Atpūtas ceļojums uz Taizemi

Saņemt piedāvājumu
Sākums / Blogs / Galamērķu ceļvedis / Atpūtas ceļojums uz Taizemi

Atpūtas ceļojums uz Taizemi

Atpūtas ceļojums uz Taizemi

Taizeme ir viena no populārākajām eksotiskajām valstīm dienvidaustrumu Āzijā, kas valdzina ar brīnišķīgām pludmalēm, noslēpumainiem budistu tempļiem, koraļļu rifiem un džungļu ainavām. Ceļotājus šeit sagaida viesmīlīgi iedzīvotāji, tajiešu tradīciju šarms un austrumu tautu ēdienu izsmalcinātās garšas. 

Kam iesakām ceļojumu uz Taizemi?

Tūkstoš smaidu zeme – karstā un eksotiskā Taizeme ir īsta tropu paradīze zemes virsū! Šeit varēsiet baudīt gan romantisku divvientulību autentiskā vidē, gan doties adrenalīna pilnos piedzīvojumos, gan arī pavadīt iespaidiem bagātas ģimeniskas brīvdienas. Taizeme ir ļoti daudzveidīga un piedāvā neskaitāmas izklaides un atpūtas iespējas visu vecumu ceļotājiem.

Relaksējieties sniegbaltu smilšu pludmalēs pie dzidrās Andaman jūras Puketas salā, iepazīstiet budismu senos tempļos, dodieties izbraukumos uz piekrastes saliņām, ļaujieties iepirkšanās priekam tradicionālajos nakts tirdziņos, kā arī baudiet relaksējošas tajiešu masāžas, rosīgo nakts dzīvi un eksotisko Āzijas virtuvi. Ceļojums uz Taizemi būs lieliska izvēle tiem, kas vēlas iepazīt pasauli no cita skatu punkta, lai ar svaigu skatu paskatītos uz ikdienišķām lietām.

Ko apskatīt Taizemē?

Phuket Big Buddha

Iespaidīga 45 metrus augsta budas statuja Nakkerd kalna virsotnē. Izgatavota no betona un pārklāta ar burmiešu balto marmoru. Mājestātiskā statuja ir viens no tūristu iecienītākajiem apskates objektiem.

Kata pludmale

Palmu ieskauta sniegbaltu smilšu pludmale ar kristāldzidru ūdeni. Iecienīta atpūtas vieta, pateicoties skaistajiem skatiem, kā arī blakus esošajiem restorāniem un rosīgajai nakts dzīvei. Tikai īsas pastaigas vai brauciena attālumā atrodas arī populārā Karon pludmale, kas ir trešā garākā pludmale Puketas salā.

Phang Nga līcis

Phang Nga līcis ir slavens visā pasaulē ar savām interesantās formas kaļķakmens klintīm, kas slejas augšup no smaragdzaļās jūras. Izpētiet to, dodoties braucienā ar laivu vai kajakiem uz līcī esošajām saliņām, iegriežoties lagūnās un tuvumā apskatot klintīs izskalotās alas.

Puketas ziloņu rezervāts

Dodieties uz džungļu ieskautu rezervātu un apskatiet savvaļā dzīvojošus ziloņus. Vērojiet, kā tie uzvedas to dabiskajā vidē – spēlējas, ēd, mazgājas un peldas un uzziniet vairāk par viņu vietu ekosistēmā. Gūstiet prieku pabarojot šos miermīlīgos dzīvniekus un izbaudot to klātbūtni brīvā dabā.

Wat Chalong templis

Jau vairāk kā gadsimtu Wat Chalong templis uzņem gan vietējos lūdzējus, gan ceļotājus no visas pasaules, kas vēlas labāk iepazīt budismu. Šā Puketas lielākā tempļa 60 metru augstajā pagodā glabājas budas kauls, bet sienas un griesti ir rotāti ar sienu gleznojumiem, kas attēlo budas dzīves stāstu.

Ceļojums uz Taizemi ar bērniem – atrakcijas, ko iesakām

Phuket Trickeye muzejs

Piedzīvojiet jautrus mirkļus un papildiniet savu ģimenes albumu ar sirreālām fotogrāfijām! Iejūtieties kādā no 100 attēlotajām 3D ainiņām un iegūstiet jaunu, amizantu bilžu kolekciju.

Splash Jungle ūdens parks

Ūdens oāze ar atrakcijām visai ģimenei un vecumiem! Aizraujoši ūdens slīdkalniņi, plūstošā upe, viļņu baseins, raftings un daudz citu izklaižu apvienojumā ar atspirdzinošiem dzērieniem un uzkodām.

Mini Golfs Dino parkā

18 bedrīšu golfa laukums, kas izvietots starp aizvēsturisku dzīvnieku un dinozauru figūrām to dabiskajā lielumā. Tādejādi, padarot golfa spēli gan par izklaidējošu, gan izglītojošu piedzīvojumu.

Labākais laiks ceļojumam uz Taizemi

Taizeme ir tropiski karsta visu gadu un uz turieni doties var jebkurā gadalaikā. Tās laikapstākļi iedalās trīs sezonās:

Vēsā sezona ir vispopulārākais periods ceļojumam uz Taizemi, jo tad laikapstākļi nav pārlieku karsti vai mitri un ir ideāli piemēroti gan pludmales atpūtai, gan ekskursijām – zilas debesis, zemāks mitruma līmenis un karstums komforta robežās.

Noderīga informācija ceļotājiem

Interesanti fakti par Taizemi

Izvēlies profesionāli organizētu ceļojumu uz Taizemi

Esam atpūtas ceļojuma eksperti ar vairāk kā 25 gados uzkrātu pieredzi un zināšanām, kā arī pārbaudītiem partneriem visos pasaulē populārākajos ceļojumu galamērķos.

Uzzini par Vanilla Travel piedāvājumu atpūtas ceļojumiem uz Taizemi.

Saņem ceļojumu jaunumus savā e-pastā!
Izdevīgi piedāvājumi, idejas un padomi veiksmīgam ceļojumam.