Atpūtas ceļojums uz Rimini

Saņemt piedāvājumu
Sākums / Blogs / Galamērķu ceļvedis / Atpūtas ceļojums uz Rimini

Atpūtas ceļojums uz Rimini

Atpūtas ceļojums uz Rimini

Rimini vizītkarte ir tās garās, krāsainiem saulessargiem rotātās smilšu pludmales, ko papildina burvīga vecpilsēta un ekskursijas uz kaimiņos esošajām viduslaiku pilsētiņām, šim reģionam vien raksturīgo ēdienu smarža, kā arī nerimstoša naktsdzīve un ballītes. Tūkstošiem tūristu ik gadu šeit plūst, lai sauļotos, atpūstos pludmalēs, ļautos izklaidēm atrakciju parkos un baudītu itāļu senās pilsētas.

Kam iesakām ceļojumu uz Rimini?

Pateicoties garajai smilšu pludmalei, labi aprīkotām peldvietām, izklaides parkiem un daudzajām atpūtas un brīvā laika pavadīšanas iespējām, Rimini ir populāra Itālijas kūrortpilsēta. Turklāt te patiks ne vien jauniešiem, kas varēs nodoties aktīvai naktsdzīvei un ballītēm, bet arī tiem atpūtniekiem, kas augstu vērtē iespēju apskatīt dažādās vēstures liecības, ko Rimini atstājuši senie romieši un bizantieši. Brīnišķīgas baznīcas un klosteri, romantiski tilti, elegantas villas un pilis - to visu var iepazīt pastaigās pa gadsimtiem veidotās vecpilsētas ieliņām un laukumiem.

Savukārt, ģimenes ar bērniem novērtēs mīkstās smilšu pludmales ar lēzenu ieeju siltajā jūrā, kā arī daudzos atrakcijas parkus, ar kuriem pilsēta iepriecina savus apmeklētājus. Īsts baudījums gan lieliem, gan maziem ceļotājiem būs arī itāļu virtuves labumi, kas nopērkami ielu kioskos baracchini un piedāvā autentiskas šim reģionam raksturīgas garšas.

Te noteikti jānobauda gan sildošie cassoni alle erbe (garšaugu plācenīši), gan raksturīgā piada - neraudzēta maize, kas pildīta ar sieru un gaļu. Protams, garām nevarēs paiet arī īstai itāļu picai un slavenajam gelato saldējumam.

Turklāt, ja ar Rimini piedāvātajām izklaidēm šķiet par maz, no šejienes var arī ērti aizbraukt ekskursijās uz Boloņu, Venēciju, Florenci un citām burvīgām Itālijas pilsētām.

Ko apskatīt Rimini?

Rimini vecpilsēta

Rimini vecpilsētas šaurās ieliņas, kas vijas starp senām ēkām, nelieli laukumi un muzeji, daudz kafejnīcu, restorānu un suvenīru bodītes - tas viss ļauj baudīt viduslaiku gaisotni un sajust īstu Itālijas garšu. Ieeju pilsētas senajā daļā rotā vēsturiskā Augusta arka, no kuras tālāk ceļš ved uz romantisko Tiberija tiltu, bet no turienes - uz bijušo zvejnieku kvartālu, kur ēkas rotājas visās varavīksnes krāsās un vietām uz to sienām attēlotas dažādas zvejnieku dzīves ainiņas.

Rimini pludmales

Rimini krasta līnija ir unikāla ar to, ka stiepjas 15 kilometru garumā un to veido 150 rindā izvietojušās labiekārtotas smilšu un smilšu-oļu pludmales, ko vienu no otras palīdz atšķirt to dizains. Visas pludmales ir drošas bērniem, jo ieeja jūrā ir sekla un lēzena. Uz lielāko daļu no tām var nokļūt ar sabiedrisko transportu.

San Leo

Īsa brauciena attālumā no Rimini, apmēram 600 metru augstumā, konusveida kalna virsotnē atrodas masīvā San Leo pils ar muzeju un gleznu galeriju, senu romāņu katedrāli un draudzes baznīcu. No šejienes paveras iespaidīgi skati uz netālu esošo Sanmarīno, Montefeltro un Marečijas ieleju. Savulaik Dante šo apvidu padarīja slavenu savā "Dievišķajā komēdijā", un itāļu rakstnieks Umberto Eko to nosauca par skaistāko ciematu Itālijā.

Sanmarīno

Sanmarīno ir mikrovalsts - viena no vecākajām pasaules republikām, kas atrodas Itālijas teritorijā, īsa brauciena attālumā no Rimini. Tā saglabājusi lielu daļu savas vēsturiskās arhitektūras un mūsdienās ir plaši pazīstama ar kalna galā izvietojušos viduslaiku vecpilsētu, kuras bruģētās ieliņas vijas starp senām ēkām, torņiem un gar 11. gadsimtā celtu citadeli.

Monte San Bartolo dabas parks

Dabas parks, kur klintis izaug no jūras, veidojot līdz 200 m augstas virsotnes, no kurām paveras plašs skats uz piekrasti un Adrijas jūru. Iecienīta vieta ne vien dabas taku cienītājiem, bet arī vēstures mīļotājiem, jo šeit var doties pastaigās uz seniem itāļu ciematiņiem, villām un muzejiem.

Ceļojums uz Rimini ar bērniem – atrakcijas, ko iesakām

Italia in Miniatura

Vairāk nekā 270 Itālijas un Eiropas slavenākās apskates vietas atveidotas mērogā un apkopotas vienā parkā! Te atradīsiet Kolizeju, Pizas slīpo torni, pilis, slavenus laukumus un pat kalnus un ezerus. Visa ģimene te varēs sajusties kā Venēcijā, padzīvot Pinokio pasakā, uzbraukt panorāmas tornī, satikt papagaiļus, kā arī ļauties daudzām citām izklaidēm.

Mirabilandia

Itālijas lielākais atrakciju parks ar sešām tematiskajām zonām - sākot no jautriem braucieniem Ducati "mašīnās", līdz pat Dinolandei un Tālo rietumu ielejai, kur starp putekļainiem ceļiem, staļļiem un saloniem iespējams ļauties simtiem piedzīvojumu. Savukārt, asu izjūtu cienītāji te varēs sevi izaicināt augstākajā un ātrākajā amerikāņu kalniņā, kā arī citās Ginesa rekordu grāmatā iekļuvušās atrakcijās.

La Ruota Panoramica

Pie Rimini galvenās pludmales Spiaggia libera atrodas panorāmas rats La Ruota Panoramica, kas paceļ savus apmeklētājus 55 metru augstumā, atklājot elpu aizraujošu skatu uz Rimini piekrasti un pilsētu. Atrodas pastaigas attālumā no slavenā itāļu režisora Federico Fellini parka, kur var baudīt pastaigas starp skulptūrām un strūklakām, kā arī atpūsties koku ēnā, kamēr bērni spēlējas rotaļu laukumos.

Labākais laiks ceļojumam uz Rimini

Labākās viesnīcas pludmales atpūtai Rimini kūrortos

Rimini pieejamas gan ekonomiskas viesnīcas un apartamenti, gan augsta līmeņa kūrorti ar All Inclusive servisu. Labākajām viesnīcām ir silti baseini, lieliska virtuve un izklaidējošas programmas gan pieaugušajiem, gan bērniem. Mazos ceļotājus iepriecinās arī krāsaini rotaļlaukumi un baseini ar nelieliem ūdensslidkalniņiem.

Lai palīdzētu izvēlēties Tev piemērotāko viesnīcu Rimini, esam atlasījuši Top viesnīcas, ņemot vērā labāko cenu un kvalitātes attiecību, kā arī mūsu klientu atsauksmes.

Noderīga informācija ceļojumam uz Rimini

Interesanti fakti par Rimini

Izdevīgākie ceļojumi uz Rimini

Ceļojumu piedāvājumus un labākās cenas atpūtai Rimini kūrortos apskatiet šeit!

Saņem ceļojumu jaunumus savā e-pastā!
Izdevīgi piedāvājumi, idejas un padomi veiksmīgam ceļojumam.