Iepazīsti Ekvadoras piekrasti kruīzā ar superjahtu Kontiki Wayara!

Saņemt piedāvājumu
Sākums / Blogs / Kruīzi / Iepazīsti Ekvadoras piekrasti kruīzā ar superjahtu Kontiki Wayara!

Iepazīsti Ekvadoras piekrasti kruīzā ar superjahtu Kontiki Wayara!

Iepazīsti Ekvadoras piekrasti kruīzā ar superjahtu Kontiki Wayara!

Piedāvājam iepazīt Ekvadoras piekrasti unikālā kruīzā ar 39 metrus garu boutique luksusa klases superjahtu Kontiki Wayra! Tās gādīgā un pieredzējusī komanda aizvedīs Tevi vēl nebijušā piedzīvojumā uz eksotiskās Ekvadoras neskartajām pludmalēm, dabas rezervātiem un senu cilšu apmešanās vietām, vienlaikus nodrošinot izsmalcinātu servisu.

Premium līmeņa pieredze

Jahtas interjers un iekārtojums veidots tā, lai iedvesmotu mierpilnai atpūtai un palīdzētu tās viesiem pilnībā atslēgties no ikdienas steigas. Sauļošanās terasē, relaksācija burbuļvannā, pikniki uz jahtas klāja vai elegantā salonā un "haute cuisine" maltītes ļaus ik dienu šeit pavadīt ar labsajūtu. Savukārt peldes siltajā okeānā, ūdens sports, jogas nodarbības un treniņi fitnesa zālē palīdzēs uzturēt tonusā fizisko formu. Par visu ir padomāts, jo par atpūtnieku ērtību uz jahtas un ārpus tās rūpējas 13 pieredzējuši apkalpes locekļi.

Privāta atmosfēra

Superjahta Kontiki Wayra piedāvā tikai deviņas kajītes, kas ļauj uz tās klāja uzņemt ne vairāk kā 18 viesus. Tādējādi ceļojumā valda draudzīga, saliedēta gaisotne un privāta ceļojuma atmosfēra. Interjers kajītēs veidots mūsdienīgā noskaņā, izmantojot augstvērtīgus materiālus un nodrošinot maksimālu komfortu. Eleganto iekārtojumu papildina apkārtnes skaistums un panorāmas skati, kas ik dienu atmirdz jaunās krāsās.

Piedzīvojums ik uz soļa

Kruīza programma veidota tā, lai dalībnieki mierpilnu atpūtu un okeāna kruīza baudījumu varētu apvienot ar jaunām, aizraujošām pieredzēm. Zinoši gidi vedīs Tevi ekspedīcijās, kurās piedāvās iepazīt savvaļas dabu vietās, ko neapmeklē cilvēku masas. Unikālus iespaidus gūsi arī saskarsmē ar vietējiem iedzīvotājiem, iepazīstot Ekvadoras autentisko kultūru, amatniecību, tradīcijas un virtuvi.

Aizraujošs maršruts

Jahtas Kontiki Wayra maršruts saviem viesiem piedāvā iepazīt piecas Ekvadoras piekrastes provinces, ik pieturā pārsteidzot ar jaunu pieredzi - brīnišķīgām pludmalēm, dabas rezervātiem, dzīvnieku un augu pasauli, kā arī autentisko kultūru.

Ja esi nolēmis ļauties Ekvadoras piedzīvojumam, vari pievienoties kādam no regulārajiem maršrutiem 4, 5 vai 8 dienu garumā vai arī baudīt ļoti privātu atmosfēru tikai savas ģimenes un draugu sabiedrībā, jo kruīza programmu iespējams pielāgot arī individuāli Tavas kompānijas vēlmēm.

Kruīza izmaksas

Ekvadoras kruīza izmaksas atkarīgas no sezonas, izvēlētās programmas garuma un kajītes kategorijas. Minimālā cena personai par četru dienu (3 naktis) regulāro kruīzu ir 2800 EUR, neskaitot izdevumus, kas saistīti ar nokļūšanu kruīza sākumpunktā.

Kruīza cenā iekļauts:

Iepazīsti Ekvadoras piekrasti kopā ar Kontiki Wayra!

Vai vēlies piedzīvot Ekvadoru visā tās krāšņumā un gūt iespaidus, kas paliks sirdī uz visiem laikiem? Dodies kruīzā ar superjahtu Kontiki Wayra! Palīdzēsim Tev noorganizēt Tavu sapņu ceļojumu - par iespējamiem laikiem un norises kārtību sazinies ar mūsu ceļojumu konsultantu.

Saņem ceļojumu jaunumus savā e-pastā!
Izdevīgi piedāvājumi, idejas un padomi veiksmīgam ceļojumam.