Ceļojumu iepriekšpārdošana – kādēļ tas ir izdevīgi?

Saņemt piedāvājumu
Sākums / Blogs / Mēs iesakām / Ceļojumu iepriekšpārdošana – kādēļ tas ir izdevīgi?

Ceļojumu iepriekšpārdošana – kādēļ tas ir izdevīgi?

Ceļojumu iepriekšpārdošana – kādēļ tas ir izdevīgi?

Ja esi sācis plānot savu nākamo atvaļinājumu, iespējams, neesi pārliecināts, kad būtu labākais laiks veikt celojuma rezervāciju - tagad vai atlikt uz vēlāku laiku

Mūsu atbilde - jo laicīgāk sāksi plānot, jo lielāka iespēja atrast izdevīgākos ceļojuma datumus, savām vēlmēm un budžetam piemērotāko viesnīcu un labākās cenas.

Turklāt, divreiz gadā ceļojumu aģentūras piedāvā iepriekšpārdošanas akciju, kuras ietvaros nākamās sezonas ceļojumus var iegādāties par būtiski zemākām cenām. 

Ceļojums uz Korfu salu

1. Ceļo par 40% lētāk, nekā pērkot sezonā

Pateicoties ceļojumu iepriekšpārdošanas akcijai, vari tikt pie labas viesnīcas un izdevīga lidojuma sev vēlamajos datumos par zemāku cenu nekā parasti.

Pērkot ceļojumu pusgadu un vairāk uz priekšu iepriekšpārdošanā, iespējams ietaupīt 30–40% no ceļojuma vērtības, kas naudiskā izteiksmē varētu būt pat pāris simti eiro uz personu. 

Ceļojums uz Santorini
Santorini

2. Plaša viesnīcu izvēle

Laicīga plānošana Tev nodrošina plašas izvēles iespējas, jo, atliekot ceļojuma rezervāciju uz pēdējo brīdi, var gadīties, ka ceļojums izvēlētajos datumos izmaksās krietni dārgāk. Turklāt, ja esi ceļotājs, kas iecienījis konkrētu viesnīcu konkrētā galamērķī, izmanto ceļojumu iepriekšpārdošanas akciju kā iespēju jau laicīgi veikt tās rezervāciju. Populārākās viesnīcas pildās visstraujāk un jo tuvāk nāk ceļojuma datums, jo lielāka iespēja, ka cenas būs augstākas vai arī viesnīca atteiks vietu trūkuma dēļ.

Ceļojums uz Krētu

3. Zema pirmā iemaksa

Pērkot ceļojumu iepriekšpārdošanas akcijas laikā, ceļotājiem tiek piedāvāti īpaši izdevīgi rezervācijas nosacījumi. Izvēlētā ceļojuma rezervēšana Tev maksās tikai 50 € par personu. Pilna rezervētā ceļojuma apmaksa būs jāveic mēnesi pirms ceļojuma. Tādejādi, laicīga plānošana un ilgais ceļojuma apmaksas termiņš ļauj maksājuma summu dalīt pa daļām, neradot lielu robu budžetā.

Pirkt ceļojumu iepriekšpārdošanā vai atlikt uz pēdējo brīdi?

Bieži dzirdēts arguments, ka izdevīgāk ir mēģināt izķert kādu labu pēdējā brīža ceļojuma piedāvājumu, taču jārēķinās, ka tā ir laimes spēle. Var gadīties, ka Tava atvaļinājuma laikā uz izvēlēto galamērķi piedāvājumu var vairs nebūt pat par pilnu cenu, jo lidmašīnās visas vietas jau ir izpārdotas. Turklāt, pēdējā brīža piedāvājumos var nebūt piemērotas viesnīcas ar labu atrašanās vietu, izklaides iespējām, ēdināšanas tipu vai izdevīgiem lidojuma datumiem. Ņem vērā, ka ceļojumu piedāvājumu un cenas ietekmē daudzi faktori un tās var mainīties atkarībā no sezonas un pieprasījuma!

Ar katru gadu ceļotāju skaits, kuri ceļojumus iegādājas iepriekšpārdošanā, pieaug, jo tiem ir svarīgi gan laicīgi ieplānot ceļojumu, gan iespēja būtiski ietaupīt uz ceļojuma izmaksām. Tādēļ neatliec uz pēdējo brīdi sava ceļojuma rezervāciju, jo tuvojoties akcijas noslēgumam, izvēle paliks arvien mazāka!

Saņem ceļojumu jaunumus savā e-pastā!
Izdevīgi piedāvājumi, idejas un padomi veiksmīgam ceļojumam.