Atpūtas ceļojums uz Šarmelšeihu

Saņemt piedāvājumu
Sākums / Blogs / Galamērķu ceļvedis / Atpūtas ceļojums uz Šarmelšeihu

Atpūtas ceļojums uz Šarmelšeihu

Atpūtas ceļojums uz Šarmelšeihu

Šarmelšeiha atrodas Sinajas pussalā un ir viens no populārākajiem Sarkanās jūras kūrortiem, kas īpaši iecienīts pateicoties tās krāšņajiem koraļļu rifiem un ērtajām snorkelēšanas un niršanas vietām. Šarmelšeihas lēzenās smilšu pludmales gar jūru stiepjas vairāku desmitu kilometru garumā, dodot iespēju ikvienam baudīt netraucētu atpūtu un nodoties ūdens sportam, bet blakus esošais tuksnesis – priecē ar austrumu šarmu un dod ieskatu seno beduīnu dzīvē.

Čarterlidojumi no Rīgas uz Šarmelšeihas kūrortiem notiek no 1. oktobra līdz 28. janvārim.

Kam iesakām ceļojumu uz Šarmelšeihu?

Šarmelšeiha patiks atpūtniekiem, kam svarīgas daudzpusīgas izklaides iespējas – gan pāriem, gan draugu kompānijām, gan ģimenēm ar lielākiem un mazākiem bērniem. Daudzas Šarmelšeihas viesnīcas ir ar plašām teritorijām, kurās pieejams viss nepieciešamais pilnvērtīgai atpūtai – tieša pieeja labiekārtotai mīkstu smilšu pludmalei, baseini, skaisti dārzi, restorāni, izklaižu programmas un diskotēkas, kā arī sporta zāles ar fitnesa nodarbībām speciāli viesnīcas viesiem. Savukārt, bērnus Šarmelšeihā sajūsminās baseini ar slidkalniņiem viesnīcu teritorijās, rotaļu laukumi un tematiskās aktivitātes. Un tam visam pāri – All Inclusive serviss ar bagātīgām maltītēm visas dienas garumā.

Šarmelšeiha ir īsta paradīze snorkelētājiem, jo krāšņos koraļļu rifus un zemūdens pasauli šeit var baudīt gan dodoties jūras kruīzos, gan arī turpat no krasta atsevišķu viesnīcu pludmalēs.

Šajā populārajā Ēģiptes kūrortpilsētā patiks arī tiem ceļotājiem, kas vēlas izbaudīt tuksneša atmosfēru - ne vien kamieļa mugurā vai safari braucienā, bet arī izstaigājot Krāsaino kanjonu vai sagaidot saullēktu Sinaja jeb Mozus kalnā. Šarmelšeiha ir īsta paradīze snorkelētājiem, jo krāšņos koraļļu rifus un zemūdens pasauli šeit var baudīt gan dodoties jūras kruīzos, gan arī turpat no krasta atsevišķu viesnīcu pludmalēs.

No Šarmelšeihas var doties ekskursijā uz Kairu un Gizas piramīdām, taču, ja vēlaties apskatīt arī slavenos Luksoras tempļus, labāk izvēlēties atpūtu Hurgadā, jo Luksora atrodas parāk tālu no Šarmelšeihas, lai turp varētu doties ar autobusu, un braucieni iespējami vienīgi ar lidmašīnu.

Ko apskatīt Šarmelšeihā?

Ras Mohammed Nacionālais parks

Viena no slavenākajām niršanas vietām pasaulē, kuras kristāldzidrajā ūdenī var apskatīt krāsaino Sarkanās jūras zemūdens pasauli, ko turklāt papildina iespaidīgas tuksneša, kalnu un kāpu ainavas.

Soho skvērs

Populāra izklaides vieta Šarmelšeihā, kur atrodas gan moderni veikali un restorāni, gan arī boulings un slidotava. Īpaši burvīgas Soho skvērā būs pastaigas vakarā, kad varēsi vērot dejojošas gaismas strūklakas un viss skvērs būs skaisti izgaismots.

Sahāras tuksnesis

Izbaudi skarbo tuksnesi, dodoties braucienā ar džipiem, kvadricikliem vai izjādē ar kamieli, kā arī iepazīsti beduīnu tuksneša dzīvi, apciemojot kādu no viņu ciematiņiem. Bet noslēgumā – sagaidi saulrietu beduīnu dziesmu un deju pavadījumā!

Svētās Katrīnas klosteris

Viens no senākajiem kristiešu klosteriem pasaulē, kas darbojas arī mūsdienās. 527. gadā to dibinājis Bizantijas imperators Justiniāns I. Atrodas Sinaja kalna pakājē, vietā, kur Mozus redzējis liesmojošo ērkšķu krūmu. Saskaņā ar senu ticējumu šeit tiekot atlaisti grēki, ja pausta nožēla un skaitītas lūgsnas.

Gizas piramīdas

Dodies ekskursijā uz Kairu un iepazīsti iespaidīgo Ēģiptes piramīdu kompleksu, kurā apglabāti senie faraoni. Izbaudi īpašo senatnes atmosfēru un apskati gan slavenākās – Heopsa un Džosera piramīdas, gan lielo sfinksu, kas ir pasaulē lielākā monolītā statuja! Atrodas 5 stundu brauciena attālumā no Šarmelšeihas.

Ceļojums uz Šarmelšeihu ar bērniem – atrakcijas, ko iesakām

Delfīnu parks

Delfīnu šovi, peldēšanās kopā ar delfīniem un fotogrāfijas kopā ar šiem atraktīvajiem jūras iemītniekiem – lieliski pavadītai dienai! Tomēr, ja ar to vēl ir par maz, turpat var satikt arī unikālos Āfrikas pingvīnus.

Laiva ar stikla grīdu

Veids, kā iepazīt Sarkanās jūras dzīles reālajā laikā. Dodieties kruīzā ar laivu, kuras grīda veidota no stikla, un, iegrimstot dziļi ūdenī, ļauj vērot zemūdens pasauli, pašiem paliekot sausumā.

Piemērotākais laiks ceļojumam uz Šarmelšeihu

Ēģiptē saule silda visu gadu, tādēļ pludmales atpūtu šeit var baudīt jebkurā gadalaikā. Tās laikapstākļi iedalās trīs sezonās:

Labākās viesnīcas pludmales atpūtai Šarmelšeihas kūrortos

Šarmelšeihas viesnīcas ir slavenas ar savu All Inclusive servisu, plašajām, sakoptajām teritorijām un daudzveidīgo izklaižu klāstu - sākot ar ūdens sportu, vakara šoviem un diskotēkām pieaugušajiem un beidzot ar akvaparkiem un rotaļu laukumiem bērnu izklaidei.

Lai palīdzētu tev izvēlēties sev piemērotāko viesnīcu Šarmelšeihā, esam atlasījuši Top viesnīcas, ņemot vērā labāko cenu un kvalitātes attiecību, kā arī mūsu klientu atsauksmes.

Noderīga informācija ceļojumam uz Šarmelšeihu

Interesanti fakti par Šarmelšeihu

Izdevīgākie ceļojumi uz Šarmelšeihu

Ceļojumu piedāvājumus un labākās cenas atpūtai Šarmelšeihas kūrortos apskatiet šeit!

Saņem ceļojumu jaunumus savā e-pastā!
Izdevīgi piedāvājumi, idejas un padomi veiksmīgam ceļojumam.