiskajām tavernām.

Ko apskatīt Rodas salā?

Rodas vidusslaiku vecpilsēta

Sena UNESCO pasaules mantojumā iekļauta pilsēta ar apmēram 200 ieliņām un celiņiem, kam pat nav nosaukuma. Brīnišķīga vieta, kur apmaldīties ieliņu labirintā, lai izbaudītu senlaicīgo atmosfēru, kā arī izstaigātu veikaliņus un atspirdzinātos restorānos vai bāros.

Lindos ciemats

Viens no skaistākajien Rodas salas ciematiņiem – sniegbaltas mājas un bruģētas, šauras ieliņas, kas aizved uz senās Akropoles drupām klints virsotnē. Varat doties augšup pašu spēkiem vai lūgt palīdzību ēzelītim.

Prasonisi pludmale

Unikāla vieta, kur satiekas divas jūras – Vidusjūra un Egejas jūra! Viena no Rodas salas iespaidīgākajām pludmalēm – divi smilšu līči, kas apvienojoties izveido salu, ko varēsiet sasniegt pastaigā vai peldus.

Mandraki osta

Kādreizējā senās Rodas militārā osta un mājvieta vienam no 7 senās pasaules brīnumiem – Rodas kolosam, kas sabruka zemestrīces laikā 226 g.p.m.ē. Šodien šeit vijas gara promenāde ar kafejnīcām un jahtu piestātni, no kuras paveras arī skats uz ikoniskajām viduslaiku dzirnavām.

Kallithea termālie avoti

Kallithea termālo avotu dziednieciskā ietekme zināma jau kopš antīkiem laikiem. To sārtais ūdens vienmēr ir 19 grādu siltumā un ieplūst pasakaini skaistā un labiekārtotā līcītī, kurā varat baudīt gan dziednieciskā ūdens spēku, gan brīnišķīgos skatus.

Ceļojums uz Rodas salu ar bērniem – atrakcijas, ko iesakām

Faliraki ūdens atrakciju parks

Roda ceļojums

Ūdens slīdkalniņi, mākslīgo viļņu baseini un atrakcijas visiem vecumiem pilnvērtīgai vasaras un saules baudīšanai Grieķijas lielākajā ūdens atrakciju parkā.

Tauriņu ieleja

Šaura, mežu ieskauta ieleja, kurā jūlija un augsta mēnešos atpūšas tūkstošiem tauriņu. Baudiet mierīgu pastaigu svaigā gaisā pa takām un tiltiņiem, kas vijas gar dzidriem ūdenskritumiem, bet atpūtas vietās veldzējieties ar atspirdzinošiem dzērieniem un saldējumu.

Piemērotākais laiks ceļojumam uz Rodas salu

Labākās viesnīcas pludmales atpūtai Rodas salas kūrortos

Viesnīcu izvēle ir liela - sākot ar plašiem, dārzu un baseinu ieskautiem kompleksiem ar All Inclusive servisu tieši pie pludmales un Adults Only tipa viesnīcām romantikas baudīšanai, līdz pat klusiem apartamentiem ar virtuves stūrīti nostāk no tūristu pūļiem.

Lai tavas brīvdienas būtu izdevušās, esam atlasījuši labākās pludmales viesnīcas Rodas salas kūrortos, ņemot vērā izdevīgāko cenu un kvalitātes attiecību, kā arī mūsu klientu atsauksmes. Ieskaties un izvēlies sev piemērotāko!

Noderīga informācija ceļojumam uz Rodas salu

Interesanti fakti par Rodas salu

Izdevīgākie ceļojumi uz Rodas salu

Ceļojumu piedāvājumus un labākās cenas atpūtai Rodas salas kūrortos apskatiet šeit!

Saņem ceļojumu jaunumus savā e-pastā!
Izdevīgi piedāvājumi, idejas un padomi veiksmīgam ceļojumam.